Goniec.pl > Wiadomości > Dramat na przejeździe kolejowym, auto utknęło na torach. Nagranie obiegło sieć
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 11.05.2023 16:30

Dramat na przejeździe kolejowym, auto utknęło na torach. Nagranie obiegło sieć

Wypadek USA, pociąg
NewsGPTai/Twitter (zrzut ekranu)

Na przedmieściach Dallas w USA doszło do tragicznych scen. Podróżująca terenowym samochodem rodzina z czwórką dzieci utknęła na przejeździe kolejowym, między zamykającymi się szlabanami. Przerażające nagranie ze zdarzenia obiegło internet.

Dramat na przejeździe kolejowym. Przerażające nagranie obiegło sieć

Dziennikarze w Stanach Zjednoczonych z szokiem relacjonują tragiczny wypadek, który miał miejsce w Forney, na przedmieściach Dallas. Przedstawiciele mediów donoszą o przerażających scenach, które miały miejsce we wtorek, 9 maja. Podczas podróży terenowym samochodem rodzina z czwórką dzieci utknęła na przejeździe kolejowym, między zamykającymi się szlabanami. Dramatyczne chwile zostały udokumentowane przez nagranie, które szybko obiegło sieć.

Wujek 8-letniego Kamilka tłumaczy się po jego śmierci. Trudno uwierzyć, co powiedział

Pociąg zdemolował terenówkę. Nagranie widział cały świat

Warto zauważyć, że sekundy przed zderzeniem z pociągiem kilka osób uciekło z samochodu. Na nagraniu, które obiegło sieć, widać, jak kobieta z dziećmi opuszcza pojazd, zanim pociąg zdemolował terenówkę. Zdarzenie jest niezwykle przerażające, ponieważ od tragedii dzieliły tylko sekundy. Nagranie ukazuje, jak rozpędzony pociąg zmasakrował SUV-a, obracając go o 180 stopni.

- Skład zablokował linię kolejową, ale przejazd jest otwarty dla samochodów. W wypadku nikt nie ucierpiał. Pracujemy nad naprawieniem infrastruktury tak szybko, jak to możliwe - informowali tuż po zdarzeniu przedstawiciele Departamentu Policji w Forney.

Apel o rozwagę na przejazdach kolejowych

Według relacji autora nagrania, matka z czwórką dzieci podróżowała terenowym samochodem i wjechała na przejazd w trakcie zamykania szlabanów. To tragiczne wydarzenie pokazuje, jak ważne jest przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa na drogach, zwłaszcza w okolicach przejazdów kolejowych. Wypadek ten powinien stać się przestrogą dla wszystkich kierowców i przypomnieniem o niezwykłej ważności bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Źródło: Daily Mail