Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Danuta Holecka i Telewizja Republika mają problem. Czasu coraz mniej
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 17.05.2024 12:17

Danuta Holecka i Telewizja Republika mają problem. Czasu coraz mniej

Danuta Holecka
Fot. Telewizja Republika, "Dzisiaj", wydanie z dn. 17.05.2024 r.

Danuta Holecka i cała Telewizja Republika znalazła się w kłopotliwej sytuacji. Stacja, która uważa się za następcę poprzedniej TVP, ma czas tylko do końca 2024 r. Możliwe, że gwiazdy prawicowej telewizji nie będą miały skąd pracować. Z obecnej siedziby muszą się wyprowadzić. Sytuacja ma stawać się nerwowa.

Danuta Holecka i wielkie kłopoty Telewizji Republika

Telewizja Republika zainwestowała pieniądze w gwiazdy TVP. Danuta Holecka, Anna Popek, czy Michał Rachoń w grudniu tłumnie ruszyli pod skrzydła Tomasza Sakiewicza. Okazuje się, że problemy dotyczące wycofywania się reklamodawców i mniejsze wpływy z reklam nie zakończyły pechowej serii.

Danuta Holecka już niedługo nie będzie miała skąd pracować? Była szefowa “Wiadomości” TVP jest teraz twarzą programu “Dzisiaj”. Niestety studio, gdzie odbywają się nagrania, już niedługo będzie dla dziennikarki niedostępne. Telewizja Republika otrzymała wiadomość o wypowiedzeniu umowy najmu.

Masz w domu stary dowód osobisty? Możesz dostać większą emeryturę

Telewizja Republika musi zmienić siedzibę

Obecny najemca budynku na ul. Dzielnej w Warszawie, który zajmują, wypowiedział im umowę, bo chce inaczej zagospodarować swoją przestrzeń. Ta obecna umowa obowiązuje TV Republikę do końca 2024 roku i później, jak chcą dalej działać, muszą z nowego miejsca - powiedział anonimowy dziennikarz Telewizji Republika w rozmowie z portalem Plotek.

ZOBACZ: Babcia Teresa chce zrujnować komunię wnuczki. “Ręce opadają”

Problem Telewizji Republika jest duży. Poszukiwania nowej siedziby nie są łatwe. Powodem jest nie tylko fakt, że miejsce, gdzie przeniesie się stacja, musi być w stanie pomieścić studia oraz biura. Obecne poszukiwania są bezowocne. Powód jest jeden.

"Wszystko, czym się interesują, okazuje się za drogie"

Danuta Holecka i Anna Popek, a także Michał Rachoń i inni pracownicy Telewizji Republika mają być zaniepokojeni brakiem efektów poszukiwań nowej siedziby. Może przynieść to ze sobą spore komplikacje techniczne, a nawet wstrzymanie nadawania z racji na brak warunków do prowadzenia nagrań i transmisji.

ZOBACZ: Niepozorny przedmiot z PRL wart jest fortunę. Kluczowy jeden szczegół

Czasu coraz mniej, a wszystko, czym się interesują, okazuje się za drogie. Oni mają wielkie aspiracje - dodał informator plotkarskiego portalu.

ZOBACZ WIDEO: To MUSI zrobić Polska. "Kompletna destabilizacja" Dr Bartosiak ostro o przyszłości świata ‼️

Źródło: plotek