Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka
01.03.2024 20:35 Danuta Holecka musiała przeprosić widzów. Wpadka w TV Republika

Danuta Holecka podczas piątkowego serwisu informacyjnego "Dzisiaj" w Telewizji Republika w pewnym momencie musiała zwrócić się do widzów z przeprosinami. Stacja zaliczyła drobną wpadkę. Była gwiazda "Wiadomości" wybrnęła jednak z kłopotliwej sytuacji, jak na doświadczoną prezenterkę przystało. 

danuta holecka tv studio
29.02.2024 19:05 TV Republika pokazała sondaż. Komentarz Holeckiej zaskoczył wszystkich

W środowym wydaniu programu „Dzisiaj” TV Republika pokazała sondaż poparcia dla partii politycznych. Liczby nie pozostawiały złudzeń, ale przy ich prezentacji Danuta Holecka podzieliła się specjalnym komentarzem. Jej interpretacja wyników mogła zadziwić nawet stałych widzów stacji. 

Danuta Holecka
25.02.2024 14:34 TV Republika w potrzasku. Chodzi o wyniki oglądalności

Telewizja Republika ma poważne powody do zmartwień. Notująca dotychczas rekordowe wyniki oglądalności stacja w końcu straciła swój impet. Zgodnie z najnowszymi danymi, jej pozycja na rynku wyraźnie słabnie i medium nie może już dłużej równać się z konkurencją. Czyżby nad Danutą Holecką i spółką zawisły czarne chmury?

Danuta Holecka
23.02.2024 12:15 Holecka nie kryła uśmiechu w TV Republika. Zakpiła z Tuska

TV Republika nawet nie próbowała ukryć, że znalazła sposób na uderzenie w rząd Donalda Tuska. Danuta Holecka prowadząca czwartkowe (22.02) wydanie programu “Dzisiaj” czekała na sam koniec, aby zapowiedzieć specjalny materiał. Zadano konkretne pytanie, które może wywołać u nowego premiera niezręczność.

Danuta Holecka
22.02.2024 15:38 Danuta Holecka zwróciła się do widzów. Nie mogła powstrzymać radości

Danuta Holecka po raz kolejny miała ogromne powody do zadowolenia i szerokiego uśmiechu prezentując wieczorne wydanie serwisu informacyjnego "Dzisiaj" w Telewizji Republika. Była gwiazda "Wiadomości" pod koniec środowego wydania programu zwróciła się do widzów cała w skowronkach, przekazując fantastyczną wiadomość.

Danuta Holecka
20.02.2024 22:23 Zaskakująca plansza w TV Republika. Nie mogli nic zrobić

Widzowie TV Republika mogli przeżyć szok. Na ekranach w czasie reklam zaczęły pojawiać się specjalne plansze z wyjątkowo znaczącym napisem. Na ten moment nie jest wiadome, kto stoi za całą akcją. Dwie definicje pokazane na antenie to kolejny cios dla Telewizji Republika.

Danuta Holecka "Dzisiaj'
15.02.2024 16:04 Danuta Holecka może świętować. TV Republika z rekordowym wynikiem

TV Republika depcze po piętach konkurencji. Medium, które stało się bezpieczną przystanią dla byłych gwiazd Telewizji Polskiej, odnotowuje doskonałe wyniki oglądalności, a jego prawdziwym hitem jest serwis informacyjny “Dzisiaj”. Jak wynika z najnowszych danych, program może się pochwalić naprawdę imponującym wzrostem udziału w rynku, o jakim inne stacje mogą tylko pomarzyć. Liczby nie kłamią. Danuta Holecka może skakać z radości.

Danuta Holecka
13.02.2024 21:04 Holecka "stroi fochy" w TV Republika? Wieści zza kulis zaskakują

Danuta Holecka to bez wątpienia bohaterka jednego z najgłośniejszych telewizyjnych transferów ostatnich tygodni. Była gwiazda "Wiadomości" pod koniec ubiegłego roku zakończyła swoją przygodę w TVP. Bardzo szybko znalazła jednak zatrudnienie w Telewizji Republika. Teraz media donoszą, że cierpliwość Holeckiej w nowej stacji ma być stale wystawiana na próbę. Koledzy z redakcji mieli ujawnić, jak prowadząca zachowuje się za kulisami.

Danuta Holecka
13.02.2024 16:09 Sukces programu Holeckiej. Hitem rozmowa z Kamińskim i Wąsikiem

Telewizja Republika od kilku tygodni notuje świetne wyniki oglądalności, najlepsze w historii stacji. Bez wątpienia jedną z autorek tego sukcesu jest uwielbiana przez widzów Danuta Holecka. Według najnowszych doniesień prowadzony przez nią program "Gość Dzisiaj" okazał się dużym sukcesem Telewizji Republika. 

danuta holecka tv studio
10.02.2024 11:09 Ważna zmiana u Holeckiej. Ekspert zwrócił na to uwagę

Danuta Holecka odeszła z „Wiadomości”, a wraz za nią widzowie, którzy w programie widzieli jedyne wiarygodne źródło informacji. Występy Holeckiej od tygodni są częstym tematem dyskusji internetowych. Niektórzy zauważają u niej zmianę. Specjalista od mowy ciała potwierdza i zwraca uwagę na szereg znaczących szczegółów w zachowaniu Holeckiej.

Holecka i Tede
09.02.2024 09:11 Zadrwił z Holeckiej na oczach całej Polski. Widzowie zaskoczeni

Jacek Graniecki, dla wielu lepiej znany jako raper Tede, w ostatnim czasie realizuje się bardziej w roli komentatora wydarzeń społeczno-politycznych, aniżeli muzyka. Tede jest jedną z twarzy nowego projektu dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego - Kanału Zero. Graniecki nie kryje się ze swoim ironicznym stosunkiem do dawnej TVP. W jednym z ostatnich programów w Kanale Zero założył bardzo zaskakującą koszulkę. "Z miłości do pani Danuty".

Danuta Holecka
06.02.2024 19:51 Danuta Holecka nagle zwróciła się do widzów. Padły niepokojące słowa

We wtorek 6 lutego główny serwis informacyjny Telewizji Republika "Dzisiaj" poprowadziła Danuta Holecka. Prowadząca w trakcie zapowiedzi jednego z materiałów zwróciła się wprost do odbiorców stacji i serdecznie im podziękowała. Po chwili powiedziała jednak coś, co może zaniepokoić widzów TV Republika. 

Danuta Holecka
28.01.2024 12:14 Internauci bezlitośni dla Danuty Holeckiej. Przypomnieli słowa, o których wolałaby zapomnieć

Internauci powiedzieli głośne “dość!” haniebnej krytyce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbulwersowani tym, co na temat akcji mówi się m.in. w Telewizji Republika, wyciągnęli na światło dzienne materiał z Danutą Holecką w roli głównej. Okazało się bowiem, że jeszcze parę lat temu dziennikarka miała na temat inicjatywy zupełnie inne zdanie niż dzisiaj. Co więcej, na własnej skórze doświadczyła, jak bardzo potrzebna jest pomoc fundacji Jurka Owsiaka.

Danuta Holecka
25.01.2024 09:58 Nagrał Danutę Holecką za kulisami. Nagle padły wyjątkowe słowa

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik, ułaskawieni przez prezydenta Andrzeja Dudę, gościli w środę 24 stycznia w Telewizji Republika. Politycy PiS rozmawiali z Danutą Holecką w programie "Gość Dzisiaj". W internecie pojawiło się nagranie zza kulis, na którym widać jak Kamiński i Wąsik zostali przyjęci przez stację. Były prezenty i szeroko uśmiechnięta Danuta Holecka.

Maciej Wąsik, Danuta Holecka, Mariusz Kamiński
24.01.2024 21:10 Ledwo wyszli z więzienia, a już poszli do Holeckiej. Kamiński groził Tuskowi

Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik tuż po wyjściu z więzienia pojawili się w TV Republika. Skazani politycy PiS rozmawiali z Danutą Holecką. Widzowie mogli być zdziwieni słowami, jakie padały z ust ułaskawionych przez prezydenta osób. Na sam koniec padły słowa dotyczące “niespodzianek”, które bez dwóch zdań są zapowiedzią dalszego wzrostu temperatury politycznego sporu.

Danuta Holecka
23.01.2024 20:41 Danuta Holecka nie wytrzymała. W programie przekazała smutną informację

Wtorkowe wydanie głównego serwisu informacyjnego "Dzisiaj" w Telewizji Republika poprowadziła uwielbiana przez widzów stacji Danuta Holecka. Po najważniejszych informacjach dnia była gwiazda "Wiadomości" zapowiedziała materiał dotyczący działań w mediach publicznych. Prowadząca była wyraźnie smutna z powodu tego, jak potraktowano w ostatnich dniach Telewizję Republika.

Joanna Dunikowska-Paź, Danuta Holecka
20.01.2024 08:24 Problemów "19.30" TVP już nie da się ukryć. Danuta Holecka święci tryumfy

Widzowie TVP jednak nie docenili “19.30”? Dane dotyczące oglądalności ujawniły prawdę na temat tego, ile osób zasiada codziennie wieczorem przed telewizorami z włączoną Jedynką. Marek Czyż i Joanna Dunikowska-Paź oraz Zbigniew Łuczyński nie mają powodów do świętowania. Danuta Holecka… wręcz przeciwnie.

danuta holecka tv republika
17.01.2024 19:23 Kolejny skandal w Telewizji Republika. W materiale padło oburzające porównanie

„Można porównać Polskę do Korei Północnej” – takie stwierdzenie padło we wtorkowym wydaniu programu „Dzisiaj” prowadzonym przez Danutę Holecką. Materiał TV Republika pełen był uszczypliwych komentarzy pod adresem nowych władz TVP.

Danuta Holecka "Dzisiaj"
16.01.2024 12:02 Danuta Holecka postawiła jasne warunki. Telewizja Republika nie miała wyboru

Tego mogli się spodziewać tylko nieliczni. Rewolucja w mediach publicznych sprawiła, że wielkie zmiany zaszły także u konkurencji. Mowa o Telewizji Republika, która stała się bezpieczną przystanią dla byłych gwiazd TVP. Jak donoszą media, największa z nich, Danuta Holecka, miała być prowodyrką całego zamieszania. Popularna prezenterka postawiła nowemu pracodawcy szereg wysokich wymagań, a ten nie potrafił odmówić.

Danuta Holecka
12.01.2024 20:15 Danuta Holecka przywitała widzów w nowej odsłonie. TV Republika zaskoczyła odbiorców

Piątkowe wydanie głównego programu informacyjnego Telewizji Republika "Dzisiaj" poprowadziła nowa gwiazda stacji Danuta Holecka. Widzowie już na samym wstępie przecierali oczy ze zdumienia. Serwis rozpoczął się inaczej niż zawsze i przygotował też inną niespodziankę.

spot reklamowy
12.01.2024 19:09 Holecka, Rachoń i Kłeczek we wspólnym nagraniu, wideo obiegło sieć. "Witamy w domu wolnego słowa"

Telewizja Republika opublikowała spot promocyjny swojej stacji, w której przedstawia się jako "Dom Wolnego Słowa". Na ekranie pojawiają się główne gwiazdy: Michał Rachoń, Danuta Holecka czy Miłosz Kłeczek. - Włącz prawdę - zachęca szef stacji Tomasz Sakiewicz.

Holecka i Wąsik
12.01.2024 17:12 Gorzkie wyznanie żony Wąsika w rozmowie z Danutą Holecką, tak teraz wygląda jej życie. "To zawsze robił on"

Nie milknął echa po wtorkowym zatrzymaniu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Żony polityków PiS gościły u Danuty Holeckiej w Telewizji Republika. Barbara Kamińska oraz Roma Wąsik przedstawiane na antenie stacji jako "żony więźniów politycznych" opowiedziały m.in. o smutnej codzienności bez swoich mężów. Padły zaskakujące słowa.

Danuta Holecka
11.01.2024 23:06 Problemy w TV Republika. Danuta Holecka mogła tylko niezręcznie milczeć

Wpadka Danuty Holeckiej w TV Republika. Dziennikarka miała problemy podczas relacjonowania protestu Wolnych Polaków. Kluczowy moment połączenia z Adrianem Boreckim okazał się fiaskiem. Była szefowa “Wiadomości” TVP musiała wymyślić, jak załatać dziurę w planie programu na żywo.

Danuta Holecka
11.01.2024 11:12 Telewizja Republika na tropie spisku? Danuta Holecka powiedziała to z ironicznym uśmiechem

Danuta Holecka zapowiadając ostatni materiał w środowym wydaniu serwisu "Dzisiaj" na antenie Telewizji Republika z ironicznym uśmiechem przyznawała: "Wyczucie czasu i miejsca w obu przypadkach, trzeba przyznać, znakomite". O czym mowa? Telewizja Republika wytropiła spisek przed swoją siedzibą.

Danuta Holecka TV Republika
10.01.2024 21:42 Żony Kamińskiego i Wąsika w TV Republika. Na antenie padły mocne słowa

Danuta Holecka gościła w studio TV Republika żony skazanych posłów przebywających obecnie w areszcie. Roma Wąsik i Barbara Kamińska rozmawiały z byłą gwiazd TVP o sytuacji swoich mężów. Wyznały, że chciały być anonimowe, ale Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik poprosili ich o występ w telewizji.

Danuta Holecka
10.01.2024 10:11 Danuta Holecka zgodziła się ze słowami Tuska. Widzowie TV Republika musieli regulować odbiorniki

Danuta Holecka od kilkunastu dni prowadzi program informacyjny "Dzisiaj" w Telewizji Republika. Była gwiazda "Wiadomości" bardzo szybko odnalazła się w nowej stacji, a widzowie, którzy tęsknili za swoją ulubienicą na ekranie, sprawili, że serwis prowadzony przez Holecką ma bardzo wysoką oglądalność. W ostatnim wydaniu serwisu, ku zaskoczeniu widzów, uwielbiana prowadząca przyznała rację Donaldowi Tuskowi, jednak po chwili wbiła szpilkę.

Danuta Holecka
06.01.2024 09:12 Niezręczna wpadka w TV Republika. Danuta Holecka zachowała zimną krew

Danuta Holecka i jej przejście do Telewizji Republika wywołały ogromne emocje, zwłaszcza wśród sympatyków byłego TVP, którzy pozytywnie zareagowali na tę wiadomość i chętnie oglądają "Dzisiaj", czyli serwis informacyjny stacji prowadzony m.in. przez Holecką. W jednym z ostatnich wydań programu doszło do wpadki, jednak doświadczona prowadząca zachowała zimną krew i wzorowo wybrnęła z kłopotliwej sytuacji.

Danuta Holecka
04.01.2024 15:14 Czarne chmury nad nową stacją Danuty Holeckiej. "Natychmiast wstrzymaliśmy publikację"

Po skandalicznych słowach, jakie na antenie Telewizji Republika padły z ust jej komentatorów w sieci ruszyła lawina krytyki pod adresem stacji. Internauci w swoich apelach zwrócili się do firm, które emitują reklamy na antenie nowej stacji m.in. Danuty Holeckiej. Jest zdecydowana reakcja i szybka odpowiedź.