Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Finanse > Czas tylko do 6 kwietnia. Potem karta Moja Biedronka straci jedną funkcję
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.04.2024 23:01

Czas tylko do 6 kwietnia. Potem karta Moja Biedronka straci jedną funkcję

karta Moja Biedronka
Fot. materiały własne

Karta Moja Biedronka już w sobotę (06.04) nie będzie dalej upoważniała do korzystania z jednej z promocji dostępnych w sieci. Klienci chcący otrzymać zwrot pieniędzy za zakupy w formie voucherów muszą odwiedzić sklep i dokonać transakcji do końca dnia przed niedzielą niehandlową.

To trzeba wiedzieć o karcie Moja Biedronka, zostało mało czasu

Karta Moja Biedronka stała się już nieodłącznym elementem wymaganym przez sieć w ramach rozmaitych promocjach. Skasowanie unikalnego kodu lub podanie numeru telefonu przy kasie jest najczęściej równoznaczne z obniżeniem należności widocznej na paragonie fiskalnym.

Najnowsza promocja Biedronki pełna jest haczyków. Niewiele osób pamięta, że jedna z ofert wprowadzonych tuż po świętach kończy się w sobotę. Jednocześnie z zamknięciem sklepów i wygaśnięciem oferty promocyjnej, opcja ta zniknie z zakresu przywilejów posiadaczy karta Moja Biedronka. Wyjaśniamy.

Noworodek trafił w ciężkim stanie do szpitala. Nie żyje

Ta opcja karty Moja Biedronka zniknie w sobotę (06.04)

Tylko do soboty (06.04) możliwe będzie otrzymanie voucherów na maksymalnie 500 zł za zrobione zakupy. Klienci muszą jednak podczas kasowania produktów z koszyka skasować również kartę Moja Biedronka. W poniedziałek 8 kwietnia ta opcja karty lojalnościowej sieci nie będzie już aktywna.

ZOBACZ: ZUS wysyła listy do Polaków. W środku ważne informacje

O jakiej promocji mowa? Biedronka zachęca do robienia zakupów, informacją o zwrocie pieniędzy widocznych na paragonie. Klient otrzyma maksymalnie 5 voucherów na łączną kwotę 500 zł. Każdy voucher od Biedronki opiewać będzie na maksymalnie 100 zł. Klienci nie są jednak zadowoleni z oferty. Powodem są konkretne zasady.

Biedronka zdecyduje, kiedy klienci użyją voucherów

O ile wymóg zeskanowania karty Moja Biedronka nie jest powodem oburzenia klientów Biedronki, to już termin zwrotu pieniędzy za zakupy, jak najbardziej. Otrzymanie voucherów do soboty 6 kwietnia nie uprawnia do użycia ich przy okazji następnych zakupów o konkretnej wartości.

ZOBACZ: Ksiądz wskazał wiernym, na kogo głosować w wyborach. W tle duże pieniądze

Vouchery będzie można zrealizować przy zakupach za min. 249 zł. w wyznaczonych, wskazanych na nich okresach w miesiącach: lipcu, sierpniu, październiku, listopadzie i grudniu 2024 r. Klient może tylko raz otrzymać 5 voucherów w jednym z dwóch wskazanych okresów w pierwszym tygodniu kwietnia. Przy promocji obowiązują standardowe wyłączenia, takie jak papierosy, alkohol czy doładowania kart telefonicznych - czytamy w komunikacie prasowym sieci Biedronka na temat promocji.

Źródło: biuro prasowe biedronka