Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Była 19:57. Nagle Zbigniew Łuczyński wydał ważne oświadczenie w "19:30"
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 03.06.2024 21:21

Była 19:57. Nagle Zbigniew Łuczyński wydał ważne oświadczenie w "19:30"

Krzysztof Skórzyński
Fot. TVP1/"19.30" (wydanie z dnia 3.06.2024)

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego TVP nie brakowało trudnych tematów mijającego dnia. Prowadzący ”19.30” Zbigniew Łuczyński czekał jednak na sam koniec emisji, aby przekazać widzom ważną wiadomość. Chwilę przed tym nie mógł już ukryć uśmiechu.

Ważne ogłoszenie w ”19.30”

Punktualnie o godz. 19:30 widzowie TVP zobaczyli najnowsze wydanie programu informacyjnego o tym samym tytule. Materiały dotyczące najważniejszych wydarzeń minionego dnia zapowiadał Zbigniew Łuczyński. W programie znalazły się zarówno informacje dotyczące świata polityki, jak i te poświęcone kulturze. To właśnie w związku z muzycznym wydarzeniem prowadzący przekazał widzom ważną wiadomość.

Pan młody w trakcie ślubu ujawnił prawdę o żonie. Wszystkim opadły szczęki

Widzowie ”19.30” usłyszeli radosną nowinę

Tuż po materiale z finału 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Zbigniew Łuczyński nie mógł już ukryć uśmiechu. Miał do przekazania widzom "19.30" radosną nowinę. Wszystko za sprawą wyjątkowo wysokiej oglądalności wydarzenia.

Oglądali państwo festiwal nie tylko w amfiteatrze w Opolu, ale też przed telewizorami i świadczą o tym wyniki. 2 mln 600 tys. widzów zgromadził występ Bovskiej podczas koncertu ”Zakochani są wśród nas”. To dane pracowni Nielsen – zaczął Krzysztof Skórzyński.

ZOBACZ: Nagłe odejście od prezydenta Andrzeja Dudy. Powody zostały ujawnione

TVP wygrało z konkurencją

To nie wszystko, wiele programów Telewizji Polskiej może pochwalić się sporą oglądalnością. Inne stacje mają czego pozazdrościć. Prowadzący podał dokładne wyniki najpopularniejszych programów

W top 10 programów minionego weekendu aż 8 należy do Telewizji Polskiej. Najliczniejszą widownie zgromadził niedzielny koncert ”Zakochani są wśród nas” – łącznie w TVP1 i TVP Polonie obejrzało go 2,3 mln widzów. Prawie 2,1 mln widzów obejrzało sobotni wieczór ”Superjedynki” – mówił Zbigniew Łuczyński. 

Źródło: “19.30”/TVP1. 

Tagi: TVP1 19:30 TVP