Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Tvn24

Tvn24

TVN24

Jarosław Kaczyński
12.07.2024 10:24 Jarosław Kaczyński wściekł się na 10-latkę: "Wolność słowa nie jest dla dzieci". Nagranie hitem sieci

Do niecodziennej wymiany zdań doszło ostatnio na korytarzu sejmowym. Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie chciał rozmawiać z 10-letnią reporterką z TikToka. “Odejdź sobie” - powiedział w pewnym momencie polityk. 

Dziennikarz
22.06.2024 12:33 Skandal na antenie TVN24. Kibic nagle chwycił za mikrofon, padły wulgarne słowa

Transmitowanie programu na żywo, zawsze niesie za sobą pewne ryzyko niekontrolowanego biegu zdarzeń. Taka sytuacja miała miejsce w piątek 21 czerwca, kiedy jeden z kibiców chwycił nagle za mikrofon, wulgarnie wypowiadając się przy tym o bramkarzu reprezentacji Polski.  

Monika Olejnik Włodzimierz Czarzasty
18.06.2024 11:10 Monika Olejnik nie wytrzymała w "Kropce nad i". ”Pan mi nie będzie zadawał pytań”

W najnowszym wydaniu programu Moniki Olejnik ”Kropka nad i” nie brakowało emocji. Wszystko za sprawą dyskusji dotyczącej ustawy o związkach partnerskich. Gościem w studiu TVN24 był Włodzimierz Czarzasty, na którego zachowanie ostro zareagowała prowadząca. W pewnym momencie Olejnik wybuchła na antenie.

Anita Werner
13.06.2024 21:09 Była 19:30. Anita Werner nawet nie czekała na koniec "Faktów" TVN

Tradycyjnie o 19 widzowie TVN-u mogli zobaczyć najnowsze wydanie ”Faktów”, które poprowadziła Anita Werner. Tuż przed końcem programu informacyjnego pojawiła się jednak niecodzienna informacja. Prezenterka nie mogła ukryć uśmiechu – chodzi o sukces dziennikarza TVN24.

Kropka nad I
13.06.2024 12:19 Monika Olejnik nie wytrzymała ze śmiechu. "Pani mówi jakieś głupoty"

Podczas wczorajszego wydania programu "Kropka na i" w TVN24 doszło do zabawnej wpadki. W pewnym momencie prowadząca Monika Olejnik nie mogła powstrzymać śmiechu i ukryła twarz w dłoniach. Wszystko po słowach posłanki Koalicji Obywatelskiej Marty Wcisło. 

"Tak jest" tvn24
23.05.2024 22:33 Awantura i wyzwiska w TVN24. Poseł PiS wstał i wyszedł ze studia

Do wielkiej awantury doszło w środę w studio TVN24 pomiędzy Tomaszem Trelą z Lewicy a Piotrem Kaletą z PiS. W trakcie programu "Tak jest" politycy w pewnym momencie zaczęli się wzajemnie obrażać. Jeden z nich nie wytrzymał i wyszedł ze studia.

politycy
21.05.2024 22:53 Awantura u Moniki Olejnik. Musiała powstrzymywać gości

Nie ma dnia bez awantury w polskiej polityce. Tym razem starli się ze sobą goszczący w programie "Kropka nad I" na antenie TVN24 europoseł PiS Adam Bielan oraz Krzysztof Śmiszek z Lewicy. Prowadząca Monika Olejnik w pewny momencie musiała zapanować nad chaosem w studio i uciszyć polityków. - Proszę nie krzyczeć! - apelowała.

Danuta Holecka
21.05.2024 20:57 Danuta Holecka czekała do ostatniej chwili. Nagle wygłosiła komunikat

Na koniec wtorkowego wydania programu "Dzisiaj" na antenie Telewizji Republika prowadząca Danuta Holecka nie mogła powstrzymać radości i dumy w związku z ogromnym wsparciem, jakie w ostatnim czasie otrzymała jej stacja. - Nasze programy cieszą się coraz większą popularnością - mówiła uśmiechnięta, porównując wyniki do stacji konkurencyjnych. 

Tomasz Sianecki
08.05.2024 12:55 Szkło kontaktowe. Tomasz Sianecki nie wytrzymał: ”Ciemny lud to kupi”

W programie ”Szkło kontaktowe” prowadzący omawiają, często w humorystycznym tonie, bieżące wydarzenia polityczne. Nie inaczej było tym razem. Tuż po emisji wypowiedzi Waldemara Budy z PiS Tomasz Sianecki nagle wypalił kilka mocnych słów. Nie krył swojego oburzenia zachowaniem posła. 

Katarzyna Kotula, Anna Seremak
10.04.2024 11:21 Dziennikarka TVN24 nie mogła powstrzymać śmiechu. Ministra nie kryje oburzenia

Anna Seremak z TVN24 zaskoczyła widzów swoim nietypowym zachowaniem. Dziennikarka nie potrafiła powstrzymać śmiechu, gdy jej redakcyjny kolega relacjonował domową awanturę w Bisztynku. Postawa prezenterki mocno nie spodobała się jednak widzom, a także ministrze ds. równości Katarzynie Kotuli. - Żarty z przemocy domowej są zawsze nie na miejscu - zauważyła.

dziennikarka TVN24
09.04.2024 16:19 Wpadka dziennikarki TVN24. Ze śmiechu nie mogła prowadzić programu

Prezenterka TVN24 Anna Seremak zaliczyła wpadkę. Podczas prowadzenia serwisu informacyjnego nie mogła powstrzymać się od śmiechu po tym, jak usłyszała relację reportera. Teraz odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych.

Piotr Kraśko
26.03.2024 22:51 Piotr Kraśko nie wytrzymał. Doszło do awantury, wyciszono mikrofon

Gorąco w studiu TVN24. We wtorkowych "Faktach po faktach" emocje naprawdę sięgnęły zenitu, a wszystko to za sprawą jednego z gości Piotra Kraśki. Ten nie odpowiedział bowiem na ani jedno pytanie, co mocno poirytowało prezentera i zmusiło go do podniesienia głosu. Ostatecznie niepokornemu rozmówcy wyłączono mikrofon, ale i to wcale nie przerwało ostrej debaty. Widzowie mieli prawo poczuć konsternację. Gospodarz programu jeszcze nigdy nie był tak zdenerwowany.

Michał Rachoń
09.03.2024 08:25 Rachoń prosi o pieniądze dla TV Republika. Zaskoczył oświadczeniem

Widzowie TV Republika usłyszeli z ust Michała Rachonia odważne słowa. W piątek (08.03) była gwiazda TVP Info nie tylko prosiła o wsparcie pieniężne, ale również wyjaśniła, dlaczego konieczne jest ciągłe wsparcie. Zabrakło tylko jednego, aczkolwiek istotnego, elementu: konkretnych danych podpierających tezę Michała Rachonia.

Anita Werner
06.03.2024 21:09 Niespodziewane zakończenie "Faktów". Anita Werner z oświadczeniem

Anita Werner zaskoczyła widzów w środowym wydaniu "Faktów" w TVN. Prowadząca na sam koniec programu, trzymając w dłoni kartkę papieru, nagle poinformowała, że ma do przekazania ważny komunikat. - I na koniec "Faktów" mam dla państwa oświadczenie - zaczęła.

"Kawa na ławę"
03.03.2024 14:35 Spięcie w programie "Kawa na ławę". Poszło o telefon

W niedzielnym wydaniu programu "Kawa na ławę" w TVN24 doszło do spięcia pomiędzy prowadzącym Konradem Piaseckim a posłem PiS Marcinem Horałą. Dziennikarz w pewnym momencie zwrócił uwagę politykowi, a ten natychmiast pospieszył z ripostą. Wszystkiemu winien telefon. 

Dziennikarka TVN
02.03.2024 16:47 Kuriozalne sceny na antenie TVN24. Widzowie nie mogli uwierzyć

Kuriozalne sceny na antenie TVN24. W sobotę 2 marca widzowie stacji byli świadkami nietypowej sytuacji, do której doszło podczas wywiadu z Ewą Siedlecką z tygodnika "Polityka". Dziennikarka miała zabrać głos na temat bieżących wydarzeń z kraju. Przeszkodził jej bardzo nieoczekiwany gość.

Agnieszka Wojciechowska van Heukelom
13.01.2024 23:04 Posłanka PiS chciała uderzyć w Hołownię. Dziennikarz TVN szybko sprowadził ją na ziemię

Posłanka Prawa i Sprawiedliwości stała się antybohaterką nagrania, krążącego w sieci. Agnieszka Wojciechowska van Heukelom wdała się w dyskusję z reporterem TVN24 Radomirem Witem i szybko przekonała się, że wyjdzie z niej na tarczy. Polityczka chciała bowiem uderzyć w Szymona Hołownię, zarzucając marszałkowi brak wyższego wykształcenia. Chwilę później gorzko pożałowała jednak swoich zarzutów. To zresztą nie pierwszy raz, gdy wywołała spore kontrowersje. 

Kawa na ławę
07.01.2024 14:24 Awantura w TVN24, posłanka Lewicy nie wytrzymała. "Niech pan nie będzie śmieszny"

Wielkie emocje w programie na żywo na antenie TVN24. W niedzielnym (07.01) wydaniu Kawy na ławę doszło do awantury między zaproszonymi gośćmi. - Niech pan nie będzie śmieszny - powiedziała wyprowadzona z równowagi Joanna Scheuring-Wielgus. W końcu posłanka Lewicy wybuchła i krzyknęła.

Szkło Kontaktowe
07.01.2024 11:54 Zadzwonił do "Szkła Kontaktowego", wystarczyło jedno słowo. Prowadzący natychmiast się rozłączyli

Niezręczna sytuacja w Szkle Kontaktowym. Prowadzący musieli w trybie natychmiastowym zakończyć rozmowę z 90-letnim widzem TVN24. Mężczyzna zapowiedział słowa, które sprawiły, iż Tomasz Jachimek natychmiast podziękował mu za rozmowę. Poszło o Jarosława Kaczyńskiego.

Krzysztof Górlicki
25.12.2023 22:57 Wpadka za wpadką w TVN24. Prezenter skomentował wszystko z szerokim uśmiechem

W Boże Narodzenie 25 grudnia stacja TVN24 jak zwykle emitował w swojej ramówce pasma informacyjne na żywo. W pewnym momencie dziennikarz Krzysztof Górlicki dopuścił się małej wpadki. Po chwili doszło do kolejnej, a Górlicki nie mógł powstrzymać się od uśmiechu. Wszystko od razu skomentował.

19:30
23.12.2023 12:54 Nowa prowadząca "19:30" w TVP. Joanna Dunikowska-Paź jest dobrze znana widzom

W nowych “Wiadomościach” TVP zadebiutuje kolejna prowadząca. W sobotę 23 grudnia w “19:30” z widzami nie przywita się Marek Czyż. Gospodarzem odmienionego formatu Telewizji Polskiej została Joanna Dunikowska-Paź. Dotychczas witała się z widzami TVN24.

Mateusz Morawiecki
11.12.2023 12:20 Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Tak w TVN nazwano przemówienie Morawieckiego

Premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek 11 grudnia wygłosił w Sejmie swoje exposé. Szef rządu przemawiał przez 67 minut, a jego wystąpienie było głównym tematem niemal we wszystkich mediach. Widzowie oglądający exposé premiera w TVN24 w pewnej chwili przecierali oczy ze zdumienia. Tak nazwano jego wystąpienie.

znicze grób
05.12.2023 16:20 Burza wokół pogrzebu 14-letniej Natalii. Wielu Polaków zniesmaczonych

Pogrzeb 14-letniej Natalii z Andrychowa transmitowany na żywo w TVN24. Po przekazaniu tej wiadomości zawrzało. Stacja dodała, że uroczystości pogrzebowe nadane są w telewizji za zgoda rodziny zmarłej nastolatki, jednak nie zmniejszyło to skali oburzenia. - Niesłychana nieprzyzwoitość - czytamy w jednym z komentarzy.

Tomasz Sianecki
15.11.2023 11:36 Tomasz Sianecki odebrał telefon od widzki. Zanim zabrała głos, już musiał przepraszać

Dopiero co opadł kurz po aferze w “Szkle kontaktowym” z udziałem Krzysztofa Daukszewicza, a tymczasem na horyzoncie pojawiła się kolejna wpadka związana z wątkiem płci. Tym razem zaliczył ją Tomasz Sianecki, który współprowadził poniedziałkowe wydanie programu. Ofiarą krępującej gafy padła natomiast jedna ze słuchaczek, pragnąca podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Do zgrzytu doszło jednak jeszcze zanim telewidzka zdążyła zabrać głos.

program
13.11.2023 09:40 Awantura w programie "Kawa na ławę", poszło o sprawy dotyczące aborcji. "Cierpnie mi skóra…"

Podczas ostatniego wydania programu "Kawa na ławę" z niedzieli 12 listopada w studio TVN24 doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy politykami. W pewnym momencie interweniować musiał prowadzący Konrad Piasecki. Podczas żywiołowej dyskusji, poseł PiS Marcin Horała zaskoczył wszystkich swoją opinią.

studio TVN24 dziennikarze
04.11.2023 08:21 Komiczny telefon w "Szkle kontaktowym". Prowadzący ledwo powstrzymali śmiech

Widz TVN zadzwonił do Szkła Kontaktowego i w niecodzienny sposób wykorzystał swoje 60 sekund na antenie. Prowadzący wydanie z trudem powstrzymywali śmiech. Pan Jan z Bielsko-Białej z wielkim zaangażowaniem zaśpiewał do słuchawki telefonu piosenkę o Donaldzie Tusku. Dziennikarze nawet nie próbowali mu przerwać.

debata
25.09.2023 09:08 Skandaliczna sytuacja w studio TVN24. Te słowa padły na wizji, natychmiast rozpętały burzę w sieci

W programie TVN24 "Czas decyzji: Debata 2023. Wybory kobiet" doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy kandydatkami poszczególnych partii politycznych. Największy skandal wywołał jednak lekceważący komentarz kandydatki Konfederacji Ewy Zajączkowskiej-Hernik. Poszło o kwestię prawa do aborcji. Prowadząca debatę Monika Olejnik musiała interweniować. Nagranie natychmiast obiegło sieć.

Danuta Holecka
02.09.2023 21:34 Danuta Holecka czekała do ostatniej chwili. W "Wiadomościach" ogłosiła radosną nowinę

Walka TVP i TVN o serca telewidzów nie ustaje. Dopiero co Anita Werner chwaliła się wspaniałymi wynikami “Faktów”, a w sobotnim wydaniu “Wiadomości” zupełnie inne dane przedstawiła Danuta Holecka. Jedna z twarzy “dobrej zmiany” w mediach publicznych nie kryła satysfakcji i zadowolenia, ogłaszając, że widzowie niezmiennie stawiają na rządową telewizję. Kto mówi prawdę?