Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Auto zostało doszczętnie zmiażdżone. 21-latek nie miał szans na przeżycie
Zuzanna Ptaszyńska
Zuzanna Ptaszyńska 24.03.2023 22:58

Auto zostało doszczętnie zmiażdżone. 21-latek nie miał szans na przeżycie

None
Polska Policja

Młody mężczyzna zginął w wypadku na drodze koło miejscowości Susz (woj. warmińsko-mazurskie). Samochód, którym kierował, uderzył w drzewo. Śledczy ustalają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia.

Nie żyje 21-letni kierowca

Tragiczny wypadek miał miejsce w piątek 24 marca ok. godz. 17:30 na drodze wojewódzkiej nr 521 między Suszem a Bronowem (woj. warmińsko-mazurskie). Samochód, którym kierował 21-latek, uderzył w drzewo. Jak przekazała PAP rzeczniczka iławskiej policji st. asp. Joanna Kwiatkowska, na rzeczonej trasie występują utrudnienia. Na miejscu tragedii pracują służby, wyjaśniając szczegółowo przyczyny i okoliczności zdarzenia.

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

Mężczyzna uderzył w drzewo

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-latek kierujący autem marki Audi nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem i na zakręcie uderzył w drzewo. Cały przód pojazdu został zmiażdżony. Młody kierowca nie miał szans, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Droga wojewódzka 521 była wieczorem zablokowana na odcinku Susz-Prabuty, a na miejscu pracowali śledczy. Policja wyznaczyła objazdy.

Uważajmy na drogach

Choć okoliczności zdarzenia są dopiero wyjaśniane, warto przypomnieć o konieczności zachowania rozwagi na drodze. Choć zima nas nareszcie opuszcza, a śnieg i oblodzenia zniknęły, nie oznacza to, że jazda jest bezpieczna. Wręcz przeciwnie, poprawa warunków atmosferycznych daje fałszywe poczucie braku zagrożenia. Wtedy paradoksalnie może dochodzić do największej liczby wypadków.

Źródło: infoilawa.pl