Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Andrzej Duda rozpoczął wakacje w Juracie. Msza święta, zdjęcia i urlop, którego oficjalnie nie ma
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 18.07.2022 19:17

Andrzej Duda rozpoczął wakacje w Juracie. Msza święta, zdjęcia i urlop, którego oficjalnie nie ma

Andrzej Duda dojechał do Juraty, urlop zaczął od wizyty w kościele
(zdj. ilustracyjne) Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda dołączył do grona urlopowiczów i w niedzielę wieczorem pojawił się w Juracie. Głowa państwa wypoczynek zaczęła w sposób, pokazujący, że zna się na dobrej zabawie, czyli... rodzina Dudów uczestniczyła w mszy świętej. Prezydent postanowił dać wytchnienie nieustannie nadwyrężanym przez podpisywanie kolejnych ustaw nadgarstkom. Prezydencki minister podkreślił, że prezydent RP jest na urlopie, na którym tak naprawdę nie jest.

Andrzej Duda pozna słynne już nadmorskie "paragony grozy"? Prezydent w niedzielę wieczorem oficjalnie rozpoczął wypoczynek w Juracie. Prezydencka willa wypełniła się ludźmi, ale zanim para prezydencka wraz z córką mogli zaznać luksusów, postanowili wypełnić swoje chrześcijańskie obowiązki.

Mało który Polak rozpoczyna urlop mszą świętą, ale Andrzej Duda postanowił pokazać, że od Boga nie ma wakacji. Wakacje prezydenta rozpoczęły się podjazdem kolumny limuzyn pod mały kościół w Juracie.

Andrzej Duda pojechał z rodziną na wakacjach w Juracie

Wyjazd Andrzeja Dudy na wakacje do Juraty jest niemal tak samo pewny, jak to, że "Wiadomości" TVP użyją kadru "für Deutschland" wypowiadanego przez Donalda Tuska. Tradycji stało się zadość i w niedzielę prezydenckie auta pojawiły się na Półwyspie Helskim.

Andrzej Duda postanowił stanowić wzór dla wszystkich Polaków, którzy deklarują się osobami wierzącymi. Wakacje rozpoczął od... wizyty w kościele w Juracie. Dobra zabawa musi poczekać, czy dobrą zabawą jest pokazanie turystom, że prezydent jest jednym z nich?

Nie ma wątpliwości, że wizyta Andrzeja Dudy wywołała spore poruszenie. Skupiony na modlitwie prezydent zbywał lądujące na nim spojrzenia. Dopiero po liturgii gwiazda show-mana rozbłysła.

Andrzej Duda chętnie stawał do zdjęć z każdym, kto zapytał go o taką możliwość. Uśmiech nie schodził z twarzy głowy państwa, ale towarzyszące mu żona i córka nie podzielały entuzjazmu.

Agata Duda i Kinga Duda wrócili do rezydencji, prezydent został sam

Zainteresowanie prezydentem jest duże w Warszawie, gdzie Andrzej Duda mieszka obecnie na stałe. Nie ma się zatem czemu dziwić, że mieszkańcy i turyści przebywający w Juracie chcieli wykorzystać swoje szczęście i zobaczyć, jaki naprawdę jest prezydent.

Poruszenie ewidentnie przytłoczyło Agatę Dudę i córkę pary prezydenckiej Kingę Dudę. Obie panie bez mrugnięcia okiem, za to z nietęgimi minami, odjechały do prezydenckiej willi w Juracie, by zaznać nieco spokoju i prywatności.

Andrzej Duda nie wyglądał na przejętego. Prezydent pokazał twarz silnego i niezależnego męża, który spędza czas na wakacjach na własnych zasadach?

Wszystko na to wskazuje, gdyż "Fakt" donosi, że Andrzej Duda dojechał do swojej rodziny dopiero przed północą. To wtedy prezydenckie limuzyny zajechały pod bramę ośrodka w Juracie. Wcześniej prezydent miał spotkać się ze znajomymi.

Andrzej Duda ma urlop, którego nie ma

Praca zdalna, która zyskała popularność w pandemii, zyskała miejsce w sercu Andrzeja Dudy specjalne miejsce. Okazuje się, że prezydent wcale nie odpoczywa na urlopie.

Polacy mogą myśleć, że Andrzej Duda jest na wakacjach w Juracie. Polacy mogą myśleć, że widzą, jak Andrzej Duda wypoczywa z żoną i córką Kingą w Juracie. Polacy są jednak w błędzie.

- Pan prezydent nie ma urlopu i cały czas jest w pracy. Na bieżąco będziemy informować o wszelkich służbowych aktywnościach pana prezydenta - oświecił wszystkich Paweł Szrot, szef Gabinetu Prezydenta RP w rozmowie z "Faktem". Nie ulega wątpliwości, że ogrom pracowników wiele by oddało, by móc pracować w okresie wakacyjnym w ten sam sposób, co Andrzej Duda.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt.pl