Goniec.pl
Andrzej Duda dojechał do Juraty, urlop zaczął od wizyty w kościele

(zdj. ilustracyjne) Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda rozpoczął wakacje w Juracie. Msza święta, zdjęcia i urlop, którego oficjalnie nie ma

18 Lipca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Andrzej Duda dołączył do grona urlopowiczów i w niedzielę wieczorem pojawił się w Juracie. Głowa państwa wypoczynek zaczęła w sposób, pokazujący, że zna się na dobrej zabawie, czyli... rodzina Dudów uczestniczyła w mszy świętej. Prezydent postanowił dać wytchnienie nieustannie nadwyrężanym przez podpisywanie kolejnych ustaw nadgarstkom. Prezydencki minister podkreślił, że prezydent RP jest na urlopie, na którym tak naprawdę nie jest.

Andrzej Duda pozna słynne już nadmorskie "paragony grozy"? Prezydent w niedzielę wieczorem oficjalnie rozpoczął wypoczynek w Juracie. Prezydencka willa wypełniła się ludźmi, ale zanim para prezydencka wraz z córką mogli zaznać luksusów, postanowili wypełnić swoje chrześcijańskie obowiązki.

Wielkopolska: dziecko poparzone przez starą lodówką, pilnie wezwano śmigłowiec LPR

3-latek poważnie poparzony przez starą lodówkę. Śmigłowiec LPR w akcji

CZYTAJ DALEJ

Mało który Polak rozpoczyna urlop mszą świętą, ale Andrzej Duda postanowił pokazać, że od Boga nie ma wakacji. Wakacje prezydenta rozpoczęły się podjazdem kolumny limuzyn pod mały kościół w Juracie.

Andrzej Duda pojechał z rodziną na wakacjach w Juracie

Wyjazd Andrzeja Dudy na wakacje do Juraty jest niemal tak samo pewny, jak to, że "Wiadomości" TVP użyją kadru "für Deutschland" wypowiadanego przez Donalda Tuska. Tradycji stało się zadość i w niedzielę prezydenckie auta pojawiły się na Półwyspie Helskim.

Andrzej Duda postanowił stanowić wzór dla wszystkich Polaków, którzy deklarują się osobami wierzącymi. Wakacje rozpoczął od... wizyty w kościele w Juracie. Dobra zabawa musi poczekać, czy dobrą zabawą jest pokazanie turystom, że prezydent jest jednym z nich?

Nie ma wątpliwości, że wizyta Andrzeja Dudy wywołała spore poruszenie. Skupiony na modlitwie prezydent zbywał lądujące na nim spojrzenia. Dopiero po liturgii gwiazda show-mana rozbłysła.

Andrzej Duda chętnie stawał do zdjęć z każdym, kto zapytał go o taką możliwość. Uśmiech nie schodził z twarzy głowy państwa, ale towarzyszące mu żona i córka nie podzielały entuzjazmu.

Agata Duda i Kinga Duda wrócili do rezydencji, prezydent został sam

Zainteresowanie prezydentem jest duże w Warszawie, gdzie Andrzej Duda mieszka obecnie na stałe. Nie ma się zatem czemu dziwić, że mieszkańcy i turyści przebywający w Juracie chcieli wykorzystać swoje szczęście i zobaczyć, jaki naprawdę jest prezydent.

Poruszenie ewidentnie przytłoczyło Agatę Dudę i córkę pary prezydenckiej Kingę Dudę. Obie panie bez mrugnięcia okiem, za to z nietęgimi minami, odjechały do prezydenckiej willi w Juracie, by zaznać nieco spokoju i prywatności.

Andrzej Duda nie wyglądał na przejętego. Prezydent pokazał twarz silnego i niezależnego męża, który spędza czas na wakacjach na własnych zasadach?

Wszystko na to wskazuje, gdyż "Fakt" donosi, że Andrzej Duda dojechał do swojej rodziny dopiero przed północą. To wtedy prezydenckie limuzyny zajechały pod bramę ośrodka w Juracie. Wcześniej prezydent miał spotkać się ze znajomymi.

Jarosław Kaczyński drwiący z osób LGBT nie zostanie ukarany, wnioski nie będą dalej procedowane

Jarosław Kaczyński jest bezkarny. Prezes PiS może obrażać ludzi i nic mu za to nie grozi

CZYTAJ DALEJ

Andrzej Duda ma urlop, którego nie ma

Praca zdalna, która zyskała popularność w pandemii, zyskała miejsce w sercu Andrzeja Dudy specjalne miejsce. Okazuje się, że prezydent wcale nie odpoczywa na urlopie.

Polacy mogą myśleć, że Andrzej Duda jest na wakacjach w Juracie. Polacy mogą myśleć, że widzą, jak Andrzej Duda wypoczywa z żoną i córką Kingą w Juracie. Polacy są jednak w błędzie.

- Pan prezydent nie ma urlopu i cały czas jest w pracy. Na bieżąco będziemy informować o wszelkich służbowych aktywnościach pana prezydenta - oświecił wszystkich Paweł Szrot, szef Gabinetu Prezydenta RP w rozmowie z "Faktem". Nie ulega wątpliwości, że ogrom pracowników wiele by oddało, by móc pracować w okresie wakacyjnym w ten sam sposób, co Andrzej Duda.

Elektryk pokazał swój paragon z niemieckiego Lidla

Polak pracuje w Niemczech, pokazał swój paragon z Lidla. Szybko zamknął usta krytykom

Elektryk mieszkający w Niemczech pokazał paragon z Lidla. - Gdzie tutaj widzisz 2 razy drożej - napisał mężczyzna na Twitterze. Powodem był zarzut dotyczący kłamstwa na temat tego, że za zachodnią granicą jest taniej. Rozpętała się prawdziwa burza, a dowodów nie zabrakło.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: fakt.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Polski blok + screen z fb listu

Wiadomości

Mały Michaś miał dość sąsiadów. Wywiesił wymowną kartkę, internauci płaczą ze śmiechu

Czytaj więcej >
Najnowszy sondaż Wirtualnej Polski był bezlitosny dla partii Jarosława Kaczyńskieg (Pawel Wodzynski/East News).

Wiadomości

Bezlitosny sondaż dla PiS. Zapytano o pieniądze, Jarosław Kaczyński ma problem

Czytaj więcej >
Wlk. Brytania: Śmierć Polki i jej 4-letniej córeczki. Doszło do fatalnego potrącenia

Wiadomości

Tragedia w szkole. Znaleziono ciało dyrektorki, jej męża i dziecka

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nadchodzą duże zmiany w spadkach. Wielu Polaków nie będzie dziedziczyć

Czytaj więcej >
W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać precyzję uderzeń ukraińskich dział (Twitter/Ukrainian Front).

Wiadomości

Wojna w Ukrainie. Trzy rosyjskie czołgi zmiecione w jednej chwili

Czytaj więcej >
Policjanci pomogli seniorce na wózku inwalidzkim, nagranie trafiło do sieci

Wiadomości

Policjanci z Łodzi pomogli seniorce na wózku inwalidzkim. Ciekawa reakcja internautów

Czytaj więcej >