Goniec.pl > Wiadomości > 15-letni Seweryn przepadł bez śladu. Dramatyczny apel mamy nastolatka, zwróciła się do syna. "Błagam"
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 24.05.2023 08:56

15-letni Seweryn przepadł bez śladu. Dramatyczny apel mamy nastolatka, zwróciła się do syna. "Błagam"

zaginął
FB Gdziekolwiek jesteś

Gdańsk. Zaginął Seweryn Wydrzyński. 15-latek wyszedł z domu dnia 19 maja i do teraz jego los pozostaje nieznany. Zrozpaczona mama nastolatka błaga o pomoc w odnalezieniu syna. Kobieta zwróciła się z dramatycznym apelem. - Synu, jeśli to czytasz, błagam, daj jakikolwiek znak życia. Każdy problem możemy pokonać razem - napisała. 

Zaginął 15-letni Seweryn Wydrzyński, zrozpaczona mama apeluje

Gdańsk. Zaginął 15-letni Seweryn Wydrzyński. Nastolatek wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania w gdańskiej dzielnicy Nowy Port dnia 19 maja 2023 roku, około godziny 7.00. Chłopak miał udać się do szkoły, jednak nigdy do niej nie dotarł. Od tamtego czasu nie dał żadnych oznak życia, a jego los jest nieznany. 

W sieci ukazał się dramatyczny apel mamy zaginionego nastolatka. Kobieta w przejmujących słowach apeluje do swojego syna o powrót do domu.

- Synu, jeśli to czytasz, błagam, daj jakikolwiek znak życia. Każdy problem możemy pokonać razem. Wiesz, że możesz na mnie zawsze liczyć. Jesteś moim życiem, kochamy Cię ponad wszystko i bardzo się o Ciebie martwimy. Kocham Cię synku - napisała zrozpaczona mama Seweryna

Zaskakujące zakończenie "Wiadomości" TVP. Michał Adamczyk w ostatniej chwili wydał oświadczenie

Rysopis Seweryna

Jak informuje rodzina zaginionego, Seweryn nigdy wcześnie nie znikał ani nie sprawiał większych problemów wychowawczych. Chłopak w momencie zaginięcia nie miał przy sobie dokumentów ani telefonu. 

Rysopis Seweryna Wydrzyńskiego: wzrost około 185 cm. 15-latek ma włosy koloru ciemny blond, lekko kręcone. Oczy koloru piwnego, szczupłej budowy ciała. Powolny, ociężały chód. W momencie zaginięcia ubrany był w zieloną koszulkę marki Lacoste, szarą, rozpinaną bluzę z kapturem, granatowe jeansy oraz czarne klapki marki Adidas. Ponadto miał przy niebieski plecak szkolny.

Pilny apel o pomoc

Zrozpaczona mama oraz bliscy Seweryna apelują o pomoc w odnalezieniu 15-latka. Ktokolwiek widział lub posiada informacje o losach zaginionego, proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju. 

Źródło: FB Gdziekolwiek jesteś