Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Zaginął

Zaginął

Krzysztof Dymiński
16.07.2024 17:44 Ojciec zaginionego Krzysztofa Dymińskiego zaapelował do Polaków. Zaskakujące słowa

Krzysztof Dymiński zaginął już ponad rok temu. Od tego czasu jego rodzina nie ustaje w poszukiwaniach. Ojciec zaginionego właśnie opublikował w sieci ważny apel. “Proszę, zamówcie plakaty” - zwraca się do Daniel Dymiński.

śmigłowiec
16.07.2024 13:06 Nie żyje Polak zaginiony w Chorwacji. Spełnił się najczarniejszy scenariusz

Nie żyje polski turysta, który kilka dni temu zaginął w chorwackich górach. W akcji poszukiwawczej uczestniczyło ponad stu funkcjonariuszy. Ciało Mateusza N. zostało odnalezione w okolicach miasta Omis na południu kraju.

policja
03.07.2024 19:54 Dwa ciała w aucie tuż przy polskiej trasie. Prokuratura ujawniła porażające fakty

Dramat pod Kielcami. Na polnej drodze w miejscowości Nowa Słupia przejezdni zwrócili uwagę na zaparkowanego opla. Kiedy służby zajrzały do środka, dokonały makabrycznego odkrycia. W środku znajdowały się ciała mężczyzny i kobiety. W sprawie wciąż jest wiele niewiadomych, ale prokuratura właśnie przekazała szczegóły śledztwa.

policja zaginiona
24.06.2024 12:42 39-latka wyszła ze szpitala i przepadła bez śladu. Policja pilnie apeluje

Bydgoska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Agnieszki Siatkowskiej. 39-latka oddaliła się ze szpitala Jurasza, po czym zniknęła bez śladu. Funkcjonariusze z komisariatu Bydgoszcz-Błonie wydali apel do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat zaginionej kobiety.

Krzysztof Dymiński
24.06.2024 09:39 Mocny apel ws. Krzysztofa Dymińskiego. Rodzice wprost zwrócili się do Polaków

Rodzice Krzysztofa Dymińskiego od ponad roku poszukują swojego syna. 16-latek pod koniec maja ubiegłego roku wyszedł z domu i do dziś nie dał znaku życia. Jeden z mieszkańców wsi na Pomorzu twierdzi, że rozmawiał z Krzysztofem niedługo po jego zaginięciu. Rodzina wydała apel do Polaków.

policja zaginiona
17.06.2024 08:57 Natalia zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Niepokojąca wiadomość

Natalia Panocha-Raczkiewicz zniknęła w tajemniczych okolicznościach. 39-latka z miejscowości Gortatowo koło Swarzędza ostatni raz była widziana przez swoją siostrę w piątek wieczorem. Kobiety połączyły się na rozmowę wideo, podczas której Natalia przebywała w samochodzie. Nie powiedziała siostrze, gdzie się wybiera.

Gracjan Mamrot
05.06.2024 23:03 16-latek wyszedł z domu i przepadł. Policja pilnie apeluje

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy (woj. Dolnośląskie) proszą o pomoc w poszukiwaniach 16-letniego Gracjana Mamrota. Nastolatek wyszedł z domu, nie mówiąc bliskim o tym, dokąd się wybiera. Od tego czasu nie wrócił do domu ani nie można nawiązać z nim kontaktu.

policja Michał Karaś
30.05.2024 14:29 Michał zaginął 24 lata temu. Teraz znaleźli na grobie matki tajemniczą kartkę

W sierpniu 2000 r. w Bielinach (woj. świętokrzyskie) zaginął 16-letni wówczas Michał Karaś. Choć od tego czasu minęło już prawie ćwierć wieku, do dziś nie wiadomo, co stało się z nastolatkiem. W ostatnich dniach w sprawie pojawiły się jednak nowe tropy, na które natknął się przypadkowo brat poszukiwanego. Na grobie matki znalazł on kartkę, zostawioną przez anonimową osobę.

Krzysztof Dymiński rodzice
25.05.2024 21:04 Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Rodzice w TVN przekazali pilne wieści

Krzysztof Dymiński zaginął 27 maja 2023 roku. Od tego czasu służbom i rodzinie nie udało się ustalić miejsca jego pobytu, jednak najbliżsi nie tracą nadziei. W najnowszym wywiadzie wyjawili, że niedawno dostali wiadomość, która jest obiecującym tropem. Do Agnieszki Dymińskiej zadzwoniła osoba, która spotkała Krzysztofa. 

policja mężczyzna
06.05.2024 14:02 Zaginął 18-latek, widziano go przy rzece. Policja wydała apel

Policjanci ze Śląska poinformowali o wzmożeniu działań poszukiwawczych ws. Jakuba Wilczka. 18-latek z Pawłowa zaginął w sobotę 4 maja, od tego czasu nie kontaktował się z bliskimi. Po raz ostatni widziany był w okolicy rzeki Odry w Grzegorzowicach. Funkcjonariusze zaapelowali do osób, które mogą mieć informację na temat miejsca pobytu nastolatka.

Krzysztof Dymiński
05.05.2024 16:03 Mama Krzysztofa Dymińskiego wydała pilny apel. Prosi tylko o jedno

Historię zaginionego Krzysztofa Dymińskiego śledzi od prawie roku cała Polska. Chłopiec dosłownie zapadł się pod ziemię, a jego zrozpaczeni rodzice nie ustają w poszukiwaniach. Mama nastolatka zamieściła niedawno nowy wpis na portalu Facebook. Kobieta wystosowała w nim pilny apel.

policja straż
26.03.2024 15:39 Wyszedł z domu i zniknął. Nie żyje 84-latek, policja potwierdziła

To już koniec poszukiwań 84-latka z Opola Lubelskiego. Jak przekazała lubelska policja, ciało mężczyzny znaleziono zaledwie kilka kilometrów od jego domu. Na ten moment wykluczono udział osób trzecich w zgonie. Dokładne przyczyny dramatu ma wyjaśnić jednak dopiero zlecona sekcja zwłok.

roboty budowlane defektoskop
24.03.2024 11:29 Zgubili promieniotwórcze urządzenie. "Zagrożenie dla życia i zdrowia"

Ważne ogłoszenie od małopolskich urzędników. W krakowskiej Nowej Hucie doszło do zgubienia przez jedną z firm budowlanych defektoskopu. Urządzenie jest niebezpieczne, ponieważ zawiera wysokoaktywne źródło promieniotwórcze. Osoby, które się na nie natkną, powinny jak najszybciej zawiadomić o tym fakcie odpowiednie służby.

mężczyzna łódź
19.03.2024 12:03 Z Wisły wyłowiono zwłoki mężczyzny. Czy to Krzysztof Dymiński?

W niedzielę wieczorem w Nowym Dworze Mazowieckim specjalna ekipa poszukiwawcza dokonała przerażającego odkrycia. W Wiśle znaleziono ciała młodego mężczyzny. Czy nastąpił zwrot w sprawie zaginionego w maju ubiegłego roku Krzysztofa Dymińskiego? Matka 16-latka skomentowała doniesienia.

strażacy policja
13.03.2024 18:47 W lesie znaleziono ciało 45-latka. Tragiczny finał poszukiwań

Gorzowska policja od poniedziałku prowadziła poszukiwania 45-letniego mężczyzny. Niestety, zakończyły się one tragicznie. We wtorek wieczorek poinformowano, że odnaleziono jego ciało w pobliskim lesie. Według nieoficjalnych ustaleń, mężczyzna był emerytowanym policjantem.

Aleksandra Dudzik
12.03.2024 08:19 Zaginęła 24-letnia Aleksandra Dudzik. Policja prosi o pomoc

Zaginęła 24-letnia Aleksandra Dudzik z Ochudna w gminie Wyszków (woj. mazowieckie). Kobieta opuściła dom w sobotę 9 marca i od tej pory nie dała śladu życia. Funkcjonariusze proszą o pomoc w poszukiwaniach.

policja mężczyzna
10.03.2024 22:32 20-letni Kacper przepadł bez śladu. Rodzina błaga o pomoc

Kacper Kotynia wyszedł z domu w Bożnowie 1 marca. Rodzina twierdzi, że wybierał się na dyskotekę w Zielonej Górze. 20-latek nie wrócił do bliskich, nie ma z nim także żadnego kontaktu. Lubuska policja prowadzi poszukiwania młodego mężczyzny. Wszystkie osoby, które mają informację na temat Kacpra, proszone są o kontakt z KPP w Żaganiu.

Zaginiony
23.02.2024 22:36 12-letni chłopiec odnaleziony. Był poszukiwany w Sudetach

Grupa Sudecka GOPR w piątek poinformowała w mediach społecznościowych o poszukiwaniach 12-letniego chłopca. Jan Arciszewski zaginął w okolicach Kłodzkiej Góry. Tego samego dnia, po godz. 22, służby przekazały informację o odnalezieniu dwunastolatka. 

Straż pożarna znicz
18.02.2024 15:40 Tragiczny finał poszukiwań 55-latka. Znaleziono ciało

Ze stawu w Ożarowie wyłowiono ciało 55-letniego mężczyzny, na którego samochód natrafiono w okolicy dzień wcześniej. Poszukiwania trwały kilkanaście godzin. Uczestniczyli w nich liczni przedstawiciele służb.

strażacy Krzysztof Dymiński
07.02.2024 20:38 Mazowsze. W rzece odnaleziono ciało. Czy to Krzysztof Dymiński?

Specjalistyczna jednostka strażaków we wtorek 6 lutego wyłowiła ciało z rzeki Wkry w miejscowości Pomiechówek (woj. mazowieckie). W środę 7 lutego dnia śledczy przekazali, że denat to mężczyzna. Internauci powiązali sprawę z zaginięciem Krzysztofa Dymińskiego sprzed ośmiu miesięcy. Prokuratura ujawniła, w którą stronę zmierza śledztwo.

Gabriela Staniszewska
09.01.2024 17:37 Poszukiwania 17-letniej Gabrysi trwają już czwarty tydzień. Rodzina prosi o pomoc

Krakowska policja od ponad trzech tygodni poszukuje zaginionej Gabrieli Staniszewskiej. Nastolatka z Krakowa do dziś nie wróciła do domu i nie dała znaku życia. Dotychczasowe poszukiwania dziewczyny, niestety, nie przyniosły pożądanego rezultatu. Jej rodzina zdecydowała się więc opublikować wizerunek Gabrysi i zaapelować o pomoc.

Krzysztof Dymiński
25.12.2023 22:54 Sensacyjne wieści o zaginionym Krzysztofie Dymińskim. Tam był widziany tuż przed świętami

Krzysztof Dymiński opuścił rodzinny dom w miejscowości Pogroszew Kolonia 27 maja 2023 roku i od tej pory nie daje znaku życia. 16-latek po raz ostatni był widziany na Moście Gdańskim w Warszawie. Rodzina i służby prowadzą intensywne poszukiwania, które do tej pory nie przyniosły efektu. Tuż przed Wigilią media obiegła informacja, że nastolatek przebywa w jednym z polskich miast.

chłopiec
24.12.2023 16:28 Kłodzko. Zaginął 10-letni Filip Ochenkowski. Policja apeluje o pomoc

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach 10-letniego Filipa Ochenkowskiego, który w piątek 22 grudnia samowolnie opuścił ośrodek opiekuńczo-wychowawczy w Kłodzku i do tej pory nie wrócił. 

Kamil Kowalczuk
11.11.2023 22:34 Zostawiła 10-letniego syna na placu zabaw i poszła na mszę. Więcej go nie zobaczyła

18 lat trwają poszukiwania Kamila Kowalczuka, który zaginął we wrześniu 2005 roku. Matka chłopca wraz z jego młodszym bratem wybrała się do kościoła, podczas gdy on miał bawić się na placu zabaw. Niestety, po nabożeństwie kobieta odkryła, że 10-latka nie ma. Mimo upływu czasu, policja nie ustaje w wysiłkach, by odnaleźć Kamila.

Krzysztof Dymiński
17.09.2023 16:27 16-letni Krzysztof Dymiński żyje? Jest zaskakujące nagranie. "Myślimy, że to on"

Zrozpaczona rodzina od prawie czterech miesięcy poszukuje 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Nastolatek wyszedł z domu 27 maja i już do niego wrócił, nie informując nikogo, dokąd się udaje. Teraz w tej tajemniczej sprawie pojawiły się nowe doniesienia, mogące zwiastować długo wyczekiwany przełom. Rodzice chłopca wciąż liczą na szczęśliwy finał sprawy i pokazują nagranie, w związku z którym apelują o pomoc.

policja, 16-letni Sebastian
11.09.2023 16:22 Tajemnicza śmierć 16-letniego Sebastiana. Rodzina dostaje anonimowe telefony

Kolejne informacje w sprawie 16-letniego Sebastiana, którego ciało odnaleziono 8 września we Wrocławiu. Policja potwierdziła już, że chłopiec nie żyje, jednocześnie dementując, iż miał być związany, o czym informowała wcześniej rodzina. To jednak niejedyne nieścisłości i wątpliwości w śledztwie, które staje się coraz bardziej zawiłe. Bliscy nastolatka twierdzą bowiem, że wciąż dostają zagadkowe telefony o niepokojącej treści.

policja
06.09.2023 08:55 Przełom w poszukiwaniach zaginionego 16-latka. Policja wydała komunikat

Nowe informacje ws. zaginięcia 16-letniego Patryka z Ciechanowa (woj. mazowieckie). Od niedzieli 3 września chłopiec poszukiwany był przez rodzinę, przyjaciół i policję. Wzmożone działania wszystkich zaangażowanych osób w końcu przyniosły efekt i w sprawie nastąpił przełom. Znamy treść najnowszego komunikatu mundurowych.

zaginiony Krystian Katyl, policja
10.08.2023 13:39 12-letni Krystian wyszedł z domu wczesnym rankiem. Policja pilnie poszukuje chłopca

Policjanci z warszawskiego Rembertowa prowadzą poszukiwania 12-letniego Krystiana Katyla. Chłopiec wyszedł z domu w czwartek wczesnym rankiem i do teraz nie dał znaku życia. Właśnie dlatego funkcjonariusze zdecydowali się opublikować zdjęcie dziecka wraz z jego rysopisem. Jednocześnie apelują do wszystkich osób o pomoc w akcji poszukiwawczej. Podano zaskakujący szczegół.