Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > W biały dzień bezkarnie okradali sklep w Londynie. Przerażeni klienci wszystko nagrali
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 10.07.2024 13:57

W biały dzień bezkarnie okradali sklep w Londynie. Przerażeni klienci wszystko nagrali

Rabunek sklepu w Londynie
Fot screen London&UK Street News/X

Dramatyczne chwile przeżyli klienci jednego ze sklepów w Londynie. Podczas dokonywania zakupów byli świadkami rabunku. Złodzieje w biały dzień bezkarnie plądrowali towar. Zdarzenie zostało nagrane i umieszczone na portalu X.

Bezkarna kradzież w jednym z londyńskich sklepów

Chwile grozy przeżyli klienci jednego ze sklepów w Londynie. Podczas gdy oni dokonywali codziennych zakupów, do sklepu wtargnęli zamaskowani złodzieje, którzy pomimo obecności ochrony bezkarnie plądrowali towar ze sklepowych półek. 

Nie ma dnia bez kradzieży - powiedział sprzedawca pamiątek na Leicester Square, czyli w samym centrum Londynu.

Nie żyje dwóch Polaków, zginęli na morzu. W akcji prokuratura

Zuchwałe zachowanie złodziei

Historię, która miała miejsce w dzielnicy Wanstead w Londynie, opisuje "Daily Mail". W biały dzień do sklepu nagle wtargnęło kilku zamaskowanych bandytów, którzy nie zważając klientów i ochronę urządzili sobie darmowe zakupy. 

Klienci nagrali zdarzenie

Ostatecznie jednemu ze złodziei udało się opuścić sklep bez problemów. Drugi natomiast na pewien czas został zatrzymany, przez pracowników sklepu. Jednak i jemu w końcu udało się wydostać. Całe zdarzenie nagrali klienci. Jeden z nich mówi, że drugi z rabusiów tuż po opuszczeniu sklepu wpadł pod samochód. 

W ostatnich latach wiele miast Wielkiej Brytanii ma duży problem z tego typu kradzieżami. Doszło nawet do tego, że ze specjalnym apelem o pomoc zwrócili się do tamtejszego rządu sami sprzedawcy.