Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Polska > Tragiczny wypadek w Łomży. Nie żyje jedna osoba, druga trafiła do szpitala
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 10.07.2024 13:14

Tragiczny wypadek w Łomży. Nie żyje jedna osoba, druga trafiła do szpitala

Wypadek
Fot. KMP w Łomży

W środę 10 lipca w Łomży (woj. podlaskie), doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęła jedna osoba, a druga trafiła do szpitala. 

Tragedia w Łomży

Do tragicznego wypadku doszło w środę 10 lipca na ulicach Łomży (woj. podlaskie). Jadący ulicą Zjazd samochód marki VW Tiguan, z nieznanych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem

Łomża ul. Zjazd, inf. kierujący pojazdem marki VW Tiguan, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z busem Mercedes którym jechały 4 osoby - informuje rzecznik prasowy Podlaskiej Policji Tomasz Krupa.

Nie żyje 20-letni kierowca, dramatyczna akcja ratunkowa. Zmarł w drodze do szpitala

Nie żyje jedna osoba, druga trafiła do szpitala

W wyniku zdarzenia, pomimo długiej reanimacji  śmierć  poniósł kierowca Volkswagena, a jeden z pasażerów busa zespół ratownictwa medycznego zabrał do szpitala. 

Niestety kierowca volkswagena poniósł śmierć na miejscu- informuje starszy aspirant Karolina Wojciekian z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

To newralgiczny punkt w Łomży

Miejsce, w którym doszło do tragicznego zdarzenia, to znany w Łomży newralgiczny punkt, w którym często dochodzi do wypadków. Z uwagi na poranną kolizję droga przez kilka godzin była zablokowana, co skutkowało ogromnymi korkami w okolicach ul. Zjazd. Służby podają, ze w tej chwili przejazd został już udrożniony.