Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > USA. Kobieta rzuciła się z nożem na 27-letniego sąsiada. Powód kłótni zaskakuje
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 26.03.2023 12:11

USA. Kobieta rzuciła się z nożem na 27-letniego sąsiada. Powód kłótni zaskakuje

None
(zdj. ilustracyjne) Unsplash.com/camilo jimenez

Sąsiedzkie życie nie jest łatwe i mała sprzeczka może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Shaun Pyles z Nowego Jorku nie wytrzymała i wzięła do ręki nóż. Ostrze zanurzyła w plecach sąsiada Tyqyana Pleasanta wielokrotnie. Powód wybuchu agresji i sąsiedzkiego ataku powala, mężczyzna zginął przez drobnostkę. 

USA: tragiczny finał sąsiedzkiej kłótni

Nie bez powodu ludowe mądrości wskazują, że z sąsiadami trzeba dobrze żyć, gdyż są oni cenniejsi niż rodzina mieszkająca daleko. O prawdziwości tego powiedzenia przekonał się Tyquan Pleasant.

Jego 25-letnia sąsiadka Shaun Pyles została jego morderczynią. Nie mówimy jednak o sprawie seryjnej zabójczyni, która dokładnie planowała zbrodnie. Kobieta dokonała morderstwa pod wpływem impulsu.

"Nasz nowy dom". Samotna matka dostała nie tylko remont. Pierwszy taki przypadek w historii programu

27-latek zmarł po sąsiedzkiej kłótni w szpitalu

Jak podaje NBC New York 25-latka i jej sąsiad wdali się w kłótnię w piątek 24 marca. Tyquan nie wiedział, że spór z sąsiadką z Elsmere Place w dzielnicy Tremont w Nowym Jorku (USA) jest dla niego wyrokiem śmierci.

25-letnia kobieta tuż przed drugą w nocy sięgnęła po nóż i zapukała do drzwi mieszkającego naprzeciwko sąsiada. Później wielokrotnie dźgnęła go nożem w plecy. Rany okazały się śmiertelne. Ratownicy medyczni oraz lekarz nie byli w stanie uratować mężczyzny. Zmarł w szpitalu.

Sąsiadka usłyszała już zarzuty

Policja ustaliła, że powodem ataku 25-latki była… zbyt głośna muzyka w mieszkaniu Tyquana. Ofiara miała 27 lat i w momencie przyjazdu służb na miejsce mężczyzna był zupełnie nieprzytomny.

Od razu wytypowano osobę odpowiedzialną za brutalny atak na mężczyznę. Śledczy natychmiast zabezpieczyli nóż kuchenny, który wielokrotnie zatapiany był w plecach 27-latka.

Shaun Pyles wyszła z sąsiedzkiej kłótni cało, ale może zapomnieć o smaku wolności. Kobieta usłyszała już zarzut morderstwa oraz posiadania broni. 25-latka wylądowała w policyjnym areszcie.

Źródło: o2, NBC New York

Tagi: USA Nie żyje