Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia o poranku, nie żyje 41-latek. W akcji śmigłowiec LPR
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 07.06.2024 10:47

Tragedia o poranku, nie żyje 41-latek. W akcji śmigłowiec LPR

lpr
fot. Legionowskie WOPR

W piątek 7 czerwca chwilę przed godz. 7.00 w Zegrzu Południowym (gmina Nieporęt) doszło do tragicznego wypadku drogowego. Samochód osobowy, jadący w kierunku Serocka w pewnym momencie zjechał na pas zieleni i uderzył w barierki. Zginął kierowca. Są utrudnienia na trasie. 

Tragiczny wypadek pod Legionowem

Do tragicznego wypadku doszło nad ranem w Zegrzu Południowym na ulicy Warszawskiej (DK 61). Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym dokładnie o godz. 6:56. Na miejsce wysłano trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie i policję. Konieczna była również interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Według ustaleń policji kierowca samochodu osobowego z nieznanych przyczyn zjechał z trasy, wjechał na pas zieleni i po chwili uderzył w barierki.

Pilne. Nie żyje polski żołnierz raniony na granicy polsko-białoruskiej

41-letni kierowca zjechał z trasy i uderzył w barierki. Nie żyje

Samochodem osobowym podróżował tylko 41-letni mężczyzna, który jadąc w kierunku Serocka, nagle zjechał z drogi, doprowadzając do wypadku. Niestety obrażenia, jakich doznał, były zbyt poważne. Jego życia nie udało się uratować.

ZOBACZ: Nie żyje 12-letnia dziewczynka. Samochód zderzył się z ciężarówką

Policja i straż pożarna pracująca na miejscu wypadku zabezpieczyła teren. Jeden pas ruchu DK 61 w kierunku Serocka został całkowicie zablokowany. Na miejscu swoje działania prowadził również prokurator. W najbliższym czasie wyjaśniane będą okoliczności zdarzenia.

Policyjna akcja "Prędkość" na drogach w całej Polsce

Policja nad ranem przekazała statystyki dotyczące służby za ostatnią dobę. Wczoraj doszło do 69 wypadków drogowych, w których śmierć poniosły 3 osoby, a 80 zostało rannych. Funkcjonariusze zatrzymali ponad 200 kierowców, którzy podróżowali po spożyciu alkoholu.

W piątek 7 czerwca w całym kraju odbędą się policyjne działania pod nazwą "Prędkość". Mundurowi będą kontrolować prędkość pojazdów. Na drogach pojawią się również funkcjonariusze z grup SPEED.