Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na Pomorzu. Znaleziono ciało mężczyzny, było zalane betonem
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 23.04.2024 09:04

Tragedia na Pomorzu. Znaleziono ciało mężczyzny, było zalane betonem

policja
Fot. Materiały własne

Makabryczne odkrycie w Płaczewie (woj. pomorskie). Na jednej z posesji znaleziono zwłoki mężczyzny, które miały zostać częściowo zabetonowane. Policja ma dwie hipotezy co do jego śmierci. Doszło do zatrzymania 7 osób, które mogą mieć związek ze sprawą.

Pomorskie. Znaleziono zabetonowane zwłoki mężczyzny

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 kwietnia, wieczorem. To właśnie wtedy na jednej z posesji w miejscowości Płaczewo (pow. wejherowski) pojawili się policjanci. Dziennikarzom Radia Gdańsk udało się ustalić, że na miejscu znaleziono częściowo zabetonowane zwłoki mężczyzny. Aby je wydostać, konieczna była pomoc strażaków.

Znaleziono ciało 15-latki. Zmarła w domu

Znaleziono ciało mężczyzny, zostało zalane betonem

Śledczy nie udzielają na razie żadnych szczegółowych informacji w sprawie. Rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk przekazała, że w poniedziałek odbyła się sekcja zwłok mężczyzny. Jej wyniki nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej.

Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna nie żył, kiedy został umieszczony w kanale posesji. To właśnie wtedy miało dojść do wylania betonu.

ZOBACZ TAKŻE: Popularny lek przeciwbólowy wycofany z obrotu. Jest ostrzeżenie

Śledczy biorą pod uwagę morderstwo lub pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Policjanci do tej pory zatrzymali 7 osób, które mogą mieć związek ze sprawą. Kolejne nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że zatrzymani są rodziną osoby, do której należy posesja. Śledczy mają biorą pod uwagę dwie najbardziej prawdopodobne hipotezy. Według nich, w Płaczewie miało dojść do morderstwa, lub pobicia ze skutkiem śmiertelnym.

 

Źródło: radiogdansk.pl, o2.pl