Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak
12.10.2023 13:58 Krzysztof Bosak zaskoczył w programie na żywo. "Takiej riposty Pan Redaktor się nie spodziewał"

Krzysztof Bosak był gościem Patryka Michalskiego w najnowszym odcinku programu "Tłit" w Wirtualnej Polsce. Podczas rozmowy, która dotyczyła kryzysu demograficznego, Bosak dosyć zaskakująco odpowiedział na jedno z pytań, czym zdezorientował samego prowadzącego. - Takiej riposty Pan Redaktor raczej się nie spodziewał - napisał później w swoich mediach społecznościowych poseł Konfederacji.

Robert Winnicki
13.05.2023 13:25 Robert Winnicki rezygnuje z funkcji w Ruchu Narodowym i Konfederacji. Wskazał swojego następcę

Wczoraj (12.05) Robert Winnicki ogłosił, że rezygnuje z funkcji prezesa Ruchu Narodowego i szefa sztabu Konfederacji z powodu problemów zdrowotnych. Polityk poinformował o swojej decyzji we wpisie na Facebooku. Jako swojego następcę w Ruchu Narodowym wskazał Krzysztofa Bosaka.

Mirosława Stachowiak-Różecka z PiS wymownie zamilkła po niewygodnym pytaniu Krzysztofa Bosaka
08.10.2022 15:55 Posłanka PiS zaniemówiła po pytaniu Krzysztofa Bosaka. "Boicie się buntu"

W studiu "Radia ZET" zapadła wymowna cisza po jednym z pytań jakie zadał posłance PiS, Mirosławie Stachowiak-Różeckiej, Krzysztof Bosak. Poseł Konfederacji w trakcie prowadzonej audycji boleśnie punktował każde uchybienie gospodarcze rządu PiS, które doprowadziło do braku dostępności węgla w Polsce. Kiedy posłanka PiS zareagowała retoryką antyniemiecką i antyrosyjską, Krzysztof Bosak zadał pytanie dotyczące ciągłego importu ropy z Rosji, po którym posłanka zamilkła.

Bosak Macierewicz
07.08.2022 20:59 [TYLKO U NAS] Krzysztof Bosak i Antoni Macierewicz zdradzili, co myślą o śmierci Andrzeja Leppera

Podczas debaty w studiu Goniec.pl Krzysztof Bosak i Antoni Macierewicz odnieśli się do wątpliwości związanych ze śmiercią byłego wicepremiera Andrzeja Leppera i możliwości powołania specjalnej komisji śledczej, wyjaśniającej okoliczności jego "rzekomego" samobójstwa.

Krzysztof Bosak
03.06.2022 20:46 Wielkie szczęście w rodzinie Krzysztofa Bosaka. Polityk ma drugiego syna

Krzysztof Bosak powitał na świecie drugiego syna. Żona posła Konfederacji podzieliła się z wyborcami męża radosną nowiną za pośrednictwem Twittera. Karina Bosak poinformowała, że nowo narodzony chłopczyk otrzyma tradycyjne imiona.- Nasz drugi synek Daniel Ksawery przywitał się z nami wczoraj wieczorem! Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy się doczekać aż pozna swojego brata! Dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa - napisała żona posła Konfederacji.

Jachira Korwin-Mikke
28.05.2022 15:54 14. emerytura przegłosowana. Którzy posłowie głosowali przeciwko wsparciu dla emerytów?

Sejm uchwalił ustawę w sprawie 14. emerytury. - Niestety tak oczekiwana 14. emerytura nie zyskała poparcia wszystkich posłów, co uważam za skandal - przekazał po zakończeniu głosowania wiceminister rodziny i polityki społecznej Stanisław Szwed.Wśród dziewiętnastu parlamentarzystów, którzy byli przeciwni, znaleźli się wszyscy posłowie Konfederacji oraz niektórzy przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej. Pomysł wypłacenia Polakom czternastej emerytury potępił między innymi Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak w mocnych słowach skrytykował plany Jarosława Kaczyńskiego
27.01.2022 11:32 Kaczyński się wścieknie. Plany prezesa PiS skrytykowane w mocnych słowach

Ostre słowa Krzysztofa Bosaka na temat planów Jarosława Kaczyńskiego. Polityk Konfederacji wprost wskazał, że działania prezesa PiS mogą zagrażać "destabilizacją". - Coś takiego nie może mieć miejsca - powiedział poseł.- W pandemii potrzebujemy poczucia bezpieczeństwa, żeby ludzie skupili się na leczeniu, a nie na szukaniu kancelarii prawnych, które będą ich obsługiwać - stwierdził w rozmowie z "Faktem" Krzysztof Bosak.Polityk Konfederacji w jednoznacznych słowach ocenił plany Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS nie może liczyć na poparcie ze strony partii Krzysztofa Bosaka.

Monika Olejnik
11.11.2021 10:16 Krzysztof Bosak gościem Moniki Olejnik. Doszło do sprzeczki na antenie

Monika Olejnik zaprosiła do "Kropki nad i" Krzysztofa Bosaka, by porozmawiać z nim o m.in. o nadchodzącym Marszu Niepodległości. Drugą gościnią była Aleksandra Gajewska z PO, która twierdziła, że marsz jest nielegalny. W pewnym momencie doszło do sprzeczki między dziennikarką a posłem. Obie panie zaczęły wysuwać swoje argumenty w kwestii zabronienia marszu. Bosak pytał, czy Olejnik przypadkiem "nie trolluje", kiedy spytała o wrzucenie racy i podpalenie mieszkania, do którego doszło w ubiegłym roku.- Rok temu mnie pani o to pytała. Uważam, że nie ma potrzeby, byśmy zawracali widzom głowę tym, co działo się negatywnego rok temu, bo możemy się skupić na tym, co się będzie działo w tym roku - twierdził polityk.