Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tak więźniowie przywitali kata 8-letniego Kamilka z Częstochowy. Mocne nagranie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.04.2023 16:02

Tak więźniowie przywitali kata 8-letniego Kamilka z Częstochowy. Mocne nagranie

Więźniowie "przywitali" kata Kamilka z Częstochowy, nagranie trafiło do sieci
BEATA OLEJARKA/AGENCJA SE/East News; TikTok.com/rozdzielenikrata

Kat Kamilka z Częstochowy trafił za kratki. 27-letni Dawid B. przyznał się do przemocy wobec 8-letniego chłopca, a sąd nie miał wątpliwości, że zanim mężczyzna zostanie osądzony, to obowiązkowo czas spędzi w areszcie. Do sieci trafiło nagranie z “przywitania” oprawcy małego Kamila w zakładzie karnym. Współwięźniowie słyszani byli z daleka, padały niecenzuralne słowa i pewne jest, że osadzeni wiedzą, z jakiego powodu Dawid B. znalazł się w celi więziennej. Film szokuje.

Kat Kamilka z Częstochowy trafił do więzienia, więźniowie go "przywitali"

Kamilek z Częstochowy nadal walczy o życie. 8-letni chłopiec był katowany przez ojczyma. 27-letni Dawid B. miał polewać dziecko wrzątkiem oraz umieszczać go na rozgrzanym piecu. Lekarze, którzy opiekują się dzieckiem mówią wprost, że jego ciało to jedna wielka rana.

35-letnia matka oraz 27-letni ojczym Kamilka z Częstochowy zgotowali mu prawdziwe piekło. Na jaw wyszło, że Dawid B. już jako dziecko stanął przed sądem ze względu na zagadkową śmierć 9-letniej Sandry. Teraz do sieci trafiło nagranie spod zakładu karnego, gdzie trafił kat 8-letniego chłopca. 

Twórca publikujący pod pseudonimem "rozdzielenikratą" wskazuje, że jest to “przywitanie” 27-letniego Dawida B. przez współwięźniów. Na zarzuty, że jest to jedynie podłożony pod wideo głos odpowiada, że nie jest to prawda i można zweryfikować autentyczność nagrania. Dodatków wskazuje, iż posiada również inne materiały z zakładu karnego, w tym nagrania z cel, ale z oczywistych względów nie może ich opublikować. Co widać i słychać na nagraniu, które trafiło do sieci?

Dostała zaproszenie na komunię chrześniaka, gdy je przeczytała, zdębiała. Polacy są załamani

"Przytiwanie" Dawida B. w więzieniu, film trafił do sieci

Kat Kamilka z Częstochowy trafił do zakładu karnego. Na TikToku znaleźć można nagranie zrobione w nocy lub w późnych godzinach nocnych. Film trwa niecałe 3 minuty i widać na nim więzienie. Szczególną uwagę przykuwa jednak nie to, co widać, a to, co słychać.

Mimo późnej pory więzienie jest niczym ul. Więźniowie krzyczą i buczą, często głównie tylko po to, by zrobić hałas. Daje się jednak rozpoznać niecenzuralne słowa. W niektórych momentach krzyczący się synchronizują, wtedy ich "przywitanie" Dawida B. dobrzmiewa dobitniej. - J***ć cię, ty k***o - słyszymy na nagraniu opublikowanym na TikToku przez "rozdzielnikratą".

@rozdzielenikrata

Przywitanie kata 8 LETNIEGO chłopca z Częstochowy ❗❗

♬ dźwięk oryginalny - Rozdzieleni_Kratą

Komentujący cieszą się z zachowania więźniów

Pod nagraniem z "przywitania" w więzieniu kata Kamilka z Częstochowy zawrzało. Internauci wyrażali uznanie względem więźniów, którzy pokazali całą paletę przekleństw wobec ojczyma skatowanego dziecka. - Brawo. I za to szanuje więźniów - napisała jedna z komentujących. Druga dodała "ojacie, ale miło"

- Będzie się działo - stwierdził ktoś inny w komentarzu pod nagraniem "przywitania" Dawida B. Część osób oburzonych czynami ojczyma 8-letniego chłopca wyraża nadzieję, że więźniowie będą mogli wymierzyć własną sprawiedliwość, a 27-latek nie trafi ostatecznie do osobnej celi. - Dać go do celi z więźniami i udawać, że się nic nie widzi i nic nie słyszy. Nie ochraniać takiego potwora - czytamy w kolejnym komentarzu napisanego z anonimowego konta.