Goniec.pl > Wiadomości > Skandal na zdalnej lekcji. Nauczyciel zapomniał wyłączyć kamerkę, obściskiwał się z żoną
Monika Majko
Monika Majko 06.05.2021 14:05

Skandal na zdalnej lekcji. Nauczyciel zapomniał wyłączyć kamerkę, obściskiwał się z żoną

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
Twitter.com quepasaencalive

Nauczyciel ze szkoły w miejscowości Palmira w Kolumbii w czasie prowadzenia zdalnej lekcji zapomniał wyłączyć kamerę, po czy na oczach uczniów podniósł koszulkę swojej żony i zaczął całować jej pierś. Nagranie wyciekło do sieci, a dyrekcja placówki wszczęła dochodzenie w sprawie szokującego incydentu na zajęciach.

Nauczyciel zabawiał się przed kamerą ze swoją żoną

Nagranie z nauczycielem fizyki z katolickiej szkoły Educación Educativa San Vicente de Paul w miejscowości Palmira w Kolumbii szybko obiegło sieć. W czasie prowadzenia zajęć zdalnych dla nastoletnich uczniów placówki Ruben Dario Parras zaczął zabawiać się z żoną na ich oczach.

Mężczyzna nie zauważył, że kamera w jego komputerze jest wciąż włączona. Zszokowani uczniowie zobaczyli, jak mężczyzna podnosi bluzkę swojej żony i zaczyna całować jej pierś. Incydent został nagrany przez uczniów, a film udostępniono w internecie.

Sprawą natychmiast zajęła się dyrekcja katolickiej szkoły, która wszczęła dochodzenie wobec nauczyciela fizyki. Dyrektorka szkoły Patricia Duran Cespedes zapewniła, że incydent został potraktowany poważnie, a pracownik szkoły niewątpliwie popełnił niewłaściwy czyn.

[EMBED-243]

Ruben Dario Parras oficjalnie przeprosił za swoją wpadkę. Nauczyciel tłumaczył, że choć zdaje sobie sprawę z błędu, jaki popełnił, był to tylko niefortunny przypadek, a jego zachowanie nie było intencyjne.

- Niektóre obrazy zostały nagrane, gdy moja żona przyszła mnie powitać i stały się viralowe w sieci. Oczywiście to był mój błąd, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy, że pod koniec zajęć kamera była nadal włączona. W żadnym momencie nie zrobiłem tego celowo - wyznał zawstydzony tą sytuacją nauczyciel fizyki.

Na nagraniu z lekcji, które trafiło na Twittera, słychać chichot jednej z uczennic. Inna zaczęła aż krzyczeć. Szokujące zachowanie nauczyciela rozbawiło nie tylko nastolatków z nauczanej przez niego klasy, ale również wielu internautów, którzy tłumnie skomentowali post z wideo.

- Powaga jego żony jest bardzo profesjonalna - żartował jeden z internautów.

- Ta kwarantanna doprowadza nas do szaleństwa - dodał kolejny internauta.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Fakt/Twitter

Tagi: