Nauczyciel zachowywał się skandalicznie na lekcji Żródło: Twitter.com quepasaencalive

Skandal na zdalnej lekcji. Nauczyciel zapomniał wyłączyć kamerkę, obściskiwał się z żoną

29 Kwiecień 2021 Monika MajkoMonika Majko

Uczniowie jednej z katolickich szkół w Kolumbii byli w szoku, gdy zobaczyli, co w trakcie zajęć online robi ich nauczyciel. Mężczyzna zapomniał wyłączyć kamerę w komputerze i zaczął zabawiać się ze swoją żoną. Wszystko zostało nagrane i udostępnione w sieci.

Nauczyciel ze szkoły w miejscowości Palmira w Kolumbii w czasie prowadzenia zdalnej lekcji zapomniał wyłączyć kamerę, po czy na oczach uczniów podniósł koszulkę swojej żony i zaczął całować jej pierś. Nagranie wyciekło do sieci, a dyrekcja placówki wszczęła dochodzenie w sprawie szokującego incydentu na zajęciach.

Nauczyciel zabawiał się przed kamerą ze swoją żoną

Nagranie z nauczycielem fizyki z katolickiej szkoły Educación Educativa San Vicente de Paul w miejscowości Palmira w Kolumbii szybko obiegło sieć. W czasie prowadzenia zajęć zdalnych dla nastoletnich uczniów placówki Ruben Dario Parras zaczął zabawiać się z żoną na ich oczach.

Mężczyzna nie zauważył, że kamera w jego komputerze jest wciąż włączona. Zszokowani uczniowie zobaczyli, jak mężczyzna podnosi bluzkę swojej żony i zaczyna całować jej pierś. Incydent został nagrany przez uczniów, a film udostępniono w internecie.

Sprawą natychmiast zajęła się dyrekcja katolickiej szkoły, która wszczęła dochodzenie wobec nauczyciela fizyki. Dyrektorka szkoły Patricia Duran Cespedes zapewniła, że incydent został potraktowany poważnie, a pracownik szkoły niewątpliwie popełnił niewłaściwy czyn.

Ekspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńEkspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńCzytaj dalej

Ruben Dario Parras oficjalnie przeprosił za swoją wpadkę. Nauczyciel tłumaczył, że choć zdaje sobie sprawę z błędu, jaki popełnił, był to tylko niefortunny przypadek, a jego zachowanie nie było intencyjne.

- Niektóre obrazy zostały nagrane, gdy moja żona przyszła mnie powitać i stały się viralowe w sieci. Oczywiście to był mój błąd, ponieważ nie zdawałem sobie sprawy, że pod koniec zajęć kamera była nadal włączona. W żadnym momencie nie zrobiłem tego celowo - wyznał zawstydzony tą sytuacją nauczyciel fizyki.

Na nagraniu z lekcji, które trafiło na Twittera, słychać chichot jednej z uczennic. Inna zaczęła aż krzyczeć. Szokujące zachowanie nauczyciela rozbawiło nie tylko nastolatków z nauczanej przez niego klasy, ale również wielu internautów, którzy tłumnie skomentowali post z wideo.

- Powaga jego żony jest bardzo profesjonalna - żartował jeden z internautów.

- Ta kwarantanna doprowadza nas do szaleństwa - dodał kolejny internauta.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt/Twitter

Następny artykuł