Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Poważna wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko zarejestrowały telewizyjne kamery
Piotr Dutka
Piotr Dutka 26.03.2022 00:00

Poważna wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Wszystko zarejestrowały telewizyjne kamery

Goniec.pl
Goniec.pl

Jarosław Kaczyński skomentował piątkową wizytę prezydenta Joe Bidena w Polsce. Przywódca USA odwiedził amerykańskich żołnierzy stacjonujących w naszym kraju, a także uczestniczył w spotkaniu z Andrzejem Dudą. Szef PiS zdecydował się udzielić wywiadu odnoszącego się do tego bezprecedensowego wydarzenia, jednak jak się okazało, zaliczył wstydliwą "wpadkę".

Wizyta prezydenta Joe Bidena wywołuje wiele emocji, nie tylko w naszym kraju, ale również i na całym świecie. Wiele znanych osobistości zdecydowało się skomentować to wydarzenie, a wśród nich znalazł się szef Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński.

Polityk partii rządzącej udzielił wywiadu Polskiemu Radiu, podkreślając znaczenie wizyty Joe Bidena w naszym kraju. Jak się później okazało, to nie słowa, a jeden zasadniczy szczegół w jego ubiorze wywołał niemałe poruszenie.

Wstydliwa wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Popełnił fatalny błąd

Jarosław Kaczyński od rozpoczęcia wojny ubierał specjalne przypinki przedstawiające flagi Polski oraz Ukrainy. Na swoje nieszczęście, tym razem zaliczył fatalną wpadkę.

Przypinki były założone na odwrót, przez co flagi znajdowały się "do góry nogami". Zamiast biało-czerwonej flagi, widzowie mogli zobaczyć czerwono-białą, reprezentującą Monako.

Goniec.pl

- Wizyta największego mocarstwa jest widocznym rodzajem wsparcia, a także demonstracją lojalności koalicyjnej. - przekazał lider partii rządzącej.

Prezydentowi Stanów Zjednoczonych dziękował również Andrzej Duda. Z ust polskiego prezydenta padły wyjątkowe słowa

 - Dziękuję bardzo panu prezydentowi, całej amerykańskiej delegacji za przyjazd do Polski i przede wszystkim za przyjazd do Rzeszowa, na Podkarpacie. Jest to region położony tuż przy granicy z Ukrainą. Dziękuję, że przyjechaliście na miejsce, gdzie napływ uchodźców jest największy - zaznaczył prezydent Polski.

Andrzej Duda podkreślił, że wizyta Joe Bidena pokazuje, że przyjaźń pomiędzy dwoma państwami jest naprawdę widoczna.

- To olbrzymi znak jedności, wsparcia. Pokazuje ona wielką przyjaźń między Polską i USA - stwierdził Duda, odnosząc się do tego wydarzenia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl