Goniec.pl > Polska > Policja z całego kraju szuka tej kobiety. Miała dopuścić się oburzającego czynu
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 16.03.2023 10:53

Policja z całego kraju szuka tej kobiety. Miała dopuścić się oburzającego czynu

poszukiwana
Policja

Opolska policja pooszukuje 30-letniej Elżbiety Mirko. Kobieta, za którą wystawiono list gończy, nie stawiła się w zakładzie karnym i ukrywa się przed służbami. Mundurowi proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej.

Poszukiwana Elżbieta Mirko

Policjanci z Komisariatu II Policji w Opolu, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Kłodzku, poszukują Elżbiety Mirko. 30-latka nie stawiła się w zakładzie karnym i ukrywa się przed organami ścigania. Dlatego Sąd Rejonowy w Kłodzku wydał za nią list gończy.

Klienci Biedronki tracą promocje. To trzeba wiedzieć, inaczej stracisz korzystne rabaty

Przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

Jak dowiadujemy się z informacji udostępnionych przez policję, Sąd Rejonowy w Kłodzku skazał Elżbietę Mirko na karę więzienia, za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. KMP w Opolu opublikowała jednocześnie wizerunek poszukiwanej. 

Poszukiwana Elżbieta Mirko. KMP Opole

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach

Policja apeluje - osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu II Policji w Opolu pod nr tel. (+48) 47 861 25 45 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju, dzwoniąc na numer alarmowym 112.

Jednocześnie opolscy mundurowi przypominają, że za ukrywanie poszukiwanej lub pomaganie jej w ucieczce grozi odpowiedzialność karna. Organy ścigania zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej.

Źródło: KMP w Opolu