Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Policja pilnie poszukuje tej kobiety. Jej pies pogryzł 9-latkę [WIDEO]
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 07.06.2024 15:12

Policja pilnie poszukuje tej kobiety. Jej pies pogryzł 9-latkę [WIDEO]

radiowóz
fot. materiały policyjne

Policja z Gdańska opublikowała w mediach społecznościowych komunikat o poszukiwaniach właścicielki psa, który pogryzł 9-letnią dziewczynkę. Służby udostępniły krótkie nagranie, na którym zarejestrowano kobietę wraz ze zwierzęciem. Policja prosi o pomoc.

Policja poszukuje tej kobiety

Policjanci z Gdańska poszukują kobiety, której pies pogryzł 9-letnią dziewczynkę. Właścicielka razem z czworonogiem uciekła z miejsca zdarzenia. Mundurowi opublikowali w tej sprawie komunikat, do którego dołączyli kilkusekundowe nagranie.

Do zdarzenia doszło w czwartek 6 czerwca, około godziny 17:40 przy ul. Niepołomickiej 23C w Gdańsku.

9-latka została pogryziona przez psa rasy podobnej do pitbulla bądź amstaffa, a właścicielka psa, która prowadziła zwierzę, uciekła z miejsca zdarzenia - informuje policja.

Śmierć polskiego żołnierza na granicy. Co wiadomo o sprawcy?

Policja poszukuje kobiety, której pies pogryzł 9-latkę

Jak informuje policja, poszukiwana kobieta ma około 20-25 lat. Włosy koloru ciemny blond i jasną karnację. W dniu zdarzenia miała na sobie czarne legginsy i czarne buty sportowe z białymi podeszwami, czarną koszulkę z napisem, a na głowie ciemną czapkę typu bejsbolówka.

ZOBACZ: Tragedia w urodziny. Pies rzucił się na 23-latkę, kobieta nie żyje

Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę widoczną na nagraniu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul.Platynowej 6F - apeluje policja.

Policja publikuje nagranie i prosi o pomoc

Policja w toku czynności między innymi zabezpieczyła zapis z kamer monitoringu, który zarejestrował wizerunek właścicielki psa. Służby opublikowały nagranie, prosząc jednocześnie o pomoc.

ZOBACZ: Za zamkniętymi drzwiami znaleźli trzy ciała. Pracownica MOPS zabrała głos po tragedii

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 67 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected].