Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Piotr Kraśko czekał na sam koniec ”Faktów” TVN. Nagle zwrócił się do widzów
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 01.07.2024 20:27

Piotr Kraśko czekał na sam koniec ”Faktów” TVN. Nagle zwrócił się do widzów

Piotr Kraśko
Fot. TVN/"Fakty" (wydanie z dnia 1.07.2024)

W poniedziałek 1 lipca widzów ”Faktów” tradycyjnie już przywitał Piotr Kraśko. Mimo wielu smutnych wydarzeń minionego dnia, na koniec programu stacji TVN pojawiła się radosna informacja. Najpierw odbiorcy zobaczyli polskich olimpijczyków, potem prowadzący zwrócił się bezpośrednio do nich. 

Zaskoczenie na sam koniec ”Faktów”

Punktualnie o godz. 19 na antenie TVN ruszył program informacyjny ”Fakty”. Piotr Kraśko standardowo zaprosił odbiorców na najważniejsze wiadomości minionej doby. Tuż pod koniec programu prowadzący zapowiedział materiał o polskich olimpijczykach, którzy przygotowują się do wyjazdu do Paryża. Chwilę później nieoczekiwanie zwrócił się do widzów.

Polskie miasto pod wodą, wystarczył moment. Ulice zamieniły się w rwące potoki

Piotr Kraśko zwrócił się do widzów

Tuż po zakończonym materiale o nadchodzących igrzyskach olimpijskich Piotr Kraśko nie mógł już ukrywać swojego zadowolenia. Prowadzący zwrócił się do odbiorców z, jak się okazuje, podziękowaniami.

Trzymamy kciuki za wszystkich naszych wspaniałych olimpijczyków i choć my, jako ”Fakty”, w igrzyskach jednak nie wystartujemy, ale i my mamy nasze zwycięstwa. Może nie w Lidze Narodów, ale w lidze informacji to już tak. Tylko, że my wszystko zawdzięczamy państwu naszym widzom – zapowiedział Piotr Kraśko.

ZOBACZ: Polacy odczują to w portfelach. Ceny prądu od lipca w górę, znamy wyliczenia

”Fakty” TVN znowu liderem. Konkurencja nie miała w tym miesiącu żadnych szans

Następnie Piotr Kraśko zaprosił widzów do spojrzenia na tabelę, przedstawiającą wyniki stacji i portali TVN. Wynika z nich, że konkurencja w czerwcu została daleko w tyle.

Po raz kolejny także w czerwcu ”Fakty” były serwisem numer jeden w Polsce, proszę zobaczyć. W minionym miesiącu nasz program oglądało średnio niemal 1,9 miliona widzów. Serwisy naszej konkurencji odpowiednio o 600 tys. i 700 tys. mniej. To był też bardzo dobry miesiąc dla stacji TVN24, która wygrała z wyraźną przewagą nad konkurencją, tak jak i TVN24.pl, który wśród portali stacji informacyjnych jest nieustająco bezapelacyjnym liderem. Bardzo państwu dziękujemy – powiedział prowadzący.

Projekt bez nazwy - 2024-07-01T201100.432.png

Projekt bez nazwy - 2024-07-01T201150.519.png

Fot. TVN/"Fakty" (wydanie z dnia 1.07.2024)