Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Pan młody dał się porwać weselnej tradycji. Mina dzieci mówi wszystko
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 08.05.2023 13:57

Pan młody dał się porwać weselnej tradycji. Mina dzieci mówi wszystko

pan młody i panna młoda
TikTok/kalllll_7

Weselne zabawy z zasady powinny bawić i tak też najczęściej jest w przypadku dorosłych, jednak dla dzieci może to być co najmniej peszący widok. Nic więc dziwnego, że wiele osób stara się uniknąć zapraszania najmłodszych na przyjęcia tak, aby nie stawiać i siebie, i maluchów w niezręcznej sytuacji. Trend ten zdali się jednak zignorować pewni świeżo upieczeni małżonkowie, którzy dali się ponieść wesołej atmosferze i z chęcią przystąpili do popularnej gry. Miny obserwujących wszystko dzieci? Bezcenne.

Spór o obecność dzieci na weselu

Ten spór nigdy nie zostanie rozwiązany na dobre. Jedni twierdzą, że wesele bez dzieci to dopiero prawdziwa zabawa, której w pełni można się oddać i którą pamiętać się będzie przez długie lata. Inni z kolei uważają, że najmłodsi dodają uroczystości jeszcze więcej wigoru i radości, a przy okazji sami uczą się pielęgnować tradycję.

Zapewne obie strony mają swoje racje, jednak tym razem kolejny argument zyskali zwolennicy pierwszej z opcji. Pewna para wyprawiła huczne przyjęcie, na którym nie zabrakło dzieci i z miejsca stała się popularna na TikToku. Wszystko właśnie przez oczepinowe zabawy, które spotkały się z nietypową reakcją maluchów.

Nie żyje 8-letni Kamilek z Częstochowy. Lekarze walczyli do ostatniej chwili

Dzieci świadkami weselnej zabawy. Maluchy były w szoku

Na opublikowanym na TikToku filmiku widzimy dokładnie, jak pan młody klęka przy siedzącej na krześle pannie młodej i wędruje dłonią głęboko pod rozciętą sukienkę. Celem tej zabawy jest znalezienie przez małżonka podwiązki na nodze jego lubej, co w końcu się udaje.

Zarówno świeżo upieczone małżeństwo, jak i weselni goście bawią się w najlepsze, dokazując, śmiejąc się i wiwatując. Nieco inaczej sytuacja wygląda jednak z punktu widzenia stojących nieopodal krzesła dwóch małych dziewczynek, na które operator kamery postanawia skierować swój obiektyw.

Internauci nie doszli do porozumienia

Na twarzach dzieci wymalowane są zaskoczenie, a może nawet i szok oraz niedowierzanie. Dziewczynki są wyraźnie speszone i nie wiedzą, co się dzieje. Ich zachowanie nie umknęło uwadze internautów. 

- "Nie zauważyli, że tuż obok stały dzieci, które wszystkiemu się przyglądały", , "Dzieci w strachu", "Nie rozumiem, dlaczego ludzie to robią" - pisali.

Byli też i tacy, którzy stwierdzili, że film jest zabawny i nie ma co się oburzać. - Ale przecież tu nic wielkiego się nie stało - uznali. A Wy co uważacie? Wesele z dziećmi czy bez?

Źródło: TikTok