Goniec.pl > Wiadomości > Matka zepsuła pannie młodej jedną z najważniejszych chwil. Nagranie to wielki hit
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 10.04.2023 15:14

Matka zepsuła pannie młodej jedną z najważniejszych chwil. Nagranie to wielki hit

None
Pixabay/Pexels, TikTok/phaedrap

Dla każdej panny młodej jednym z ważniejszych detali podczas ślubu jest jej osobisty look, dlatego też z tak wielką pieczołowitością panie przywiązują wagę do tego, jak wyglądają w tym szczególnym dniu. Niestety, nie każdemu dane jest być jedyną gwiazdą uroczystości, co udowadnia wideo, które na TikToku obejrzano już dziesiątki milionów razy. Większość użytkowników nie kryła oburzenia tym, co zobaczyła. Co tak bardzo zdenerwowało internautów?

 

Przykra sytuacja tuż przed ślubem. Nagranie obiegło sieć

Mało jest w życiu ważniejszych chwil niż moment, w którym zakochani mówią sobie oficjalne “tak”. Nic więc dziwnego, że przygotowania do tego szczególnego dnia trwają długimi miesiącami i potrafią przyćmić wszystkie inne, o wiele bardziej prozaiczne sprawy.

Ślubna gorączka towarzyszy na ogół zwłaszcza paniom, chcącym wypaść jak najlepiej przed ukochanym i zaproszonymi gośćmi. Kluczem do tego ma być m.in. zniewalający strój, czyli wyjątkowa suknia, w której każda kobieta czułaby się jak księżniczka.

Często, zwłaszcza w krajach dalekiego zachodu, celebra rozpoczyna się już wtedy, gdy panna młoda pokazuje się po raz pierwszy wcale nie swojemu wybrankowi, ale gronu zaufanych druhen-przyjaciółek. Taka sytuacja została właśnie uwieczniona na nagraniu, które lawinowo zyskało popularność na TikToku. A wszystko przez niechcianą bohaterkę pierwszego planu.

Grała Kasię Solejuk w "Ranczu", tak dziś wygląda. Czym zajmuje się Anna Stępień?

Matka panny młodej "wyszła przed szereg"

To miało być wideo, które na zawsze zatrzyma niezwykle wzruszający moment, w którym przyszła żona zniewala swoim widokiem najbliższe przyjaciółki, mające towarzyszyć jej przy ołtarzu. 

Owszem, kobieta wyglądała przepięknie, ale zanim wszyscy mieli okazję się o tym przekonać, ona sama przeżyła wielkie rozczarowanie.

Moment, którego nie da się odtworzyć, zepsuła całkowicie jej własna matka, która chcąc przemknąć za kamerę, wpakowała się w sam środek obiektywu i przysłoniła wychodzącą z pokoju przygotowań córkę, kradnąc jej całe show.

Film w półtora tygodnia obejrzano ponad 19 milionów razy, a jego autorka zamieściła też drugie, poruszające nagranie, na którym widać reakcję bliskich jej osób na to, na co wszyscy z niecierpliwością czekali.

Jedna sytuacja, dwa spojrzenia

Obok wideo posypały się tysiące komentarzy zamieszczonych przez internautów z całego świata. Jedni z nich krytykowali matkę za jej zachowanie, drudzy próbowali tłumaczyć starszą kobietę, domyślając się, że nie miała złych intencji.

- Na początku zwróciłam tylko uwagę na to, jak oszałamiająca jesteś ty i suknia… miejmy nadzieję, że to niewinna pomyłka, byłabym tak zdenerwowana - napisała internautka.

Inna osoba stwierdziła z kolei dość kategorycznie, że “wszystkie matki i teściowe” powinny być wykluczone z zakulisowych momentów. - Niszczą to bardziej niż dzieci - stwierdziła.

- "Pewnie chciała się nacieszyć widokiem razem z innymi", “Biedna mama nie zrobiła tego celowo” - próbowali usprawiedliwiać nieco bardziej wyrozumiali TikTokerzy.

Źródło: TikTok

Tagi: ślub Tik Tok