Goniec.pl > Wiadomości > Panna młoda nie mogła powstrzymać łez, jej mąż zaskoczył ją na weselu. Nagranie stało się hitem
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 28.04.2023 07:31

Panna młoda nie mogła powstrzymać łez, jej mąż zaskoczył ją na weselu. Nagranie stało się hitem

ślub, taniec
Screen YouTube Under The Mask Studio

Nagranie z kapitalnego układu tanecznego, który "odstawił" pan młody wraz ze swoimi przyjaciółmi przed świeżo poślubioną małżonką podbiło internet. Co prawda nagranie ma już trochę czasu, ale do dzisiaj stanowi doskonały lek na smutek i zmartwienia. To trzeba zobaczyć!

Panna młoda nie mogła powstrzymać łez. Jej mąż ją zaskoczył

Niejedna panna młoda chciałaby być na miejscu wybranki serca pewnego młodego dżentelmena. Mowa o panu młodym, który postanowił przygotować specjalną niespodziankę dla swojej świeżo poślubionej małżonki. Mężczyzna wraz z przyjaciółmi opracował specjalny układ taneczny. Efektami swojej pracy podzielił się w obliczu swojej ukochanej oraz gości weselnych. 

Całość zarejestrowały kamery, a nagranie z kapitalnego układu tanecznego zostało opublikowane na YouTubowym kanale Under The Mask Studio. Co prawda kilkuminutowe wideo ujrzało światło dzienne 4 lata temu, jednak do dzisiaj jest to absolutny hit. Świadczy o tym, chociażby 7,9 miliona wyświetleń, co bez wątpienia jest imponującym osiągnięciem. 

Kreatywny pan młody razem ze swoimi przyjaciółmi, tuż przed siedzącą na krześle panną młodą tańczą do popularnych hitów. Dżentelmeni wirują i płynnie przechodzą od jednego układu do drugiego. Wideo można śmiało stosować w chwilach smutku i gorszego nastroju, bo to gwarantowany antydepresant!

Pokazała, co dzieje się z masłem w Lidlu. Wielu klientów będzie nie będzie zadowolonych

Panna młoda była zaskoczona. Internauci nie kryli zachwytu

Pani młoda uwieczniona na nagraniu nie była w stanie ukryć emocji. W pewnym momencie u kobiety pojawiają się łzy… szczęścia. Swojej fascynacji nie kryją także liczni internauci, którzy tłumnie skomentowali hitowe wideo. - Wow aż się popłakałem... ze śmiechu, podziwu i tego jak mnie to wprost powaliło na deski. Wielki, wielki podziw dla Was panowie, niesamowita rzecz - czytamy.

- Wszyscy piszą, że wyszło zaj***cie a ja chciałem coś dodać od siebie... mieć takich przyjaciół to naprawdę skarb. Ci Panowie odwalili kawał dobrej roboty. Nie widziałem lepszego występu na polskich weselach. Love is all around. Panna Młoda zjawiskowa - dodaje inny z komentatorów. - Żeby  mój chłop choć w połowie tak nogami ruszał - dorzuca jedna z internautek.

Kolejne nagranie panny młodej hitem sieci

W związku z niesłychanie ważnym wydarzeniem, jakim jest ślub, sieć obiegło inne nagranie. To miało być wideo, które na zawsze zatrzyma niezwykle wzruszający moment, w którym przyszła żona zniewala swoim widokiem najbliższe przyjaciółki, mające towarzyszyć jej przy ołtarzu. Owszem, kobieta wyglądała przepięknie, ale zanim wszyscy mieli okazję się o tym przekonać, ona sama przeżyła wielkie rozczarowanie.

Moment, którego nie da się odtworzyć, zepsuła całkowicie jej własna matka, która chcąc przemknąć za kamerę, wpakowała się w sam środek obiektywu i przysłoniła wychodzącą z pokoju przygotowań córkę, kradnąc jej całe show.

Źródło: Goniec/ YT

Tagi: ślub Wesele