Goniec.pl
[II-51]

goniec.pl

Od 4 maja klapki Kappa wracają do Biedronki

3 Maja 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Już 4 maja w sklepach sieci Biedronka pojawią się kultowe klapki znanej firmy Kappa. Klienci z pewnością rzucą się na uwielbiany produkt, trzeba się spieszyć, bowiem ilość produktów jest ograniczona.

Klapki cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony Polaków, nic więc dziwnego, że popularne sieci prześcigają się w ofertach tego typu produktów. Szczególnie, że robi się coraz cieplej, wkrótce Polacy zaczną wyjeżdżać na wakacje, a wtedy klapki są już niezbędne w eskapadach do ciepłych krajów.

Biedronka wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i już we wtorek 4 maja, po długim weekendzie majowym, w ofercie jej sklepów w całej Polsce pojawią się klapki włoskiej firmy Kappa.

Klienci będą mogli wybrać spośród pięciu wersji kolorystycznych: czarnych, niebieskich, żółtych, różowych i miętowych. Klapki dostępne będą w wersji męskiej i żeńskiej. Cenę jednej pary ustalono na 29,99 zł.

Do oferty sklepu trafią również bokserki męskie tej samej formy. Dwupak, w którym znajdują się czarne i czerwone bokserki sygnowane logiem Kappy, również dostępne będą w cenie 29,99 zł.

Trzeba się będzie spieszyć, bowiem ilość produktów jest ograniczona, a w niektórych sklepach klapki znikają w ekspresowym tempie. Po długim weekendzie majowym, podczas którego sklepy były zamknięte przez trzy dni, Polacy na pewno szturmować będą sklepy, a obok produktów spożywczych wielu z nich zapewne chętnie złapie również kolorowe, letnie obuwie.

Nie są to co prawda ukochane klapki Kubota, które zawsze są ogromnym hitem sprzedażowym, jednak klapki Kappa również cieszą się dużym zainteresowaniem i sieć jest przekonana, że tego typu oferta w tej chwili przyciągnie wielu klientów.

O tym, jak bardzo Polacy uwielbiają ten produkt może świadczyć fakt, że nie tylko Biedronka co jakiś czas wrzuca je do swojej oferty. Lidl również miał na swoich półkach te idealne na lato obuwie, aczkolwiek ostatnio zmienił strategię.

Zamiast sprzedawać markowe klapki, Lidl postawił na własną markę i zaczął produkować i sprzedawać klapki z własnym logiem. Te okazały się sprzedażowym hitem i szybko zaczęły znikać z półek sklepów.

  • Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

  • Matylda Damięcka w piękny sposób pożegnała zmarłego Bronisława Cieślaka

  • Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Bartłomiej CieślakAutor

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: bartlomiej.cieslak@goniec.pl

Podobne artykuły

kremlin.ru

Wiadomości

Kto po Putinie? Ekspert wskazał osobę, która może przejąć władzę w Rosji

Czytaj więcej >

Wiadomości

Wstrząsające nagranie z granicy. Białoruscy strażnicy rzucali na drut cudzoziemców

Czytaj więcej >
powrót połączenia kolejowego

Wiadomości

Wraca kultowy pociąg "Słoneczny". Po dwóch latach przerwy podróżni łatwiej dojadą nad morze

Czytaj więcej >
Szykuje się rewolucja w emeryturach, Skarbówka odda seniorom pieniądze

Wiadomości

Luka w przepisach dotyczących bonu turystycznego. Dodatkowe 500 złotych na dziecko wciąż możliwe

Czytaj więcej >

Wiadomości

Obowiązkowa hospitalizacja i kwarantanna. Minister zdrowia podpisał rozporządzenia dot. małpiej ospy

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News, PETRAS MALUKAS/AFP/East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiadomości

Sondaż zaufania do polityków. Duda na czele, jest kilka niespodzianek

Czytaj więcej >