Goniec.pl

Iberion

O poranku wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. 32-latek nie żyje, tragiczny finał poszukiwań

27 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

32-letni Piotr z Barcic zaginął 20 lutego. Wyszedł ze swojego domu i zniknął bez śladu. Niestety ziścił się najczarniejszy scenariusz. Wczoraj (26.03) z rzeki Dunajec wyłowiono ciało mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tragedii.

Znaleziono ciało zaginionego Piotra z Barcic

W lutym rodzime media obiegła informacja o zaginięciu 32-letniego Piotra z Barcic. Poszukiwania ogłoszono cztery dni po tym, jak mężczyzna był ostatnio widziany przez rodzinę, tj. 20 lutego. W godzinach porannych wyszedł wtedy ze swojego domu i zniknął bez śladu.

Niestety ziścił się najgorszy scenariusz. Z rzeki Dunajec wyłowiono wczoraj (26.03) ciało mężczyzny. Okazało się, że to 32-latek, którego poszukiwano od ponad miesiąca. Pojawiły się już pierwsze ustalenia odnośnie do przyczyn śmierci Piotra.

ślub

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

CZYTAJ DALEJ

Jak doszło do zgonu?

Jak poinformowali dziennikarze Gazety Krakowskiej, wczoraj przed 14:00 służby otrzymały zgłoszenie o zwłokach dryfujących w rzece Dunajec w okolicach mostu w Kurowie niedaleko Nowego Sącza .

Na miejscu pojawili się funkcjonariusze policji i strażacy. Ciało, które wyłowili, okazało się zwłokami 32-letniego Piotra. - Na miejscu oględzin zwłok dokonali biegły i prokurator - poinformował sierż. szt. Bartosz Izdebski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. - Na miejscu została też potwierdzona tożsamość zmarłego przez rodzinę - dodał.

Funkcjonariusz podkreślił, wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tragedii. Ciało mężczyzny przetransportowano do laboratorium kryminalistycznego w Krakowie. Eksperci będą teraz ustalać przyczyny oraz dokładne okoliczności śmierci 32-latka.

Trwają poszukiwania 19-latka z Nowego Sącza

Policjanci w dalszym ciągu szukają innego zaginionego mieszkańca tej okolicy. 19-letni Adam Duda również zaginął 24 lutego. Wtedy ok. 21:30 wyszedł z domu, a ok. 1:00 skontaktował się ze swoimi bliskimi. Potem kontakt się urwał. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w pobliżu mostu heleńskiego w Nowym Sączu.

W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską kurtkę dżinsową z kożuchem, białą bluzę z kapturem, spodnie dżinsowe oraz zielonoczarne buty sportowe. Poszukiwania zaginionego prowadzi Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego można przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47 833 46 30.

63fc9b7d70e10_o_large.jpg

fot. KMP Nowy Sącz

Źródło: Gazeta Krakowska

meble PRL

Te meble z PRL można sprzedać za niemałą fortunę. Sprawdź, czy któryś z nich masz w swoim domu

CZYTAJ DALEJ
ksiądz

Ofiarowała na pogrzeb babci wszystkie oszczędności. Ksiądz bezlitośnie zemścił się podczas mszy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Dramat na podwórku. Babcia potrąciła 2-letniego wnuka, chłopiec nie żyje
Czytaj więcej >

Wiadomości

3,5-letni Kubuś nie żyje, był rzucany o ścianę i podłogę. Nowe wieści z prokuratury
Czytaj więcej >

Wiadomości

Wyciekły dane tysięcy Polaków, eksperci ostrzegają. Łupem hakerów padły ważne informacje
Czytaj więcej >

Wiadomości

Chciał kupić czereśnie w Biedronce. Na ten widok go zamurowało, od razu chwycił za telefon
Czytaj więcej >

Polska

Ksiądz zakuł dzieci idące do komunii w kajdanki. "Skandal to mało powiedziane"
Czytaj więcej >

Wiadomości

Osobówka zderzyła się z autobusem pełnym dzieci. Jedna osoba jest w stanie krytycznym, dwie kolejne w ciężkim
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]