Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 27.03.2023 12:59

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

ślub
Pixabay/racjunior

Dzień ślubu powinien być jednym z piękniejszych w życiu, łatwo potrafi jednak przeistoczyć się w istny koszmar. Popularna na TikToku internautka o imieniu Andrea podzieliła się ostatnio ze swoimi obserwatorami wspomnieniem z własnej uroczystości, która stała się istną katorgą, a wszystko to przez niestosowne zachowanie matki jej wybranka. Co takiego zrobiła więc przyszła teściowa? Niejeden z pewnością złapie się za głowę.

TikTokerka opowiedziała przerażającą historię o teściowej

Opowieści o nieudanych ślubach są równie popularne jak te o wścibskich i wrednych teściowych. W związku z tym trudno dziś czymkolwiek zadziwić, mimo tego wyzwanie to podjęła Tiktokerka posługująca się nickiem @butthatsanotherstory, przedstawiająca się też jako Andrea.

Nie jest do końca pewne, czy zrobiła to ku przestrodze, czy też pałała chęcią rozbawienia swoich odbiorców, niemniej postanowiła opowiedzieć im o swojej niezwykle nietuzinkowej teściowej, która zamieniła dzień ślubu Andrei w istne piekło

Jak podkreśliła internautka, zaręczyny przyjęła mając zaledwie 19 lat i od razu, razem z ukochanym, zaczęła tworzyć wizję tego, jak miałyby wyglądać ich wyjątkowe zaślubiny.

- Szybko zorientowaliśmy się, że miło spędzony czas jest prawie niemożliwy do osiągnięcia, bo nasze rodziny się nie znosiły. Powiedziałam więc: pojedźmy do Vegas - zrelacjonowała.

Córka Tomasza Oświecińskiego ma 13 lat i nie chodzi do szkoły. Zaskakujące informacje

Matka pana młodego musiała wtrącić swoje trzy grosze

W tym momencie zaczęły się schody, bo pomysłem wyjazdu do miasta kasyn nie była zachwycona przyszła teściowa Tiktokerki. Mama pana młodego nalegała na to, by ślub odbył się w katolickim kościele, choć, jak sama zaznaczyła Andrea, nigdy nie była ona zbytnio wierząca.

- To przezabawne, bo znam tę kobietę od lat i poza pogrzebami i ślubami nigdy nie chodziła do kościoła! - wyznała.

Już same te uwagi mocno wytrąciły z równowagi pannę młodą, ale po niedługim czasie okazało się, że to było jeszcze nic w porównaniu z tym, co miało nadejść wkrótce. Jak zwykle, w grę weszły pieniądze.

Skandaliczna propozycja dla nowożeńców

Młodzi zakochani nie byli skorzy do wydawania na uroczystości weselne wielkich kwot, dlatego ograniczyli się do skromnych 1100 dolarów. Andrea, tym samym, poinformowała swoją teściową, że większe pieniądze chce przeznaczyć jedynie na hotelowy pokój. W odpowiedzi usłyszała szokująca propozycję.

- Jeśli podzielimy koszty na pół, wyjdzie jeszcze taniej! - miała powiedzieć matka pana młodego, która pakowała się z butami do łóżka nowożeńców.

Co jeszcze gorsze, nie widziała w tym niczego złego i nie rozumiała, dlaczego para młoda odrzuca tę ofertę. Ostatecznie podsumowała ich więc, twierdząc, iż są niewdzięczni, a za pokój koniec końców zapłacił ojciec Andrei.

Nie mogła się pohamować nawet w kościele

Myślicie, że to już koniec? Otóż nie. Mama pana młodego obraziła się i wzięła udział tylko w ślubie, rezygnując z wesela. Gdy tylko Andrea weszła do świątyni, teściowa zorganizowała jeszcze karczemną awanturę z przyjaciółką jej mamy, która ponoć usiadła nie tam, gdzie powinna.

- Patrzę na mężczyznę, którego mam poślubić. Mam 19 lat i iskierki w oczach...ale go nie widzę. Bo widzę tylko jego matkę z palcem wycelowanym w czyjąś twarz - zdradziła Andrea.

Sprawa zakończyła się tak, że teściową udało się wreszcie przekonać do uspokojenia emocji i para powiedziała sobie sakramentalne “tak”. Kobieta okiełznała swój temperament jednak tylko na moment, bowiem po uroczystości odmówiła pozowania do zdjęć obok swojego byłego małżonka.

Źródło: TikTok

Tagi: Ślub Tik Tok