Goniec.pl > Wiadomości > Niepokojąca zmiana w wyglądzie księcia Harry'ego. To problem genetyczny
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 06.05.2023 15:51

Niepokojąca zmiana w wyglądzie księcia Harry'ego. To problem genetyczny

książę Harry
Rex Features/East News

Choć głównym bohaterem dzisiejszego dnia z pewnością jest król Karol III, nie da się nie zauważyć, że oczy świata zwrócone są także na księcia Harry'ego, który na własne życzenie zrezygnował z pełnego uczestniczenia w życiu brytyjskiej monarchii. Krnąbrny syn nowego władcy i księżnej Diany nie pełnił dziś żadnej szczególnej roli i rzadko okazywał zadowolenie, ale to nie jego posępna mina przykuła uwagę komentatorów. Ci z niepokojem odnotowali bowiem wyraźną zmianę w wyglądzie męża Meghan Markle. Zmianę, która od pokoleń ciągnie się za męskimi potomkami Windsorów.

Książę Harry przyleciał na koronację Karola III

Obecność tego członka brytyjskiej rodziny królewskiej długo stała pod znakiem zapytania, ale w końcu księciu Harry'emu udało się dotrzeć na najważniejszą ceremonię w życiu jego ojca, Karola, który od dziś formalnie jest królem Zjednoczonego Królestwa.

Młodszy brat księcia Williama od pierwszych minut ceremonii w Opactwie Westminsterskim zdawał się być o wiele mniej entuzjastyczny niż sami przypadkowi Brytyjczycy, którzy zgromadzili się na londyńskich ulicach, ale to nie może dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że Harry stał się w rodzinie czarną owcą.

Dawno niewidziany na oficjalnych uroczystościach książę zasiadł dziś w środkowych ławach i odegrał marginalną z punktu widzenia widowiska rolę. Mimo tego, kamery i aparaty nieustannie wędrowały w jego stronę, uwieczniając widocznie odmieniony wizerunek męża Meghan Markle.

Darmowe sanatorium dla tych emerytów. Wszystko dzięki nowym przepisom

Łysienie zmorą rodu Windsorów

Dzięki sprawnym oczom fotografów i kamerzystów komentatorom szybko udało się dostrzec, że książę Harry, jak bardzo nie chciałby dziś kojarzony z brytyjskim dworem, któremu wiele ma do zarzucenia, nie wyrzeknie się krwi Windsorów.

Podobnie jak jego dziadek (książę Filip) oraz ojciec (król Karol III) i brat (książę William) Harry cierpi na intensywne łysienie. Co prawda, jego coraz skromniejszą czuprynę obserwujemy już od jakiegoś czasu, ale w ostatnich miesiącach proces ten postępuje wyjątkowo szybko.

Odziedziczył potężny gen łysienia od swojego ojca, księcia Karola, który otrzymał go od swojego ojca, księcia Filipa. Z każdym pokoleniem wypadanie włosów wydaje się nasilać – mówił dwa lata temu w rozmowie z serwisem "Daily Mail" Asim Shahmalak. 

Skromna fryzura księcia Harry'ego

Na niekorzyść księcia Harry'ego działa też fakt, że z podobnym problemem borykał się także drugi z jego dziadków, Earl Spencer, czyli ojciec księżnej Diany.

Wszyscy pamiętamy niemilknące pogłoski jakoby Harry nie był synem króla Karola III, jednak to, co dostrzeżono zwłaszcza dzisiaj, może być kolejnym dowodem na nieprawdziwość tych doniesień.

A może niepokorny royals zgubił włosy z powodu trosk, jakich z pewnością mu nie brakuje? Wszak bycie “gorszym bratem”, jak sam siebie nazwał, nie mogło być dla niego łatwe.

Źródło: Fakt