Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry - książę Zjednoczonego Królestwa z dynastii Windsorów.

Książę Harry i Meghan Markle
14.05.2024 18:53 Książę Harry i Meghan Markle mają poważny problem. W akcji prokuratura

Książę Harry i Meghan Markle znaleźli się na celowniku amerykańskich władz. Powodem interwencji prokuratora generalnego mają być zaniedbania, których para książęca dopuściła się w związku ze swoją fundacją Archewell.

książęta William i Harry
06.04.2024 18:42 Książę Harry przyleci do Londynu. Ma ważny powód

Konflikt między brytyjskimi książętami Harrym i Williamem trwa od lat. Bracia mają sobie wiele do wyjaśnienia, ale jak dotąd żaden z nich nie odważył się wyciągnąć ręki na zgodę. Tymczasem społeczeństwo na Wyspach wciąż żyje nadzieją, że zobaczy zjednoczonych Windsorów. Okazja do tego ma pojawić się już wkrótce, w związku z ważną rocznicą.

książęta Harry i William
26.03.2024 18:05 Harry skontaktował się z Williamem. Wydało się, jaką otrzymał odpowiedź

Nie tylko zwykli Brytyjczycy liczą na to, że choroba księżnej Kate zbliży do siebie całą monarchię. Podobne nadzieje żywi ponoć sam książę Harry, który zdobył się na bardzo ważny gest. Media donoszą, że wykluczony z życia rodzinnego 40-latek nie tylko oficjalnie odniósł się do oświadczenia bratowej, ale także skontaktował się z bliskimi osobiście. Sęk w tym, że reakcja księcia Williama daleka była od entuzjastycznej. Królewski ekspert wyjawił nieznane wcześniej szczegóły.

księżna Kate
24.03.2024 13:33 Stan księżnej Kate jest dużo bardziej poważny? Ekspertka tłumaczy

Brytyjskie media nie przestają rozpisywać się na temat choroby księżnej Kate. Jedna z popularniejszych na Wyspach gazet donosi, że w związku z oświadczeniem żony księcia Williama do Londynu wkrótce przylecieć ma książę Harry. Fakt ten powinien cieszyć i dawać nadzieję na pojednanie zwaśnionej rodziny królewskiej. Ekspertka od dziejów Windsorów zwraca jednak uwagę na pewien szczegół, który może wyjątkowo niepokoić.

książę Harry
22.03.2024 22:42 Harry i Meghan wydali oświadczenie. Zaskakująca reakcja na chorobę Kate

Książę Harry skomentował doniesienia o chorobie Kate Middleton. Brat księcia Williama wraz z żoną opublikowali krótkie oświadczenie w związku z wykryciem zmian nowotworowych u księżnej Walii. Zwrócili uwagę na jeden aspekt procesu leczenia.

Książę Harry i Meghan Markle
05.06.2023 18:27 Wojna księcia Harry'ego i Meghan Markle odbija się na ich dzieciach. Smutne urodziny Lilibet

Od miesięcy trwa medialna wojna księcia Harry'ego i Meghan Markle z rodziną królewską. Młodszy syn króla Karola III publicznie pierze rodzinne brudy i wiele wskazuje na to, że jego relacje z bliskimi w najbliższym czasie nie ulegną poprawie. Okazuje się, że medialna batalia uderza również w jego dzieci.

Meghan Markle i książę Harry
03.06.2023 17:28 Książę Harry i Meghan Markle się rozstali? "Wezwał prawników rozwodowych"

Książę Harry i Meghan Markle zmagają się z kryzysem małżeńskim? Media obiegła informacja, że młodszy syn króla Karola III skontaktował się z prawnikami specjalizującymi się w rozwodach. Co więcej, 38-letni royals miał już wyprowadzić się z kalifornijskiej rezydencji, którą niedawno kupił wraz z żoną.

Meghan Markle
03.06.2023 15:47 Meghan Markle "wysyła desperackie SMS-y do ludzi". Znany komik ujawnia

Meghan Markle szykuje wielki powrót do świata show-biznesu? Komik Tim Dillon ujawnił, że żona księcia Harry'ego "próbowała dostać się w różne miejsca, dosłownie błagała". Jej przepustką miały być gwiazdy Hollywood.

Książę Harry
02.06.2023 13:24 Książę Harry będzie musiał opuścić USA? "Publicznie przyznał się do szeregu przestępstw"

Książę Harry może mieć poważne kłopoty, a wszystko przez szczere wyznanie w swojej autobiografii. Potomek króla Karola III przyznał publicznie, że zażywał różne narkotyki. Teraz przedstawiciele konserwatywnej Heritage Foundation wezwali władze USA, by ustaliły, czy członek brytyjskiej rodziny królewskiej otrzymał przed laty amerykańską wizę w zgodzie z prawem.

Książę Harry i Meghan Markle
20.05.2023 15:56 Meghan Markle i książę Harry zażądali darmowego noclegu. Wyrzucili ich na bruk

Meghan Markle i książę Harry kilka dni temu ulegli wypadkowi drogowemu. Okoliczności zdarzenia do złudzenia przypominały te, w których zginęła księżna Diana. Zaskakiwać może powód pościgu paparazzi. Podobno fotoreporterów zainteresowało skąpstwo książęcej pary.

z ostatniej chwili
17.05.2023 17:32 Harry i Meghan mieli wypadek podczas pościgu. W jakim są stanie?

Książę Harry i Meghan Markle mieli wypadek. Z oficjalnych informacji przekazanych przez biuro prasowe syna i synowej króla Karola III wynika, że byli royalsi byli ścigani przez paparazzi. Przypomnijmy, że w 1997 roku w podobnych okolicznościach zginęła księżna Diana.

księżniczka Charlotte książę Harry
17.05.2023 16:09 Księżniczka Charlotte pójdzie w ślady Harry’ego? Księżna Kate chce temu zapobiec

Księżniczka Charlotte, jako środkowe dziecko księcia Williama i księżnej Kate, prawdopodobnie nigdy nie zasiądzie na tronie Zjednoczonego Królestwa. Podobno ośmiolatka już teraz zdaje sobie sprawę z tego, że pełni inną funkcję, niż jej starszy brat, a księżna Kate doskonale wie, co powinna zrobić, by Charlotte uniknęła losu księcia Harry'ego.

książę Harry
06.05.2023 15:51 Niepokojąca zmiana w wyglądzie księcia Harry'ego. To problem genetyczny

Choć głównym bohaterem dzisiejszego dnia z pewnością jest król Karol III, nie da się nie zauważyć, że oczy świata zwrócone są także na księcia Harry'ego, który na własne życzenie zrezygnował z pełnego uczestniczenia w życiu brytyjskiej monarchii. Krnąbrny syn nowego władcy i księżnej Diany nie pełnił dziś żadnej szczególnej roli i rzadko okazywał zadowolenie, ale to nie jego posępna mina przykuła uwagę komentatorów. Ci z niepokojem odnotowali bowiem wyraźną zmianę w wyglądzie męża Meghan Markle. Zmianę, która od pokoleń ciągnie się za męskimi potomkami Windsorów.

Meghan Markle
30.04.2023 14:22 Meghan Markle w ogniu krytyki. Siostra żony księcia Harry'ego zabrała głos

Meghan Markle znów została skrytykowana przez najbliższych. Thomas Markle i jego dzieci udzielili wywiadu, w którym stwierdzili między innymi, że księżna „nadal byłaby kelnerką, gdyby nie tata”. Ojciec i rodzeństwo byłej aktorki ocenili również jej relację z księciem Harrym, podkreślając, że, według nich, nie jest ona zdrowa.

Książę Harry
30.04.2023 13:55 Książę Harry przyleci na koronację Karola III. Wizyta będzie wyjątkowo krótka

Książę Harry, wbrew doniesieniom medialnym, pojawi się na koronacji Karola III. Nie będzie mu towarzyszyć Meghan Markle, która zostanie w Kalifornii z dziećmi. Tabloidy donoszą, że zbuntowany monarcha opuści Londyn zaraz po zakończeniu oficjalnych uroczystości. Ma istotny powód.

książę Harry
12.04.2023 20:42 Książę Harry pojawi się na koronacji Karola III. Co z Meghan Markle?

Książę Harry pojawi się jednak na koronacji swojego ojca, Karola III. Przez długi czas zastanawiano się, czy pokłócony z rodziną syn stawi się jednak na wielkim święcie, czy też je odpuści. Okazało się, że warunek był jeden - może przyjść jedynie, jeśli nie będzie z nim Meghan Markle.

Skandaliczne zachowanie księcia Harry'ego. Jego babcia umierała, on zajmował się osobistymi urazami
24.09.2022 09:49 Brzydkie zachowanie księcia Harry'ego? Gdy Elżbieta II umierała, on kłócił się z ojcem o Meghan

Śmierć królowej Elżbiety II była niezaprzeczalnie bardzo smutnym wydarzeniem, ale wielu liczyło na to, że przyniesie też coś dobrego, a mianowicie długo wyczekiwane pojednanie w rodzinie królewskiej. Tak się jednak nie stało, bo w cieniu żałoby konflikt na linii książę Harry-reszta royalsów eskalował. Wszystko to, jak twierdzi "The Sun", przez skandaliczne zachowanie wnuka monarchini, który nie potrafił odrzucić na bok głęboko chowanej urazy.Mimo iż emocje po pogrzebie królowej Elżbiety II już opadły, a świat zdaje się nie zatrzymywać, saga dotycząca sporu w rodzinie królewskiej trwa w najlepsze. Media co chwilę donoszą o kolejnych waśniach wśród Windsorów, których pojednać nie zdołała nawet bolesna śmierć głowy rodu, a w centrum zainteresowania są zwłaszcza książę Harry i jego żona Meghan.Para od samego początku budzi liczne kontrowersje, bo dla bliskich błękitnokrwistego Harry'ego jego związek z rozwiedzioną amerykańską aktorką to plama na honorze Brytyjczyków. Szczególnie krytyczna wobec tej miłości była sama królowa, ale swoje "ale" miał także ojciec księcia, jego brat William oraz księżna Kate, która nieraz miała uronić łzę przez żonę szwagra.Pokłóconych stron nie była w stanie pogodzić, wbrew płonnym nadziejom dworu, ani śmierć księcia Filipa, ani narodziny Archiego oraz Lillibet, ale nikt nie spodziewał się, że w obliczu tak wielkiego i smutnego wydarzenia, jakim było odejście Elżbiety II także nie dojdzie do pojednania.Tak się jednak stało, ale nie to wydaje się być przy tym najgorsze. Sam fakt, że Harry i reszta rodziny nie pałali optymizmem na swój widok nikogo nie dziwi, ale to, w jakich okolicznościach przeżywano ostatnie chwile monarchini i żałobę po niej, nasuwa pytania o to, czy ważniejsze było pożegnanie królowej, czy też osobiste porachunki.

Czy śmierć królowej Elżbiety II naprawi nadszarpnięte braterskie więzy?
11.09.2022 11:25 Książę William wysłał list do Harry'ego po śmierci królowej Elżbiety II. W mediach aż huczy

Książęta William i Harry pojawili się wczoraj wspólnie z małżonkami przed bramami zamku w Windsorze, by powitać się ze zgromadzonymi poddanymi i oddać hołd zmarłej w czwartek królowej Elżbiecie II. Okazuje się, że to starszy z braci napisał list i zaprosił młodszego brata z małżonką. Czy to koniec waśni między nimi?

Smutna prawda o śmierci Elżbiety II wyszła na jaw. Książę Harry nie zdążył pożegnać się z babcią
09.09.2022 10:22 Smutna prawda o śmierci Elżbiety II wyszła na jaw. Książę Harry nie zdążył pożegnać się z babcią

Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia królowej Elżbiety II sprawily, że zwaśniona rodzina królewska na chwilę odrzuciła na bok nabrzmiałe spory i skupiła się na towarzyszeniu schorowanej głowie rodu. Do Balmoral zjechali wszysycy najbliżsi monarchini, w tym mieszkający obecnie w Kalifornii książę Harry. Niestety, młodszy syn księżnej Diany nie miał tego dnia szczęścia. Długa podróż sprawiła, że nie zdążył pożegnać się z odchodzącą babcią.Nie da się ukryć, że książę Harry zawsze był nieco w cieniu swojego brata, którego to media wskazywały jako wzór cnót i przyszłego następcę tronu, a później także przykładnego ojca i męża.Mimo tego, młodszy z synów księcia Karola i księżnej Diany z żalem mówił o rezygnacji z obowiązków członka rodziny królewskiej po kryzysie związanym ze ślubem z Meghan Markle i podkreślał, że Wielka Brytania jest jego domem i miejscem, które kocha.Niektóre media sugerowały nawet, że to amerykańska aktorka wymusiła na mężu przeprowadzkę do Kalifornii i odcięła go całkowicie od rodziny. I choć w wywiadach Harry nie ukrywał, że życie na królewskim dworze było czasem utrapieniem, to nigdy oficjalnie nie powiedział złego słowa na temat samej królowej. Co więcej, gdy tylko dowiedział się, że babcia jest w złym stanie i wkrótce może umrzeć, wsiadł w samolot i udał się do Szkocji.