Goniec.pl
Nie żyje Kalina Mróz

pixabay.com, autor: Matlachu

Nie żyje Kalina Mróz. Tragiczną wiadomość przekazał kolega z redakcji

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

O śmierci Kaliny Mróz poinformował jej redakcyjny kolega, Michał Nogaś. Wiadomości o nagłym odejściu dziennikarka, która niemal od dekady zawodowo związana była z "Gazetą Wyborczą", wstrząsnęły zarówno jej bliskimi, jak i całym środowiskiem dziennikarskim w kraju.

Kalina Mróz była specjalistką od branży telewizyjnej, a w swoich tekstach poruszała głównie temat filmów i seriali. Nagła śmierć dziennikarki poruszyła nie tylko jej bliskich, ale również czytelników i współpracowników publicystki.

Nie żyje Kalina Mróz

Wiadomości o śmierci Kaliny Mróz obiegły krajowe media w poniedziałek 24 maja 2021 roku. Smutne informacje przekazał za pomocą mediów społecznościowych redakcyjny kolega zmarłej dziennikarki, Michał Nogaś.

- Odeszła Kalina. [...] Dobra, kochana, kompetentna. Nigdy, przez te kilka lat, nasze ścieżki nie przecięły się dłużej, a jednak zawsze z podziwem patrzyłem na jej profesjonalizm - napisał na swoim Facebooku dziennikarz.

Dziennikarz w poruszających słowach wspomniał zmarłą koleżankę. Publicystka zawodowo związana z „Gazetą Wyborczą” postrzegana była jako wyjątkowa profesjonalistka, która chętnie pomagała innym. Michał Nogaś wyraził ogromny żal z powodu jej śmierci.

Wiele osób zareagowało na post dziennikarza z niedowierzaniem, bowiem nagłe odejście Kaliny Mróz jest dla środowiska dziennikarskiego w Polsce ogromnym zaskoczeniem. Wśród kondolencji pojawiły się także ciepłe słowa o zmarłej publicystce.

- Pamiętam Kalinę jeszcze z czasu studiów. I choć w różnych kręgach się obracałyśmy, pamiętam, że kiedy zobaczyłam ją po latach w agorowych korytarzach, zrobiło mi się miło i ciepło, i z tym miłem i ciepłem zawsze będę ją łączyć - napisała znajoma dziennikarki.

- Dardzo lubiłam z nią pracować, profesjonalna, słowna, pracowita, szybka, miła, masę dobrych słów mogłabym o niej powiedzieć, nigdy nie zawodziła - dodała kolejna.

Teksty Kaliny Mróz publikowane były m.in. w „Wysokich Obcasach”. Dziennikarka była również autorką podcastu pt. „Kanapowcy” o filmach i serialach dostępnych na platformach vod.

Nie podano oficjalnej przyczyny śmierci młodej dziennikarki. Na razie nie przekazano również informacji o uroczystościach pogrzebowych Kaliny Mróz.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualne Media/Facebook

undefined

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >