Goniec.pl

(zdj. ilustracyjne) Unsplash.com/Zoran Kokanovic

Nie żyje ceniony dziennikarz BBC. Jego ciało wyłowiono z rzeki. Tragiczne informacje

22 Maja 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Nie żyje znany i cenny dziennikarz BBC. Ciało 87-letniego Michaela Carey'a wyłowiono z rzeki. Chociaż policja ma już wstępne przypuszczenia, jak doszło do śmierci dziennikarza, to nadal prosi świadków zdarzenia o zgłaszanie się na posterunek.

Michael Carey nie żyje, ceniony dziennikarz BBC miał 87 lat

Michael Carey nie żyje. W poniedziałek 22 maja brytyjska stacja BBC Radio Derby oficjalnie potwierdziła, że 87-letni dziennikarz zmarł.

Policja z Derbyshire dwa dni przed oficjalną informacją o śmierci słynnego dziennikarza podała, że funkcjonariusze wyciągnęli go z wody. 87-latek znajdował się w rzece Derwent, to tuż obok Darley Abbey Mills. Okoliczności śmierci Michaela Carey’a dla wielu są zastanawiające.

Biedronka

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

CZYTAJ DALEJ

Nie żyje ceniony dziennikarz. Jego ciało wyłowiono z rzeki

Dziennikarz BBC Radio Derby był dobrze znany słuchaczom. Lokalni mieszkańcy kojarzą go również przede wszystkim ze względu na zamiłowanie do psów. Michael Carey często widywany był na spacerach z pupilami.

Policja informuje, że wszystko wskazuje, iż to w czasie jednego z takich spacerów słynny dziennikarz zmarł . Śledczy z Derbyshire wskazują, iż najprawdopodobniej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Michael Carey miał problemy ze wzrokiem, a spacerowanie tuż nad brzegiem rzeki mogło tym razem doprowadzić do przypadkowego wpadnięcia do wody. Niemniej śledczy proszą świadków zdarzenia o zgłaszanie się na komisariat.

Kiedy dziennikarz został wyłowiony z rzeki, natychmiast przewieziono go do szpitala. Niestety lekarze przegrali walkę o jego życie i dwa dni później, czyli w poniedziałek 22 maja stacja potwierdziła informacje o śmierci Michaela Carey’a. Współpracownicy nie mogą uwierzyć, że już nigdy nie spotkają dziennikarza na korytarzu. 

Nie żyje ceniony dziennikarz. Fani BBC rozpaczają po jego śmierci

Wielka Brytania jest wstrząśnięta tragiczną śmiercią dziennikarza. Michaela Carey’a żegna prawdziwy tłum kolegów i koleżanek, ale również wiernych słuchaczy. - Był powściągliwym człowiekiem, ale jeśli zainteresowałbyś go takimi tematami, jak muzyka, krykiet lub jego psy, to koniec - napisał w pożegnaniu naczelny BBC Radio Derby.

- Mike był byłym prezenterem w BBC Radio Derby przez prawie 20 lat, gdzie prowadził “Memorable Melodies” w niedzielne popołudnia. Uwielbiał być w radiu i mieć możliwość dzielenia się swoją pasją do muzyki - dodał rzecznik rozgłośni.

Źródło: BBC, radiozet.pl

grób kwiaty pluszaki Kamilek z Częstochowy

Grób Kamilka z Częstochowy został okradziony? Kancelaria cmentarza zabrała głos

CZYTAJ DALEJ
ksiądz kościół ołtarz ambona

Ksiądz przerwał kazanie i zwrócił się do matki dwuletniej dziewczynki. W sieci zawrzało

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Skandaliczne słowa na konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS przekroczył granicę
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dachowanie samochodu w Chojnicach. Ratownicy się tego nie spodziewali, zaskakujące sceny
Czytaj więcej >

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Łódzkie. Pożar składowiska z chemikaliami w Łaniętach. W akcji strażacy
Czytaj więcej >

Wiadomości

Lubuskie. Samochód uderzył w barierki i przekoziołkował na bok. 25-latek z Czech zginął na miejscu
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]