Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na niestrzeżonej plaży, nie żyje 43-letni mężczyzna. Jego ciało wyłowiono z rzeki
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 22.05.2023 11:37

Tragedia na niestrzeżonej plaży, nie żyje 43-letni mężczyzna. Jego ciało wyłowiono z rzeki

policja
KPP Wysokie Mazowieckie

Tragiczne doniesienia z województwa podlaskiego. Na niestrzeżonej plaży w Wojtkowicach Glinna (gm. Ciechanowiec) w rzece Bug, utonął 43-letni mężczyzna. Okoliczności dramatycznego wydarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Tragedia na niestrzeżonej plaży

Korzystna temperatura sprzyja Polakom, by weekend spędzić nad wodą. Niestety wiąże się to także ze sporym niebezpieczeństwem. Na niestrzeżonej plaży w Wojtkowicach Glinna (gm. Ciechanowiec) w rzece Bug, w niedzielę po południu utonął 43-letni mężczyzna. 

 

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Załoga śmigłowca LPR wypatrzyła ciało

Miejscowi policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który zniknął pod wodą, po godzinie 15. Niestety pomimo szybkiej interwencji, potwierdziło się najgorsze. - Załoga śmigłowca LPR wypatrzyła ciało mężczyzny na terenie miejscowości Myślibory (woj. mazowieckie), skąd je wyłowiono. Przybyły na miejsce lekarz załogi karetki pogotowia stwierdził zgon 43-letniego mieszkańca powiatu wysokomazowieckiego - poinformowała aspirant sztabowy Anna Zaremba z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.

Trwa ustalanie przyczyn tragedii

Na ten moment nie wiadomo co było przyczyną dramatycznych wydarzeń. Policja pod nadzorem prokuratora w najbliższym czasie będzie starała się wyjaśnić dokładne okoliczności śmierci 43-letniego mieszkańca powiatu wysokomazowieckiego.

Źródło: KPP Wysokie Mazowieckie/ FB