Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Żałoba w polskiej policji, nie żyje 41-letni funkcjonariusz. "Dziś w nocy odszedł nagle"
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 20.05.2023 20:16

Żałoba w polskiej policji, nie żyje 41-letni funkcjonariusz. "Dziś w nocy odszedł nagle"

świeczka, policjant
Arcaion/ Pixabay/ KPP w Malborku

Komenda Powiatowa Policji w Malborku poinformowała o śmierci jednego ze swoich policjantów. W wieku 41 lat na wieczny spoczynek odszedł młodszy aspirant Tristan Fijołek. Jak informują funkcjonariusze, był związany z niebieskim mundurem przez ostatnie 16 lat. - Dziś w nocy odszedł nagle, mając zaledwie 41 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę - nie kryją żalu koledzy. 

 

Nie żyje Tristan Fijołek z malborskiej policji

- Z wielkim żalem żegnamy młodszego aspiranta Tristana Fijołka, który od ponad 16 lat służył w Policji - poinformowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Jak podkreślają pogrążeni w smutku koledzy, 41-latek służbę zaczynał w Oddziale Prewencji Policji w Warszawie, jednak  przez większość czasu związany był z Komendą Powiatową Policji w Malborku. Tam pracował w pionie prewencji i kryminalnym.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek zadała nietaktowne pytanie o Justynę Kowalczyk

"Dał się poznać jako doskonały policjant i dobry kolega"

Przyjaciele oraz koledzy z malborskiej jednostki wspominają zmarłego policjanta. - Ostatnio zajmował stanowisko asystenta Zespołu ds. Wykroczeń w Malborku. W służbie dał się poznać jako doskonały policjant i dobry kolega - podkreślają mundurowi.

- Dziś w nocy odszedł nagle, mając zaledwie 41 lat, pozostawiając pogrążoną w żalu rodzinę - czytamy we wzruszającym wpisie.

Kondolencje dla rodziny zmarłego policjanta

Pogrążeni w żałobie koledzy malborskiej komendy przekazali wyrazy wsparcia dla rodziny zmarłego Tristana Fijołka. - Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Powiatowy Policji w Malborku mł. insp. Dariusz Zeler - czytamy.

Źródło: KPP w Malborku