Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 40-latek. Robił wędlinę, chwilę później już nie żył
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 14.03.2023 19:04

Nie żyje 40-latek. Robił wędlinę, chwilę później już nie żył

None
pixabay

W miejscowości Kaźmierz w woj. wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku. 40-latek zginął w miejscu pracy. Dokładne okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane przez służby.

Kaźmierz. 40-latek śmiertelnie porażony prądem

We wtorek lokalne media przekazały informację o śmierci 40-letniego mieszkańca Otorowa, który został porażony prądem w trakcie wyrobu wędlin. Mężczyzna był reanimowany przez strażaków a następnie przez ratowników medycznych. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Biedronka ogłosiła prawdziwy hit. Tego jeszcze nie było, dostaniesz pieniądze i produkty zupełnie za darmo

Oficer prasowa KPP potwierdziła informację o tragicznym zdarzeniu

Tragiczną wiadomość o śmierci 40-latka potwierdziła oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach asp. Sandra Chuda w rozmowie z portalem Wronki – Nasze Miasto. 

- Z policyjnych ustaleń wynikało, iż do zdarzenia doszło w trakcie wykonywania usługi wędliniarskiej. 40-letni mieszkaniec Otorowa, w trakcie wyrobu wędlin został porażony prądem. Pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł. Zgodnie z poleceniem prokuratora, policjanci przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny, a ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych – wyjaśniła policjantka w rozmowie z portalem.

Kaźmierz. Śmiertelny wypadek w miejscu pracy

Szczegóły śmierci 40-latka badają obecnie służby. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowej Policji w Szamotułach pod nadzorem miejscowej prokuratury rejonowej. 

Funkcjonariusze przesłuchali już świadków zdarzenia. Dokonali również oględzin miejsca zdarzenia. Ciało ofiary wypadku zostanie poddane sekcji zwłok.