mężczyzna trwa walka Żródło: Wikimedia Stiopa CC BY-SA 4.0 (zdjęcie ilustracyjne)

Nagle rzucił się z nożem na syna. Trwa walka o życie 25-latka

5 Maj 2021 Mateusz SidorekMateusz Sidorek

Policja w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim zatrzymała mężczyznę, który miał zadać swojemu synowi poważne rany przy użyciu noża. Ofiara w wieku 25-lat została w stanie bardzo ciężkim przetransportowana do szpitala. Obecnie nadal przebywa w śpiączce. Do przestępstwa miało dojść podczas rodzinnej awantury.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Polską Agencję Prasową 59-letni mężczyzna mieszkający w Starachowicach został już zatrzymany, a policja rozpoczęła czynności mające wyjaśnić okoliczności, w jakich doszło do zbrodni. Podejrzany w chwili aresztowania miał być pod wpływem alkoholu.

Rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach, nadkomisarz Kamil Tokarski przekazał Polskiej Agencji Prasowej, że do rodzinnej awantury, podczas której 59-letni mężczyzna miał zadać poważne rany swojemu synowi, doszło w poniedziałek 5 maja. 25-letnia ofiara trafiła pod opiekę lekarzy.

Mężczyzna ze Starachowic miał dźgnąć syna

Z ustaleń policji wynika, że podejrzany mężczyzna miał zaatakować swojego syna w trakcie awantury. Do przestępstwa miało dojść na terenie jednego z domów w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim.

Według informacji przekazanych przez służby dramatyczne zdarzenie miało miejsce przed północną. Policja po otrzymaniu zawiadomienia szybko przystąpiła do akcji. Mundurowi dotarli już do podejrzanego mieszkańca Starachowic.

Polacy masowo dostają tego samego SMS-a. Wszystko po decyzji ministra zdrowiaPolacy masowo dostają tego samego SMS-a. Wszystko po decyzji ministra zdrowiaCzytaj dalej

Jak donosi Radio ZET, 59-latek w momencie, w którym został zatrzymany przez funkcjonariuszy, miał być pod wpływem alkoholu. Rozgłośnia informuje, że podejrzany o zadanie poważnych obrażeń mężczyzna miał wówczas 1,8 promila alkoholu we krwi.

Nadkomisarz Kamil Tokarski z Wojewódzkiej Policji w Kielcach oświadczył w rozmowie z mediami, że służby prowadzą teraz szczegółowe dochodzenie, by dokładnie wyjaśnić wszelkie okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa.

25-letni mężczyzna jest w śpiączce

Szczegóły rodzinnej awantury, która zakończyła się fatalnie dla 25-letiego mężczyzny, przekazała „Gazeta Starachowicka”. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez redakcję lokalnych mediów 59-latek miał dwukrotnie dźgnąć swojego syna.

Mieszkaniec Starachowic miał trafić 25-latka w klatkę piersiową. Ofiara rodzinnej awantury została przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze określili jej stan zdrowia jako bardzo ciężki.

Dziennikarze z Radia Kielce połączyli się z Eweliną Drużyc z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Policjantka oświadczyła, że pracownicy medyczni stwierdzili konieczność wprowadzenia 25-letniego mężczyzny w stan śpiączki farmakologicznej.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł