Goniec.pl
[II-51]

tiktok.com/@arif_the_dog

Kupił zakwas z buraków w sklepie. Ostrzega Polaków, nagranie w sieci

9 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Mężczyzna z Polski opublikował w mediach społecznościowych nagranie, które zszokowało wielu internautów. Użytkownik TikToka pokazał, jak zmieniło się jego mieszkanie po otwarciu zakupionej butelki z zakwasem z buraka. Po niespodziewanym wybuchu czerwone plamy dosięgnęły nie tylko jego twarz, ale też ściany, sufit i meble. Jest odpowiedź producenta produktu.

Materiał wideo opublikowany przez tego mężczyznę wywołał gorącą dyskusję w mediach społecznościowych, która dotarła już do producenta zakwasu z buraka, który można kupić w niektórych sklepach spożywczych. Choć sytuacja, która spotkała Piotra Bielawskiego, spotkała się ze współczuciem, internauci nie kryli też rozbawienia.

Nagranie tego mężczyzny obejrzało już blisko 190 tysięcy internautów. Piotr Bielawski najprawdopodobniej się nie spodziewał, że kupując zakwas z buraka stanie się gwiazdą mediów społecznościowych. Oglądając jego film można się domyślić, że jednak wolałby uniknąć tej sławy, ponieważ zapłacił za nią wysoką cenę.

Mieszkanie mężczyzny zostało zniszczone po otwarciu zakwasu z buraka

Niedawno mężczyzna kupił w jednym sklepów spożywczych popularny produkt, jakim jest zakwas z buraka. Przy używaniu tego typu towarów zawsze trzeba uważać, ponieważ powstałe plamy są bardzo trudne do usunięcia i mogą już na zawsze zmienić wygląd ścian czy mebli.

Wie o tym każdy, komu zdarzyło się ubrudzić ubrania czy meble sokiem z czarnej porzeczki czy też wiśniami. Choć Piotr Bielawski starał się zachować ostrożność, to spotkała go bardzo przykra niespodzianka.

niebieski tekst goniec.pl na białym tle

Sieć obiegły plotki o śmierci Teresy Lipowskiej. Aktorka komentuje

CZYTAJ DALEJ

W nagraniu, które autor zamieścił na swoim TikToku, internauci mogli zobaczyć jego mieszkanie oraz twarz zalane zakwasem z buraka. Po zaprezentowaniu skali szkód Piotr Bielawski opowiedział o tym, co się niedawno stało.

Z jego relacji wynika, że chwilę wcześniej chciał skorzystać z produktu, który kupił w jednym ze sklepów spożywczych. W momencie otwarcia jednak butelka z płynem eksplodowała, a czerwona zawartość opryskała meble, podłogę, ściany, sufit i twarz klienta.

Internauci w komentarzach wyrazili współczucie autorowi nagrania, choć część nie ukrywała, że film ich także rozbawił. Wiele osób jednak zgodziło się co do tego, że taka sytuacja może całkowicie wyprowadzić z równowagi.

Producent zakwasu odpowiedział na nagranie mężczyzny

Frustracji nie ukrywał także mężczyzna, który opublikował nagranie na TikToku. Piotr Bielawski nie unikał mocnych słów, opisując to, co poczuł po kuchennym wypadku. Redakcja portalu o2.pl postanowiła w tej sprawie skontaktować się z producentem produktu.

Rzeczniczka Farmy Świętokrzyskiej nie unikała konfrontacji z mediami, co czasem zdarza się w takich sytuacjach. Co ciekawe, wyjaśniając incydent, Monika Banyś nie oświadczyła, że winę ponosi producent zakwasu z buraka.

Z jej stanowiska wynika, że na etykiecie opakowania zamieszczona jest dokładna instrukcja, która mówi o tym, jak należy otwierać ten produkt, by uniknąć przykrych niespodzianek i niechcianych rewolucji w mieszkaniu. Powiedziała, że zakwas z buraka powinien być otwierany schłodzony.

Na koniec rzeczniczka dodała, że producent zamierza pomóc Piotrowi Bielawskiemu i wesprzeć w „przywróceniu poprzedniego albo nowego, wybranego” koloru ścian. Być może klient po odczytaniu tej wiadomości odetchnął z ulgą.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Wakacje będą skrócone? Wiceminister postawił sprawę jasno, nie ma pola na domysły

  • 37-latka z RPA pobiła rekord świata. Urodziła dziesięcioraczki

  • Nie żyje chłopiec i jego mama. Ruszyła zrzutka na pochówek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Webniusy.com; TikTok

Mateusz SidorekAutor

Interesuję się literaturą, kinem europejskim oraz arthouse’owym i kulturą francuską w każdym wydaniu. Tworzyłem treści m.in. dla i-D Poland, Noizz, K MAG oraz Hiro.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: mateusz.sidorek@goniec.pl

Podobne artykuły

Iberion

Wiadomości

Senator Marcin Bosacki pożegnał ojca. Zenon Bosacki był dziennikarzem prasy podziemnej

Czytaj więcej >
Facebook/OSP Zduńska Wola

Wiadomości

Łódzkie: Tragiczny wypadek na S8. Nie żyje młoda kobieta

Czytaj więcej >
Wybuch na plaży w Zatoce
(fot screen z Twitter.com)

Wiadomości

Odessa: Wybuch na plaży w Zatoce. Są ofiary śmiertelne

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa 
(fot. Rex Features/East News)

Wiadomości

Nieznana prawda o Lechu Wałęsie wyszła na jaw. Jerzy Borowczak zdradził wiele szczegółów

Czytaj więcej >
Pojazd najpierw uderzył w dom, później się zapalił. Kierowca zmarł na miejscu.

Wiadomości

Lubelskie: Samochód uderzył w dom i stanął w płomieniach. Kierowcy nie udało się uratować

Czytaj więcej >
W trakcie programu "Woronicza 17" pojawił się tweet obwiniający Donalda Tuska za skażenie Odry. "Paskowy" TVP nie zmiarkował się, iż twitterowicz nie przepada za ich stacją.

Wiadomości

Skażenie Odry. TVP znów zaskoczyło paskiem i znalazło winnego katastrofy ekologicznej

Czytaj więcej >