Goniec.pl
Kiełbasa z dyskontu

Pixabay.com PhotoMIX-Company

Kupił kiełbasę śląską w Lidlu. W środku znalazł dziwną białą masę

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Mieszkaniec Włocławka nie mógł uwierzyć w to, co znalazł w kiełbasie śląskiej, którą kupił w jednym z popularnych dyskontów. Mężczyzna natychmiast sięgnął po telefon i zrobił mięsu zdjęcie. Fotografie trafiły do redakcji portalu wloclawek.naszemiasto.pl.

Z zewnątrz kiełbasa wyglądała zupełnie zwyczajnie, jednak po jej przekrojeniu oczom mężczyzny ukazał się porażający widok. Klient sklepu nie ukrywał swojego zniesmaczenia tym, co znalazł w środku mięsa. Sieć Lidl odniosła się do doniesień portalu.

Kiełbasa miała w środku dziwną białą masę

Do redakcji serwisu wloclawek.naszemiasto.pl trafiły zdjęcia, które wykonał jeden z mieszkańców Włocławka po zakupach w Lidlu przy ul. Komunalnej. Mężczyzna 14 maja br. kupił w markecie kiełbasę śląską, jednak przy próbie jej spożycia pożałował wydanych pieniędzy.

Jak relacjonuje pan Sławomir, po przekrojeniu jednej z lasek kiełbasy jego oczom ukazała się biała masa, która znajdowała się w mięsie. Mężczyzna twierdzi, że przypominała ona zmieloną tekturę lub jakąś tkaninę.

- Nie wiem co to, ale to coś na pewno nie było mięsem. Obrzydliwe - wyznał mieszkaniec Włocławka lokalnemu portalowi.

[EMBED-243]

Mężczyzna nie zgłosił jednak reklamacji, bo jak twierdzi „szkoda zachodu”. Sytuację na prośbę dziennikarzy „Strefy Biznesu” skomentowała jednak rzeczniczka sieci Lidl Polska, Aleksandra Robaszkiewicz. Przedstawicielka firmy podkreśliła, że dbają oni o jakość oferowanych produktów.

- Rocznie przeprowadzamy ponad 9000 badań jakościowych w niezależnych, akredytowanych laboratoriach. [...] Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, którzy spełniają nasze wymagania jakościowe - przekazała rzeczniczka Lidla.

Aleksandra Robaszkiewicz podkreśliła także, że sieć z należytą powagą traktuje wszelkie zastrzeżenia i skargi zgłaszane przez konsumentów. Podała również możliwe przyczyny pojawienia się niechcianego znaleziska w kiełbasie śląskiej, zakupionej przez pana Sławomira.

Jak tłumaczyła przedstawicielka Lidla, widoczna w kiełbasie biała masa najprawdopodobniej nie stwarza ryzyka dla konsumenta i nie jest tym, z czym porównywał ją klient. Według rzeczniczki sieci prawdopodobnie jest to „niewymieszany właściwie składnik” produktu.

- [...] widoczna „zmiana” jest najprawdopodobniej efektem błędu podczas procesu produkcji - dodała Aleksandra Robaszkiewicz.

Screen wloclawek.naszemiasto.plTytuł artykułu: Włocławek. Kupił w dyskoncie kiełbasę śląską. Przeżył szok, co w niej znalazł [zdjęcia, komentarz sieci]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Nasze miasto

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >