Goniec.pl
Rafał Brzozowski Eurowizja

SplashNews.com/East News

"Wiadomości" nie wspomniały o występie Brzozowskiego na Eurowizji. Wycofano też film

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Już wszyscy doskonale wiedzą, że Rafał Brzozowski nie dostał się do finału Eurowizji. O jego porażce można było przeczytać na wszystkich portalach. Jednak sukcesu i występu pogratulował mu sam Jacek Kurski. Spodziewano się więc, że w "Wiadomościach" czy "Teleexpressie" pojawi się choć mała wzmianka. Nie dość, że tej nie było, to jeszcze wycofano emisję filmu o festiwalu. TVP potraktowała Brzozowskiego jak powietrze.

Niemały skandal w TVP, o którym rozpisują się wszystkie media, zaskoczył internautów. Wiele osób spodziewało się długiego materiału w najświeższym wydaniu „Wiadomości” tuż po Eurowizji. Zachowano się tak, jakby muzyk nie istniał. Takie stanowisko stacji mogło zasmucić Rafała Brzozowskiego?

Ani słowa o Rafale Brzozowskim w serwisach informacyjnych TVP

Wielu widzów czekało nie tylko na „Teleexpress”, ale też wieczorne wydanie „Wiadomości”. W końcu po peanach, które na Twitterze opublikował Jacek Kurski, z pewnością można było spodziewać się pozytywnego materiału. Niestety, występ Rafała Brzozowskiego uparcie przemilczano, tak, jakby w ogóle się nie odbył.

- Rafał, to był jeden z najlepszych występów Eurowizji 2021. Z serca Ci dziękuję. Dałeś sobie radę z niesprawiedliwym hejtem. Z podziwem obserwowałem, jak wspierają Cię znajomi z branży. Takiego wzajemnego wsparcia w świecie polskiego showbiznesu dawno nie było. To dobry znak - pisał na Twitterze prezes TVP.

Skąd więc tak ogromny cios ze strony telewizji, która od samego początku zachwalała Rafała Brzozowskiego? Czyżby porażka była na tyle ciężka do przełknięcia? To nie koniec kroków, na które niespodziewanie zdecydowała się TVP.

[EMBED-243]

W piątek miała także zostać wyemitowana komedia „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga” opowiadająca o zmaganiach dwójki przyjaciół, którzy nieoczekiwanie dostają zaproszenie na Eurowizję. W zabawny sposób pokazane są ich przygotowania.

Film zastąpiono inną komedią, „Wielką ramówką”. Niestety, Rafał Brzozowski musiał obejść się smakiem. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, a przecież jeszcze tuż przed jego występem w głównych wydaniach „Wiadomości” dziennikarze walczyli z krytyką artysty w mediach i dementowali doniesienia, jakoby to żona Jacka Kurskiego miała decydujący wpływ na udział muzyka w konkursie.

O Rafale Brzozowskim ciągle było głośno, a tuż po jego występie zapadła głucha cisza. Próżno myśleć, że może się to zmienić i nagle zobaczymy materiał o artyście w głównym wydaniu programu informacyjnego.

Tematyka wydania „Wiadomości”, a właściwie zero słowa o Brzozowskim, nie umknęły też byłej szefowej tego programu, Marzenie Paczuskiej. Na Twitterze napisała, że w wydaniu nie wspomniano ani o artyście, ani o samym konkursie piosenki.

Czy to oznacza, że Rafał Brzozowski zostanie nagle odsunięty w cień? Wszystko okaże się już niedługo. Miejmy nadzieję, że porażka na Eurowizji nie przeszkodzi mu w zdobywaniu sukcesów o nieco mniejszej skali.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Córka pochowała brata Krawczyka. Junior nie pojawił się na pogrzebie wuja

  • Michał Szpak skomentował występ Rafała Brzozowskiego

  • Ksiądz podczas ślubu nagle złapał za gitarę. Wszystko się nagrało

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualne media

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >