Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Książę William i księżna Kate wezmą rozwód? "Zakochany w Rose przez wiele lat"
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 01.05.2023 22:41

Książę William i księżna Kate wezmą rozwód? "Zakochany w Rose przez wiele lat"

książę William
Rex Features/East News

Do tej pory wydawało się, że to książę Harry jest najbardziej lubującym się w skandalach i niepokornym brytyjskim royalsem, jednak najnowsze plotki na temat jego starszego brata nie przestają rozpalać opinii publicznej do czerwoności. Uchodzący za wzorowego męża i ojca William ma mieć bowiem na swoim koncie skok w bok z przyjaciółką własnej żony, Rose Hanbury. Gdyby te doniesienia okazały się prawdziwe, można by rzec tylko “historia lubi się powtarzać”. Lata temu małżeńską przysięgę złamał przecież także ożeniony z Dianą Karol, dziś szczęśliwy małżonek Camilli Parker Bowles.

Książę William na ustach mediów

Miała być baśniowa historia miłości ponad grób, tymczasem może okazać się, że to kolejny związek z rozsądku, w którym uczucia nie grają żadnej roli. Brytyjska rodzina królewska od lat nie może wyzwolić się od skandali, a te w ostatnim czasie dość mocno się skumulowały.

Niemałych zmartwień zakochanym w monarchii Brytyjczykom przysporzył już dekady temu książę Karol, który choć poślubił Dianę, pałał gorącą miłością do Camilli Parker Bowles.

Tę gorzką pigułkę udało się jeszcze jakość przełknąć, ale gdy do głosu doszło młodsze pokolenie, ruszyła cała lawina nieszczęść. Czarną owcą okazał się być książę Harry, który odwrócił się od rodziny i publicznie zaczął prać brudy. W tej sytuacji jedyna nadzieja pozostała w jego starszym bracie, ale i ten może skrywać mroczne sekrety.

Michał Wiśniewski stracił dom. Zaskakujące słowa: "Jest miejsce na rozwód"

Rysa na idealnym małżeństwie

Kate Middleton była dziewczyną z bogatej i szanowanej rodziny, ale bez błękitnej krwi. Mimo tego nauczyła się dworskiej etykiety i stanęła na wysokości zadania, zostając żoną Williama i uwielbianą przez tłumy księżną Walii.

Para doczekała się trójki dzieci i przez lata wykreowała wizerunek przykładnego małżeństwa, na którym po pewnym czasie pojawiły się rysy. Oficjalnie wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale media aż huczą o kryzysie w ich związku, którego przyczyną ma być słabość Williama do przyjaciółki żony - Rose Hanbury.

Brytyjski następca tronu podzieli los ojca?

Podobno w każdej plotce jest źdźbło prawdy, a jeśli przyjąć by taką optykę, wkrótce brytyjski dwór może czekać prawdziwe trzęsienie ziemi.

- Książę William popełnia te same błędy, które kiedyś popełniał jego ojciec. Są tacy, którzy sugerują, że był zakochany w Rose przez wiele lat, ale ostatecznie zdecydował się poślubić Kate Middleton – informuje portal marca.pl.

Wśród dziennikarzy nie brak opinii, że William ostatecznie zmięknie i ulegnie uczuciu, choć i on, i Rose musieliby podjąć niełatwą decyzję o rozwodzie.

Oczywiście, wszelkie tego typu analizy należy brać z dużą rezerwą, jednakże jeśli rzeczywiście coś jest na rzeczy, trudno nie dostrzec w tym przewrotności losu.

Stara historia zyskała drugie życie

Rewelacje o rzekomej słabości księcia Williama do Rose Hanbury nie są niczym nowym, bo pierwszy raz pojawiły się w przestrzeni publicznej już cztery lata temu. Po chwilowym uspokojeniu ogień na nowo wzniecił anonimowy informator mediów, który twierdził, że powodem niezgody między parą książęcą są nietypowe upodobania seksualne księcia Walii.

Niemogąca sprostać im Kate ponoć wyraziła zgodę na schadzki męża, ale tylko z kobietami z jego otoczenia. Sprawa wymknęła się jednak spod kontroli, bo przyszły następca tronu złamał regułę i oddał się Rose, która w ostatnim czasie zniknęła z dworu w tajemniczych okolicznościach.

Źródło: Radio ZET, marca.pl