Goniec.pl > Wiadomości > Maluch "ukradł" torebkę księżnej Kate. Nagranie robi furorę
Irmina Jach
Irmina Jach 30.04.2023 14:57

Maluch "ukradł" torebkę księżnej Kate. Nagranie robi furorę

Księżna Kate
Rex Features/East News

Księżna Kate i książę William w piątek odwiedzili Aberfan w południowej Walii, by oddać hołd ofiarom tragedii z 1996 roku. Podczas spotkania z mieszkańcami miejscowości doszło do zabawnego incydentu. Roczny chłopiec nagle zabrał przyszłej królowej torebkę. Nagranie, które ukazuje jej reakcję, robi furorę w sieci.

Księżna Kate została "okradziona" przez malca

Podczas wizyty w Aberfan księżna Kate i książę William odwiedzili tamtejszy ogród pamięci, by uczcić pamięć 140 osób, które straciły życie na skutek osunięcia się hałdy węgla. Podczas późniejszego spotkania z Brytyjczykami przyszła królowa podeszła do kobiety, która trzymała na rękach rocznego synka.

Mały chłopczyk, wyraźnie zafascynowany sytuacją, zaczął bawić się sprzączkami torebki księżnej Kate. Ostatecznie wyrwał kopertówkę z dłoni żony księcia Williama. Zachowanie dziecka wyraźnie rozbawiło członkinię rodziny królewskiej. Księżna Kate wybuchła gromkim śmiechem. - W porządku, może ją wziąć — powiedziała przyszła królowa, dalej witając się z poddanymi. Całą sytuację zarejestrowały kamery, a nagranie szybko stało się internetowym hitem. 

Meghan Markle w ogniu krytyki. Siostra żony księcia Harry'ego zabrała głos

Księżna Kate "okradziona" przez dziecko. Mama zabrała głos

Wyraźnie rozbawiona i nieco zawstydzona matka rocznego Daniela w rozmowie z mediami opowiedziała o nietypowym spotkaniu z księżną Kate. -Księżniczka Kate podeszła do nas, aby z nami porozmawiać, a Daniel był trochę niespokojny — relacjonowała 30-latka, dodając, że mały Daniel jest bardzo żywiołowym maluchem.

- Kate po prostu się zaśmiała i powiedziała, że ciężko jest zająć maluchy. Możesz ją zatrzymać, później ją odzyskam — dodała kobieta. Ostatecznie torebka warta 695 funtów, a więc około trzech tysięcy złotych, miała wrócić do właścicielki. Podobno księżna Kate była bardzo miła i wywarła na mamie chłopca bardzo pozytywne wrażenie.

Internauci zachwyceni zachowaniem księżnej Kate

Nagranie opublikowane na Instagramie Sky News wywarło bardzo pozytywne wrażenie na internautach, którzy nie szczędzili księżnej Kate ciepłych słów. “Będzie cudowną królową”, “Księżna Kate jest niewiarygodnie piękna zewnętrznie i wewnętrznie”, “To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczyłam” — pisali fani rodziny królewskiej.

Nie zabrakło jednak także słów krytyki. “Właścicielem tej torebki jest społeczeństwo, ta rodzina żyje z zasiłków”, “Gdyby Meghan zrobiła to samo, powiedzielibyście, że łamie protokół”, “Jestem pewna, że kupią jej kolejną za pieniądze od podatników" — kontrargumentowali wzburzeni komentujący. Niezależnie od opinii, niekwestionowaną gwiazdą nagrania był roczny Daniel, który skradł serca wielu wielu internautów.