Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Kate Middleton

Kate Middleton

Kate Middleton

księżna Kate
28.05.2024 13:29 Nowe informacje o stanie zdrowia Kate. Wielu poddanych na to czekało

Na takie wiadomości od tygodni czekało wielu fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Wszyscy oni byli bardzo zasmuceni, gdy dowiedzieli się, że księżna Kate cierpi na nowotwór. Na szczęście, źródła w Pałacu Buckingham twierdzą, iż wszystko toczy się dobrym torem. O tym, że czuje się już znacznie lepiej i powoli wraca do zdrowia, mogą świadczyć zwłaszcza ostatnie ruchy żony księcia Williama.

Kate i William
04.05.2024 15:38 Księżna Kate i książę William "przechodzą przez piekło"? Przyjaciółka ujawniła smutne fakty

To, że księżna Kate i książę William nie mają najlepszego czasu, nie jest żadną tajemnicą. Od kiedy przyszła królowa ujawniła, że cierpi na nowotwór, cały dwór pogrążył się w jeszcze większym smutku. Najnowsze słowa przyjaciółki książęcej pary także nie napawają optymizmem, a wręcz potęgują współczucie wobec chorej. Jak się bowiem okazuje, mierzy się ona z jeszcze większym koszmarem, niż można było przypuszczać.

Księżna Kate
31.03.2024 19:22 Arcybiskup ogłosił to z ambony. Chodzi o księżną Kate, trudno powstrzymać łzy

Księżna Kate tydzień przed Wielkanocą poinformowała opinię publiczną, że zmaga się z nowotworem. Żona następcy tronu, która jest w trakcie chemioterapii, zapowiedziała, że w najbliższym czasie nie będzie realizowała obowiązków zawodowych. Nie pojawiła się także na nabożeństwie wielkanocnym w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. Arcybiskup Canterbury Justin Welby odniósł się do nieobecności przyszłej królowej podczas mszy.

król Karol III
28.03.2024 14:34 Król Karol III wygłosił wielkanocne orędzie. "To dla mnie wielki smutek"

To już wieloletnia tradycja. W Wielki Czwartek najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej wzięli udział w nabożeństwie w Worcester. W tym roku było ono jednak wyjątkowe, bowiem we mszy nie uczestniczyli książę William, księżna Kate, a także sam król Karol III. Monarcha nagrał za to swoje pierwsze orędzie wielkanocne, które wyemitowano w świątyni. Co powiedział? Brytyjczycy usłyszeli poruszające słowa.

Kate William
28.03.2024 13:29 Kate w swoim oświadczeniu nie wystąpiła z Williamem. Wiadomo, dlaczego

Wyspy Brytyjskie nie przestają żyć oświadczeniem księżnej Kate. Żona księcia Williama w poruszającym wystąpieniu ujawniła, że cierpi na nowotwór. Tymczasem media i eksperci od rodziny królewskiej analizują nagranie i doszukują się w nim kolejnych, wiele znaczących symboli. Zwracają uwagę m.in. na fakt, że 42-latka pojawiła się na filmie sama. Dlaczego? Okazuje się bowiem, że sama Kate nie życzyła sobie towarzystwa męża.

król Karol III
26.03.2024 11:46 Niespodziewana decyzja króla Karola III. Ostatni raz zrobiła to jeszcze Elżbieta II

Wielka Brytania przechodzi przez naprawdę trudny czas. Dwoje niezwykle ważnych członków rodziny królewskiej walczy z nowotworem, co dla Brytyjczyków jest naprawdę poważnym ciosem i rodzi obawy o zaistnienie ogromnego kryzysu monarchii. Z tego powodu król Karol III zdecydował się na podjęcie niestandardowych kroków, po które brytyjscy władcy sięgają tylko w wyjątkowych sytuacjach. Ostatnim razem, gdy doszło do podobnego zdarzenia, na tronie Zjednoczonego Królestwa zasiadała jeszcze zmarła w 2022 r. królowa Elżbieta II.

król karol iii kate middleton
26.03.2024 00:40 Król Karol III wygłosi orędzie wielkanocne. Czego będzie dotyczyło?

Informacje o poważnej chorobie członków rodziny królewskiej poruszyły opinię publiczną. Niedawno ujawniono, że Król Karol III mierzy się z nowotworem, a kilka dni temu świat obiegła informacja o tym, że choruje na niego również księżna Kate. Zapowiedziano już królewskie orędzie wielkanocne, które poddani zobaczą w Wielki Czwartek. Czy król odniesie się do tych informacji i uspokoi naród?

Kate Middleton
25.03.2024 10:39 Tego na nagraniu Kate nikt nie zauważył od razu. Symboliczny szczegół

Nagranie Kate Middleton zawierało ważny symbol. Żona księcia Williama informując o swojej chorobie i podjętej chemioterapii siedziała na nieprzypadkowym tle. Wszystko wskazuje także na to, iż również data publikacji oświadczenia księżnej Walii nie była przypadkowa.

Książę William, księżna Kate Middleton
25.03.2024 08:58 Kate Middleton musiała ujawnić prawdę o chorobie? Znajomi księżnej zabrali głos

Jaka jest prawda na temat oświadczenia Kate Middleton w związku z chorobą? Znajomi żony księcia Williama zabrali głos i wyjaśnili, co stoi za decyzją o wydaniu publicznego oświadczenia na temat diagnozy nowotworowej oraz rozpoczęcia chemioterapii.

kate middleton
24.03.2024 22:08 To działo się w szpitalu z Kate. Świadek wszystko ujawnił

Kate Middleton oświadczyła światu, że przyczyną jej nieobecności jest walka z nowotworem. Księżna dodała, że potrzebuje czasu, aby wrócić do swoich obowiązków, jednak stopniowo wraca do zdrowia. Wielu zastanawia się, jak układa się jej relacja z królem Karolem III w tym trudnym czasie. Jedna z osób, która przebywała z nimi w szpitalu, ujawniła, jak monarcha traktował swoją synową.

kate middleton, książe william
24.03.2024 20:37 Wiadomo, kto zastąpi księżną Kate. William i Karol podjęli decyzję

W piątek, 22 marca, księżna Kate podzieliła się ze światem smutną informacją. Wyjawiła, że przyczyną jej nieobecności jest walka z nowotworem. Żona brytyjskiego następcy tronu potrzebuje czasu, aby wrócić do swoich obowiązków. W związku z tym jej mąż, książę William, a także Król Karol III, podjęli ważną decyzję w tej sprawie.

kate middleton
24.03.2024 16:23 Księżna Kate jest bardziej chora niż myślimy? "Tej nadziei jest 30-40 procent"

Ta informacja wstrząsnęła sympatykami rodziny królewskiej na całym świecie. Księżna Kate wyjawiła, że przyczyną jej nieobecności jest walka z nowotworem. W opublikowanym nagraniu widać, że wygłoszenie oświadczenia wiele ją kosztowało. Ekspert od mowy ciała przekonuje, że targają nią różne emocje, a jej zachowanie może ujawnić więcej informacji o stanie zdrowia.

księżna Kate
24.03.2024 15:07 Lekarz skomentował stan zdrowia księżnej Kate. "To rzadkość"

Księżna Kate, swoim piątkowym wystąpieniem, mocno zmartwiła wiele przyjaznych dla niej osób. Żona księcia Williama ujawniła publicznie, że zmaga się z nowotworem, ale więcej szczegółów nie podała. Wiadomo jedynie, że chorobę wykryto u niej dopiero niedawno, tuż po operacji jamy brzusznej. Znany amerykański lekarz skomentował ten fakt w zaskakujących słowach. - Rak, który zostaje wykryty po operacji to rzadkość - ocenił.

księżna Kate
24.03.2024 13:33 Stan księżnej Kate jest dużo bardziej poważny? Ekspertka tłumaczy

Brytyjskie media nie przestają rozpisywać się na temat choroby księżnej Kate. Jedna z popularniejszych na Wyspach gazet donosi, że w związku z oświadczeniem żony księcia Williama do Londynu wkrótce przylecieć ma książę Harry. Fakt ten powinien cieszyć i dawać nadzieję na pojednanie zwaśnionej rodziny królewskiej. Ekspertka od dziejów Windsorów zwraca jednak uwagę na pewien szczegół, który może wyjątkowo niepokoić.

Kate Middleton
24.03.2024 12:28 Księżna Kate zwlekała z oświadczeniem o chorobie. Znamy przyczynę

Nie milkną echa piątkowego oświadczenia księżnej Kate. Żona księcia Williama ucięła w końcu plotki i poinformowała, że zmaga się z nowotworem. Okazuje się także, że czas, w jakim świat dowiedział się prawdy o jej stanie, nie był zupełnie przypadkowy. Przyszła królowa już wcześniej zdecydowała z mężem, kiedy przekaże smutne wieści. Kluczowe dla niej było przede wszystkim dobro George'a, Charlotte i Louisa.

Kate i William
24.03.2024 10:08 Kate i William ponownie zabrali głos. Znamy treść oświadczenia

Brytyjczycy wciąż nie mogą otrząsnąć się z informacji o chorobie nowotworowej księżnej Kate. Słowa wsparcia i otuchy płyną dziś do Pałacu Kensington z całego świata, który trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia małżonki księcia Williama. Para książęca nie pozostaje na to obojętna, dlatego zdecydowała się po raz kolejny zabrać głos. Treść najnowszego oświadczenia przekazał w sobotni wieczór rzecznik rodziny królewskiej.

księżna Kate książę William
23.03.2024 10:19 Księżna Kate miała już wcześniej operację. Niepokojące doniesienia

Od piątku (22 marca) media żyją oświadczeniem księżnej Kate. Żona księcia Williama poinformowała opinię publiczną, że zdiagnozowano u niej nowotwór, nie podając więcej szczegółów. W tym kontekście brytyjska prasa postanowiła przypomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy przyszła królowa mierzy się z problemami zdrowotnymi. Jak się okazało, 42-latka ma za sobą już pewien bardzo poważny zabieg chirurgiczny.

księżna Kate
23.03.2024 08:18 Księżna Kate przejdzie chemioterapię prewencyjną. Co to jest?

Koniec spekulacji na temat długiej nieobecności księżnej Kate. Żona brytyjskiego następcy tronu poinformowała w oficjalnym oświadczeniu, że zdiagnozowano u niej raka. Jednocześnie przyszła królowa przekazała, że razem w porozumieniu ze swoimi lekarzami podjęła decyzję o zastosowaniu tzw. chemioterapii prewencyjnej. Wyjaśniamy, czym jest ten rodzaj leczenia i w jakich typach nowotworu najczęściej się je stosuje.

książę Harry
22.03.2024 22:42 Harry i Meghan wydali oświadczenie. Zaskakująca reakcja na chorobę Kate

Książę Harry skomentował doniesienia o chorobie Kate Middleton. Brat księcia Williama wraz z żoną opublikowali krótkie oświadczenie w związku z wykryciem zmian nowotworowych u księżnej Walii. Zwrócili uwagę na jeden aspekt procesu leczenia.

Kate Middleton, dziecko
22.03.2024 22:26 Wiadomo, co teraz stanie się z księżną Kate. Widzieli, jak się pakuje

Księżna Kate Middleton przyjmuje chemioterapię i walczy z nowotworem. Wiadomo już, jak żona księcia Williama spędzi najbliższe tygodnie. Syn króla Karola wraz z dziećmi i całą rodziną wyjadą z zajmowanej obecnie rezydencji. Jest to coroczna tradycja następcy tronu, a obecnie może pomóc przyszłej królowej w walce z rakiem.

Kate Middleton
22.03.2024 22:12 Brat wspiera Kate Middleton. Jego słowa i zdjęcie zapamiętamy na długo

Brat Kate Middleton opublikował wyjątkowe zdjęcie. Archiwalna rodzinna fotografia pojawiła się na profilu Jamesa Middletona już po tym, jak księżna Walii ogłosiła, że zmaga się z nowotworem. W wyjątkowy sposób zapewnił siostrę o wsparciu.

król Karol, Kate Middleton
22.03.2024 21:34 Najpierw Karol III, teraz Kate Middleton. Tak król zareagował na raka synowej

Choroba księżnej Kate nie jest już dłużej tajemnicą. W oświadczeniu wyemitowanym w piątek (22.03) żona księga Williama ujawniła, że rozpoczęła chemioterapię w związku z nowotworem ujawnionym przez lekarzy. Wiadomo, jak zareagował król Karol III i jego żona królowa Kamila.

Pałac Kensington, Kate Middleton
22.03.2024 20:16 Jakiego raka ma Kate Middleton? Jasna odpowiedź Pałacu

Kate Middleton publicznie ogłosiła, iż zmaga się z nowotworem. Żona księcia Williama w specjalnym oświadczeniu wyznała, że zmiany rakowe wykryto tuż po operacji jamy brzusznej. Głos zabrał Pałac Kensington. Komunikat dotyczy informowania o szczegółach choroby księżnej Kate, w tym tego, na jaki typ raka leczy się przyszła królowa Wielkiej Brytanii.

księżna Kate
22.03.2024 19:40 Kate Middleton ma raka. Przejmujące oświadczenie

Kate Middleton wyjaśniła powody swojej absencji. Żona księcia Williama poinformowała o problemach zdrowotnych, które wykryto w czasie zaplanowanej wcześniej operacji jamy brzusznej. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii nie wróci na razie do swoich obowiązków. U księżnej Kate wykryto nowotwór.

księżna kate książe william
21.03.2024 23:03 "Kochanka" księcia Williama przerwała milczenie. Wyjawiła całą prawdę

W ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych narastały teorie związane z nieobecnością Kate Middleton. Niektórzy wysnuli przypuszczenie, że w para książęca przechodzi trudne chwile, a niedługo potem pojawiły się plotki o niewierności księcia Williama. Kobieta, która ma być jego rzekomą kochanką, zabrała głos w sprawie. 

kate middleton
19.03.2024 10:21 Księżna Kate ”odnaleziona”. Świat obiegło pierwsze nagranie po operacji

W ostatnich tygodniach w mediach społecznościowych narastały teorie związane z nieobecnością Kate Middleton. Teraz ukazało się pierwsze nagranie od czasu, gdy dwa miesiące temu przeszła operację. Widać na nim księżną Walii wraz z księciem Williamem, noszących siatki z zakupami. Niektórzy zauważają, że wydaje się ona być zdrowa i w dobrej kondycji.

kate middleton
17.03.2024 20:15 Co dzieje się z księżną Kate? Emocje sięgają zenitu

W przestrzeni publicznej narastają teorie związane z nieobecnością Kate Middleton. Sprawa budzi coraz większe kontrowersje, a sytuacji nie poprawia brak komentarza ze strony Pałacu Buckingham. Ostatnie wydarzenia zdają się tylko podsycać przypuszczenia, że coś złego wydarzyło się w rodzinie królewskiej. Jeśli przyjrzymy się chronologii wydarzeń sprzed ”zaginięcia”, sprawa wydaje się być jeszcze bardziej niepokojąca. 

kate middleton
16.03.2024 21:25 Były lokaj księżnej Diany ujawnił, gdzie jest Kate Middleton

W sieci od kilku tygodni krążą różne teorie związane z nieobecnością Kate Middleton. Wielu sugeruje, że stan jej zdrowia może być poważniejszy, niż wynika to z komunikatu Pałacu Buckingham. Głos w sprawie zabrał były kamerdyner księżnej Diany. Ujawnił, dlaczego książę William nie dementuje plotek na temat swojej żony, oraz to, gdzie obecnie przebywa księżna Kate.

  • 1
  • 2