Goniec.pl > Życie > Ksiądz imprezował z młodzieżą pod mostem, jest nagranie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.06.2023 13:50

Ksiądz imprezował z młodzieżą pod mostem, jest nagranie. "Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi"

ksiądz
TikTok.com/ksiadz_z_osiedla

Ksiądz z TikToka podzielił się osobliwym nagraniem. Duchowny znajduje się z grupą młodzieży pod mostem i… robi imprezę. Ks. Rafał Główczyński szalał w rytm piosenki Grubsona. Później poprowadził poloneza. - Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi, ale daliśmy radę - pisał duchowny.

Ksiądz z młodzieżą imprezowali pod mostem w Warszawie, jest nagranie

Ksiądz z TikToka publikujący pod pseudonimem “Ksiądz z osiedla” podzielił się niecodziennym nagraniem. Rzadko można obserwować duchownych w takich sytuacjach.

Na profilu popularnego na TikToku księdza pojawił się zapis… imprezy pod mostem w Warszawie. Duchowny, który podkreśla, że wychował się na osiedlu i jest prostym chłopakiem, dobrze bawił się z młodzieżą. Co do tego nie ma wątpliwości.

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler o kulisach programu. Zdradziła, kto płaci za metamorfozy

Ksiądz śpiewał Grubsona i tańczył poloneza

Ksiądz oraz młodzież tańczyli i śpiewali hit Grubsona pt. “Na szczycie”. Na nagraniu dobrze słyszeć, jak cała grupa wczuwa się w tekst. - Mimo świata, który kocha i rani nas dzień w dzień, gdzieś na szczycie góry, wszyscy razem spotkamy się - śpiewał ksiądz wraz z młodymi towarzyszami.

@ksiadz_z_osiedla Dzięki wszystkim za imprezę i późniejsze rozmowy! Niedługo kolejne :D Info będzie na Insta: ksiadzzosiedla_ #dc #f #grubson #fyp #ksiadzzosiedla #impreza #weekend #tt #viral #śpiew #schodki ♬ dźwięk oryginalny - Ksiądz z osiedla

To nie był jednak koniec. Ks. Rafał Główczyński okazał się tak świetnym wodzirejem, że zagrzał młodzież do odtańczenia poloneza. - Ksiądz pod mostem prowadzi poloneza - drwił z siebie duchowny. - Nie wiem, czy wszyscy byli trzeźwi, ale daliśmy radę - dodał później ksiądz z TikToka.

Ksiądz zapowiedział kolejne imprezy pod mostem

Od razu padła wiadomość, że impreza z księdzem nie jest jedynie jednorazowym wydarzeniem. - Dzięki wszystkim za imprezę i późniejsze rozmowy! Niedługo kolejne - napisał “Ksiądz z osiedla”.

Internauci w większości są zachwyceni luźnym podejściem księdza i dobrym kontaktem z młodzieżą. - Oj chciałbym mieć takiego księdza na parafii, przyciągnąłby młodych do kościoła - czytamy w jednym z komentarzy. - Brakuje takich młodych, wyluzowanych księży w naszym kraju!! - dodał ktoś inny. Niektórzy zauważają jednak, że duchowny nieco przesadza i przekracza granicę przystojącą duchowieństwu.