Goniec.pl
Kobieta zniknęła

Facebook.com / Bonnie Pascuito Haim

Jego mama nagle zniknęła. 23 lata później odnalazł ciało pod betonem

23 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Dopiero po 23 latach od rodzinnej tragedii syn odkrył całą prawdę o jej nagłym zniknięciu. Kobieta zaginęła w styczniu 1993 roku i przez wiele lat nikt nie wiedział, co się z nią stało. Podczas remontu rodzinnego domu jej syn dokonał makabrycznego odkrycia.

Kobieta planowała opuścić męża, o czym wiedzieli jej przyjaciele i bliscy. Bonnie Haim z Jacksonville w USA przygotowywała się do tego od dawna i oszczędzała pieniądze na wynajem własnego mieszkania. 6 stycznia 1993 roku nagle zniknęła, a prawda o jej losie wyszła na jaw dopiero ponad 20 lat później.

Kobieta zniknęła nagle 6 stycznia 1993 roku

Bonnie w tajemnicy przed mężem założyła konto i wpłacała tam zaoszczędzone pieniądze. Gdy Michael Haim dowiedział się o tym, kazał jej zlikwidować rachunek. Wówczas kobieta swoje oszczędności przekazała przyjaciółce, a tuż przed zniknięciem zaczęła oglądać mieszkania.

Żona Michaela Haima wpłaciła nawet zaliczkę za mieszkanie i planowała wyprowadzić się z domu 23 stycznia 1993 roku, gdy on będzie w podróży służbowej. Kobieta zniknęła jednak nagle 6 stycznia, zostawiając w domu 3-letniego syna, Aarona.

Nagłe zniknięcie kobiety zaniepokoiło jej znajomych. Dzień wcześniej Bonnie zadzwoniła do przyjaciółki z informacją, że pokłóciła się z mężem. Gdy następnego dnia po zniknięciu kobiety jej mąż nie pojawił się w pracy, przyjaciele Bonnie byli niemal pewni, że miał on związek z jej zaginięciem.

Sprawa została zgłoszona na policję, a po kilku godzinach poszukiwań znaleziono torebkę kobiety w koszu na śmieci oddalonym od jej domu o 8 km. Z kolei na parkingu lotniska odkryto porzucony samochód Bonnie.

Mąż kobiety tłumaczył funkcjonariuszom, że wyszła ona z domu po ich kłótni i już nie wróciła. Zainteresowania służb nie wzbudziły również niepokojące zeznania syna Bonnie, który twierdził, że „tatuś skrzywdził mamusię”.

Wyznanie 3-latka zostało podważone przez jego dziadka, który twierdził, że chłopiec może zmyślać. Robert Pascuito potwierdził za to, że jego córka planowała ucieczkę od męża, a prokuratura nie dysponowała wystarczającymi dowodami, żeby oskarżyć Michaela o jej skrzywdzenie. 

Prawda o losach Bonnie Haim wyszła na jaw dopiero w 2014 roku, gdy jej dorosły już syn rozpoczął remont rodzinnego domu. W czasie przekopywania ogrodu za pomocą koparki Aaron dokonał makabrycznego odkrycia pod betonowym basenem.

Maszyna wykopała z ziemi worek, w którym znajdowały się zwłoki Bonnie Haim. Odkrycie to pozwoliło na oskarżenie jej męża, który trafił za kratki w 2019 roku. Za zamordowanie swojej żony Michael Haim usłyszał wyrok dożywocia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • 30 maja TVP wyemituje koncert poświęcony twórczości Krawczyka. Na scenie pojawi się jego hologram

  • Ruszyła zbiórka pieniędzy dla syna Krzysztofa Krawczyka

  • Na półwyspie Helskim trwa inwazja owadów

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >