Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk Junior

Zrzutka.pl, UWAGA TVN

Ruszyła zbiórka pieniędzy dla syna Krzysztofa Krawczyka

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Patryk Przybyłowski

Udostępnij:

Sytuacja życiowa syna Krzysztofa Krawczyka jest bardzo skomplikowana. Junior żyje w uwłaczających warunkach, a utrzymuje się ze skromnej renty. Jego przyjaciele zdecydowali się uruchomić internetową zbiórkę, aby pomóc mu w bardzo ciężkich chwilach.

Za zbiórkę odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Studio Integracji. Jak możemy przeczytać w opisie zbiórki, została ona uruchomiona dopiero teraz, ponieważ Krzysztof Junior nie dzielił się szczegółami ze swojego życia. Nawet bliscy znajomi nie wiedzieli, jak wielkie są jego problemy.

Niestety syn muzyka nie jest zdolny do podjęcia pracy zarobkowej. Wszystko przez niepełnosprawność będącą wynikiem bardzo ciężkiego wypadku z młodości. Do dzisiaj musi się mierzyć m.in. z uporczywymi napadami padaczki, a większość codziennych czynności jest w większości poza jego zasięgiem.

Zbiórka dla syna Krawczyka. Cel? 50 tysięcy

Jedynym źródłem utrzymania Juniora jest renta inwalidzka, która nie jest w stanie pokryć wszystkich niezbędnych opłat. Mowa nie tylko o sfinansowaniu odpowiedniego leczenia, ale chociażby o rzeczach tak prozaicznych jak zakup ciepłego posiłku w ciągu dnia.

Stowarzyszenie Studio Integracji jest miejscem, w którym syn Krawczyka udziela się artystycznie. Ma możliwość uczestniczenia w zajęciach muzycznych, podczas których realizuje jedną ze swoich życiowych pasji.

[EMBED-243]

Znajomi zrzeszeni w ramach stowarzyszenia dowiedzieli się o ciężkiej sytuacji Juniora z telewizji, dzięki materiałowi "UWAGI TVN". Od razu po zobaczeniu, jak naprawdę wygląda jego życie, postanowili wziąć się do działania.

W celu pomocy została założona zbiórka na platformie Zrzutka.pl. Członkowie stowarzyszenia ustalili sobie za cel zebranie 50 tysięcy złotych, chociaż nie wykluczają, że kwota ta może wzrosnąć.

Wszystko zależy od tego, w jakim stanie będzie mieszkanie komunalne, które Junior potencjalnie otrzyma od miasta. Jeśli zajdzie potrzeba pogłębionego remontu i zakupu wyposażenia, to cel zbiórki zostanie skorygowany.

Zrzutkę można wspierać klikają TUTAJ i przekazując darowiznę w dowolnej kwocie. W momencie pisania tego artykułu udało się już zebrać 5000 złotych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: NaszeMiasto Piekary Śląskie

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >