Goniec.pl > Polska > Jarosław Jakimowicz skomentował wyniki wyborów 2023. Mocne słowa byłego pracownika TVP
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 18.10.2023 10:08

Jarosław Jakimowicz skomentował wyniki wyborów 2023. Mocne słowa byłego pracownika TVP

Jarosław Jakimowicz
YouTube.com/@JaroslawJakimowiczTv

Jarosław Jakimowicz w niewybrednych słowach skomentował wyniki wyborów 2023. Chociaż były aktor i były dziennikarz TVP Info nie zrobił tego na antenie Telewizji Polskiej, to nadal słowa pełne niezadowolenia z przegranej PiS odbiły się szerokim echem. - Normalne? Dla mnie nie - powiedział Jarosław Jakimowicz i wskazał na ogromny błąd partii Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Jakimowicz skomentował wyniki wyborów 2023

Jarosław Jakimowicz od pewnego czasu nie pojawia się na antenie TVP Info. Nie znaczy to jednak, że były prezenter i ekranowy partner Magdaleny Ogórek przestał poruszać kwestie polityczne.

Na kanale Jarosława Jakimowicza pojawiło się nagranie komentujące wyniki wyborów 2023. To nie rekordowa frekwencja znalazła się w centrum zainteresowania byłego pracownika TVP.

Niepokojące doniesienia z Białegostoku. "Miała dzwonić do komisarza wyborczego i na policję "

Jarosław Jakimowicz nie przebierał w słowach

Jarosław Jakimowicz nie ukrywa, że jest wierny PiS i nie pała ciepłymi uczuciami wobec opozycji oraz Polaków, którzy nie popierają jego spojrzenia na świat. Wyniki wyborów 2023 wywołały zatem szczere i otwarte niezadowolenie u byłego prowadzącego programu “W Kontrze” na TVP Info. 

ZOBACZ: "Wiadomości" TVP przeszły same siebie, a minęły dwa dni. Zdumiewające zachowanie prowadzącej

- Wyniki ogłoszone i to bydło krzyczy przez minutę: 'J***ć PiS'. I potem przechodzą płynnie w demokrację. Normalne? Dla mnie nie. Jak mówił Kazik Staszewski: jedni lubią, jak im nogi śmierdzą, a drudzy, jak im skrzypce grają. Taki jest wybór Polaków - oświadczył zniesmaczony Jarosław Jakimowicz na swoim kanale na YouTube o nazwie “JaroslawJakimowiczTv”. Padło również wskazanie na jeden z elementów, który mógł zaważyć na straceniu przez PiS większości w Sejmie.

Jarosław Jakimowicz uważa, że PiS wygrywało wyboru dzięki Jackowi Kurskiemu?

Chociaż TVP nie przestaje przekonywać, że to PiS wygrało wybory 2023, to już nawet najwięksi poplecznicy partii Jarosława Kaczyńskiego przestają ukrywać, iż utrata możliwości rządzenia jest wielkim ciosem. Jarosław Jakimowicz dołączył do grona szukających winnych tej sytuacji.

ZOBACZ: Danuta Holecka straci pracę w TVP? Dziennikarka była zupełnie inna podczas wieczoru wyborczego

Zdaniem byłego dziennikarza TVP Info strzałem w kolano była rotacja na fotelu prezesa Telewizji Polskiej. - Wybrałem TVPiS i jestem z tego dumny. Jestem dumny, że pracowałem w TVP Info. Jestem dumny, że zatrudniał mnie Jarosław Olechowski. Jestem dumny, że kiedyś był prezesem Jacek Kurski, bo dzięki niemu wygrywaliśmy wybory. Bez niego przegraliśmy - oświadczył Jarosław Jakimowicz. Brak wymienienia przez niego obecnego prezesa TVP Mateusza Matyszkowicza jest w tym przypadku wymowną sugestią.

Źródło: o2.pl, YouTube.com