Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Holecka "stroi fochy" w TV Republika? Wieści zza kulis zaskakują
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 13.02.2024 21:04

Holecka "stroi fochy" w TV Republika? Wieści zza kulis zaskakują

Danuta Holecka
Telewizja Republika "Gość Dzisiaj" (screen wideo)

Danuta Holecka to bez wątpienia bohaterka jednego z najgłośniejszych telewizyjnych transferów ostatnich tygodni. Była gwiazda "Wiadomości" pod koniec ubiegłego roku zakończyła swoją przygodę w TVP. Bardzo szybko znalazła jednak zatrudnienie w Telewizji Republika. Teraz media donoszą, że cierpliwość Holeckiej w nowej stacji ma być stale wystawiana na próbę. Koledzy z redakcji mieli ujawnić, jak prowadząca zachowuje się za kulisami.

Danuta Holecka szybko stała się główną twarzą TV Republika

Danuta Holecka przez ostatnie lata pracy w TVP zyskała prawdziwy status gwiazdy mediów publicznych. Prowadząca "Wiadomości" zbudowała sobie sporą rzeszę fanów i wiernych odbiorców. Nic więc dziwnego, że po jej odejściu część widzów stale narzeka na nowy format Telewizji Polskiej "19:30".

Danuta Holecka w toku radykalnych zmian w Telewizji Polskiej pożegnała się ze stacją, jednak szybko znalazła zatrudnienie w TV Republika. W nowej stacji Holecka jest gospodynią serwisu informacyjnego "Dzisiaj", nadawanego o godzinie 19.00.

Między innymi właśnie dzięki angażowi uwielbianej prowadzącej Telewizja Republika może w ostatnich tygodniach pochwalić się znacznym wzrostem oglądalności. Jak się jednak okazuje, nie wszystko w nowej stacji jest tak kolorowe. Media donoszą, że Danucie Holeckiej nie do końca odpowiadają warunki pracy w Republice. Gazeta Wyborcza miała uzyskać takie informacje od pracowników stacji, którzy zdradzili, jak była gwiazda "Wiadomości" zachowuje się za kulisami.

Sukces programu Holeckiej. Hitem rozmowa z Kamińskim i Wąsikiem

Danuta Holecka tęskni za TVP?

Według informacji „Wyborczej”, na korytarzach redakcji TV Republika głównym tematem plotek mają być nowi pracownicy, którzy trafili do stacji po zmianach w TVP.  Rozmówca Gazety Wyborczej wspomniał o Michale Rachoniu, jednak najwięcej czasu poświęcił Danucie Holeckiej.

ZOBACZ: Telewizja Republika z kłopotami? Prowadzący prosi o wsparcie

Rachoń już u nas był. Jest nadal bardzo sympatycznym, uprzejmym człowiekiem, nikomu dotąd na odcisk nie nadepnął. Myślimy sobie, że jeśli przytuliło się tyle pieniędzy, to można nawet w trudnej sytuacji być wyluzowanym. Holecka też wpierw była bardzo miła. Potem, jako prowadząca "Dzisiaj", zepchnęła ze sceny starego prezentera Republiki, który wcześniej uchodził za gwiazdę - czytamy.

Informator "Wyborczej" zdradza, że Danuta Holecka "z czasem zaczęła stroić fochy, bo w TVP obsługiwał ją cały sztab ludzi, a u nas programy robi się w kilka osób".

Nie ma obsługi dla gwiazd: wizażystki, fryzjera, osoby do podawania kawy. Dla niej to musi być partyzantka - czytamy.

Danuta Holecka ma przykładać wielką uwagę do swojej prezencji

Co ciekawe już kilka tygodni temu Plotek informował o podobnej sytuacji. Danuta Holecka miała po przyjściu do TV Republika wprowadzić diametralne zmiany.

Najpierw dopilnowała, by miała lepsze oświetlenie, bo w pierwszych wydaniach "Dzisiaj" z nią w roli głównej było w jej opinii dramatyczne. Ona przykłada wielką wagę do tego jak się prezentuje. Zawsze musi mieć perfekcyjnie ułożone włosy i makijaż. W tej kwestii jest bardzo wymagająca. Uważała za niedopuszczalne, by to wszystko miało być psute przez złe światło, które według niej ją postarzało. Ma być oświetlana jak w "Wiadomościach" TVP - informował portal, powołując się na swoje źródło.

ZOBACZ: Zadrwił z Holeckiej na oczach całej Polski. Widzowie zaskoczeni

 

Źródło: Goniec.pl/Gazeta Wyborcza/Plotek