Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Sąsiedzi go nienawidzą? Mecenas Kaszewiak zdradził powód
Irmina Jach
Irmina Jach 10.02.2024 22:11

Sąsiedzi go nienawidzą? Mecenas Kaszewiak zdradził powód

Piotr Kaszewiak
Screen z programu "Sprawa dla reportera" prod. TVP vod.tvp.pl

Piotr Kaszewiak to jedna z największych gwiazd TVP. Mecenas dał się poznać szerszej publiczności dzięki programowi "Sprawa dla reportera", w którym pełni rolę eksperta. Ostatnio znany prawnik wyznał, że sąsiedzi nie mają z nim łatwego życia.

Mecenas Kaszewiak robi furorę w "Sprawie dla reportera"

Mecenas Kaszewiak bez wątpienia pozostaje jedną z najbardziej uwielbianych gwiazd TVP. Widzowie "Sprawy dla reportera" z miejsca pokochali jego cięty język i spontaniczne reakcje, które błyskawicznie stały się jednym z głównych tematów parodii "Szopka dla reportera" Daniela Midasa. Prawnik na antenie telewizji publicznej pojawia się od 10 lat.

Piotr Kaszewiak jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Obecnie jego profil na Instagramie obserwuje prawie 90 tysięcy osób. Prawnik i gwiazdor TVP dba o to, by utrzymywać regularny kontakt z fanami.

Klienci znaleźli sposób na kolejki. "Zwykłe buractwo"

Gdzie mieszka mecenas Kaszewiak?

Mecenas Kaszewiak, choć często bywa w studio TVP, na co dzień mieszka i pracuje w Łodzi. Sądząc po zdjęciach na Instagramie, wraz z partnerką uwili tam sobie naprawdę przytulne gniazdko. Do swojej dyspozycji mają m.in. nowoczesną, pokrytą marmurami łazienkę, przytulną sypialnię z wielkim łożem i wygodną, jasną kuchnię.

Mimo że życie w tak pięknych wnętrzach zdaje się być sielankowe, mecenas Kaszewiak nie ukrywa, że głęboko współczuje swoim sąsiadom. Powód może zaskoczyć wielu fanów "Sprawy dla reportera".

ZOBACZ TAKŻE: Tragedia podczas pogrzebu. Przewrócił się i zmarł na cmentarzu

Mecenas Kaszewiak daje się we znaki sąsiadom

Okazuje się, że Piotr Kaszewiak jest zafascynowany nie tylko prawem. Jego drugą ogromną pasją jest muzyka. Mecenas znany ze "Sprawy dla reportera" gra na gitarze elektrycznej. Raz na jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych nagrania swoich popisów. Tuż przed Bożym Narodzeniem mogliśmy usłyszeć "Let it snow" w nowoczesnej aranżacji.

Świątecznej piosence towarzyszyły specyficzne życzenia. "Żebyśmy nie zostali sąsiadami" - napisał mecenas Kaszewiak na Instagramie. Żart gwiazdora "Sprawy dla reportera" wyraźnie przypadł do gustu internautom.

Ma pan wyjątkowy talent i ten utwór wykonał pan świetnie, ale gdybym był pana sąsiadem to chyba wybuchłaby mi głowa — napisał jeden z komentujących.