Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Historyczna chwila w "Jaka to melodia?". Wygrał finał w 3 sekundy
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 01.03.2024 19:13

Historyczna chwila w "Jaka to melodia?". Wygrał finał w 3 sekundy

Jaka to melodia
TVP VOD (Jaka to melodia, 01.03.24)

Historyczne sceny rozegrały się na naszych oczach. W piątek 1 marca w programie "Jaka to melodia?" na antenie TVP uczestnik wyrównał rekord wszech czasów i odgadł 7 utworów w zaledwie 3 sekundy. Prowadzący Rafał Brzozowski wprost nie mógł w to uwierzyć.

Historyczna chwila w "Jaka to melodia?"

Jeden z uczestników, pan Karol, przeszedł jak burza do finału piątkowego wydania programu "Jaka to melodia?", a tam wydarzyły się już historyczne chwile. Gdy mężczyzna w niesamowicie szybkim tempie odgadł 5 z 7 utworów, prowadzący Rafał Brzozowski nieśmiało zaczął mówić o możliwym pobiciu rekordu programu.

Pobiłbyś rekord Tomka Bednarka, który jest naprawdę rekordem wszech czasów Jaka to melodia, ale możesz jeszcze zremisować. Ustanowić swój własny rekord - mówił Brzozowski.

Po chwili pan Karol w błyskawicznym tempie odgadł kolejną piosenkę i zmierzał ku historycznej chwili.

Nowe fakty po wypadku w Szczecinie. Zatrzymano 33-letniego kierowcę

Historyczne chwile w "Jaka to melodia". Finał w 3 sekundy

No mój drogi, jak ty to zrobisz, to będzie niesamowita sytuacja. 3 sekundy proszę państwa… Nie wiem, co mam powiedzieć, zagrajmy - powiedział Rafał Brzozowski, a po chwili wszystko było już jasne.

Pan Karol błyskawicznie odgadł ostatni z utworów - "Born in the USA" i tym samym wyrównał dotychczasowy historyczny rekord programu "Jaka to melodia?".

Tak się piszę historię tego programu proszę państwa. 3 sekundy - mówił podekscytowany prowadzący.

ZOBACZ: TVP ma problem z wypłatami dla pracowników. “Sytuacja jest niekiedy dramatyczna”

Prowadzący Rafał Brzozowski zauważył, że pan Karol mógł wygrać finał nawet w 2 sekundy, gdyby przy jednym z poprzednich utworów nie zawahał się przez chwilę. 

Ale cieszmy się tym, co jest, przeszedłeś do historii tego programu! Nie wiem, co powiedzieć, jestem trochę wzruszony i podekscytowany, ale ty możesz coś powiedzieć, dam ci całe 27 sekund - powiedział do historycznego uczestnika programu Brzozowski.

Wyrównał dotychczasowy rekord. 7 utworów w 3 sekundy

No to jest coś niesamowitego na pewno. Bardzo dziękuje, że mogłem wystąpić i udało się wyrównać rekord - powiedział pan Karol.

Zwycięzca wyraźnie wzruszony pozdrowił najbliższych oraz swoich kolegów ze studiów. Na jego twarzy widać było ogromną ekscytację i dumę.

ZOBACZ: Chciała dokonać apostazji. Tak odpowiedział jej proboszcz

Do tej pory rekord czasowy finału programu "Jaka to melodia?" został ustanowiony w październiku 2012 r. przez Tomasza Bednarka i wynosi 3 sekundy. Co ciekawe, mężczyzna pobił własny rekord sprzed kilkunastu miesięcy. Wówczas wynosił on 4 sekundy. W piątek 1 marca 2024 roku doszło do historycznego wyrównania tego niesamowitego rekordu. 

fgd.png
“Jaka to melodia?” (wydanie z dnia 01.03.24 @TVP VOD)