Goniec.pl > Wiadomości > Historyczna chwila dla WOŚP. Jurek Owsiak nie kryje radości, ogłosił wspaniałe wieści
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 22.05.2023 20:33

Historyczna chwila dla WOŚP. Jurek Owsiak nie kryje radości, ogłosił wspaniałe wieści

Jurek Owsiak WOŚP
Faceboo.com/Jurek Owsiak

Jurek Owsiak podzielił się niespodziewanym komunikatem. Założyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ujawnił, że doszło do historycznej chwili. Chodzi o pieniądze i zakup specjalistycznego sprzętu.

Jurek Owsiak obwieścił historyczną chwilę w historii WOŚP

Jurek Owsiak, mimo iż 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już dawno się zakończył, nie zwalnia tempa. Właśnie opublikował komunikat, który dla wielu będzie zaskoczeniem.

Wiele osób, które wrzucają podczas finału WOŚP pieniądze do puszek zapomina, że Jurek Owsiak i jego ekipa działa przez cały rok. Właśnie teraz ma miejsce historyczna chwila. Takich zakupów jeszcze nie było.

W poniedziałek do Biedronki ustawią się kolejki. Kultowy produkt znowu w sprzedaży

Wielki sukces WOŚP, Jurek Owsiak nie kryje zadowolenia

Jurek Owsiak swoim szczęściem postanowił podzielić się z innymi. - Ruszyły emocje! 66. Konkurs Ofert (już myślę o tym, co będzie przy 666.)! Są to historyczne zakupy. Będziemy kupowali sprzęt dla zakładów mikrobiologii w całej Polsce, aby wygrać z sepsą - poinformował założyciel WOŚP

Szybko pojawiło się wyjaśnienie słów dotyczących historycznego momentu w historii WOŚP. Nic dziwnego, że Jurek Owsiak nie może przestać cieszyć się z obecnej sytuacji. 

- Historyczne zakupy, bo jednorazowo w puli jest sprzęt o wartości prawie 200 milionów złotych. Jeszcze nigdy tak blisko po zakończeniu Finału nie kupowaliśmy sprzętu, ale naprawdę, dzięki Waszej pomocy, możemy wygrać z sepsą. Nasza komisja — fundacja, eksperci — to… 30 osób. Zaczynają się emocje, bo jak zawsze chcemy kupić najlepszy sprzęt za najlepszą cenę - dodał Jurek Owsiak.

Jurek Owsiak wbił szpilę

Mimo miłego tonu wypowiedzi Jurek Owsiak zdecydował się na delikatne wbicie szpili wszystkim tym, którzy również odpowiedzialni są za przetargi i pieniędzy innych ludzi.

- Tak się wydaje pieniądze społeczne — co podkreślam po raz kolejny — rzetelnym przygotowaniem, a później wielogodzinnymi negocjacjami i ostatecznymi zakupami. Dziękujmy wszystkim wspierającym Orkiestrę, za ogromną moc, jaką nam dajecie, która później zamienia się w konkretny sprzęt ratujący zdrowie i życie. RUSZYLIŚMY! - dodał Jurek Owsiak. Pod wpisem pojawiła się lawina komplementów pod adresem WOŚP i działań jej założyciela.